lek. med. Wojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Lek. Wojciech Wichłacz jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W 1979 roku ukończył Akademię Medyczną w Warszawie.

Specjalizację II stopnia w dziedzinie ortopedii uzyskał w 1987 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w SPSK Nr CMKP w Otwocku, na oddziałach ortopedycznych i urazowych dla dzieci i dorosłych, a także na I Oddziale Urazowo-Ortopedycznym dla dzieci. Przez długi czas prowadził kursy specjalistyczne dla Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego.

Lek. Wichłacz specjalizuje się przede wszystkim w leczeniu operacyjnym i zachowawczym wrodzonych i nabytych wad kończyn u dzieci i dorosłych, m.in. stopy końsko-szpotawe, płasko koślawe, wrodzony niedorozwój stawów biodrowych, złamań i innych, wydłużanie kończyn dolnych.

Pomaga pacjentom po urazach kręgosłupa i jamy brzusznej. Leczy nerwobóle, dyskopatię, wady kręgosłupa oraz osteoporozę. Kieruje pacjentów na badania takie jak USG ortopedyczne, biopsja kości i artroskopia.

Posiada certyfikat w zakresie USG stawów biodrowych u dzieci.

Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Otrzymana diagnoza: halluxy (lewa i prawa stopa). Po konsultacji (zdjęcia, badania, rozważeniu za i przeciw )dwa udane zabiegi wykonane przez dr Wichłacza. Wspaniały lekarz.Wzbudza zaufanie.Podaje swoj nr telefonu do kontaktu w sprawach pilnych.Żałuję, że nie mam więcej nóg:) Polecam.

Otrzymana diagnoza: halluxy (lewa i prawa stopa).
Polecam.

Gdyby wszscy byli tacy, to było by pieknie!

Gdyby wszscy byli tacy, to było by pieknie!

Wspaniały ortopeda dzieciecy jesli chodzi o wady wrodzone.Moja corka urodzila sie z wrodzona stopa końsko-szpotawa.od urodzenia miala zakladany gips ktory byl zmieniany najpierw co tydzien potem co 2 tygodnie.w wieku 6 miesiecy byla operowana przez doktora Wichłacza i przez doktora Roberta Szymanka(rowniez wspanialy specjalista)w szpitalu przu ul.kopernika 43.jeszcze do niedawna obaj panowie pracowali w tym szpitalu i wszystkie wizyty pokrywal NFZ teraz niestety juz tylko przyjmuja prywatnie w centrum damiana.z czystym sumieniem moge polecic obydwu lekarzy sa cierpliwi pomocni zawsze znajda czas zeby spokojnie i dokladnie objasnic metode leczenia dziecka.my jestesmy naprawde bardzo zadowoleni z pana doktora i polecamy rodzicom ktorym dzieci urodzily sie z ta sama wada.