Żaneta Hatala

Serdecznie polecam! Kompetencja 100 procentowa, jestem w ostatnim tygodniu ciaży, nieoczekiwane zapalenie i potężny ból zęba. Zostałam przyjęta w weekend, szybko i bezbolśnie wyleczona, znieczulenie dobrane zostało tak, by nie spowodować skurczy, a jednocześnie, bym nie czuła bólu podczas leczenia. Jeździłam do najlepszej kliniki w Bielsku, tam leczyłam u specjalisty, niemniej jednak nie można porównać kompetencji do Pani Żanety! POLECAM

W dzisiejszymi czasach należy cenić sobie rzetelność fachowcy. Naprawdę chyba najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Mimo pilnego wyjazdu na kontrakt i wielu wizyt w krótkim czasie Pani Żaneta potrafiła być bardzo elastyczna wzgledem terminów wizyt. Ce nię sobie również duże umiejętności komunikacyjne.

nię sobie również duże umiejętności komunikacyjne.

Pękła mi jedynka na dwa dni przed wyjazdem za granicę.Zadzwoniłam do prawie wszystkich stomatologów i fabryk stomatologicznych w Kętach,tłumacząc w jakiej kropce jestem z tym zębem...i co? terminy na październik albo brak miejsc- błagania nic nie pomogły.......ostatnie połączenie wykonane do Pani Żanety...nie liczyłam na cud,raczej na odmowę.....przyjęła mnie,na miejscu RTG!!!! i pięknie odbudowany ząb ....to już mój stomatolog rodzinny....solidna,kompetentna,delikatna,skuteczna,perfekcyjna...

Najlepsza Pani stomatolog :) Bardzo miła, posiada dużą wiedzę, robiła mi już z kilkoma zębami - minęło sporo czasu i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam!