Zbigniew Adamowicz

Internista, Alergolog

byc może p. Adamowicz ma jakas wiedze i inaczej podchodzi do pacjenta np. w attis ale w medicover to juz nie bardzo sie stara? Brak zainteresowania, więcej czasu zajęło mu założenie rękawiczek gumowy tylko po to żeby w nich pisać na komputerze (?!) niż rozmowa ze mną. Stwierdził tylko ze może mnie odczulać i ze to nie wiele da, wysłał na badania żeby stwierdzić ze jestem uczulony na kurz, to co juz i tak wiem od 20 lat. W końcu nic nie dowiedziałem się i nic nie wynikło ze spotkań. Nawet nie moglem w koncu ustalic formy i kosztu ustalic odczulania - nie wiem zupelnie dlaczego. Nie był w stanie mi powiedziec (ani potem odpisać na maila) o cene jakiego odczulania mam się pytać w medicover. No a panienka w medicover na pytanie czy dlatego nie moze sie dla mnie dowiedziec na jakie odczulanie mam sie zapisać zebym poszedl na kolejna płatną wizyte do lekarza odpowiedziała żebym poszedł na kolejną płatną wizyte do lekarza :) Atmosfera pośpiechu, śliska i obłudna. Ogólnie nie polecam - medicover w szczególności.Wydałem przeszło 400 zl żeby się dowiedzieć co mi raczej nie pomoże. Czy moze sie mylę i ta diagnoza okaże sie zbawienna ?

Roztrzepany to może trochę tak, ale jest bardzo dokładny w zbieraniu wywiadu. I nie rezygnuje z szukania rozwiązania i zawsze wie, dokąd skierować. A poza tym jest bardzo cierpliwy dla pacjentów, i nie kończy pracy, dopóki pod drzwiami jest pacjent potrzebujący pomocy. Pan doktor nie załatwia pacjentów w biegu, tylko na spokojnie i bardzo rzeczowo.

Roztrzepany to może trochę tak, ale jest bardzo dokładny w zbieraniu wywiadu.
I nie rezygnuje z szukania rozwiązania i zawsze wie, dokąd skierować.

Niestety brak czasu dla pacjenta. Rozstrzepany, nie poświęca duzo czasu pacjentowi.

Zgłosiłam się do pana Doktora z katarem siennym i astmą alergiczną. Wykonał testy skórne i rozpoczął szczepienie. Ze względu na bardzo zaawansowaną alergię, bardzo źle reagowałam na zastrzyki. Puchły mi ręce. Doktor kilkakrotnie zmieniał sposób podawania zastrzyków. Wyznaczył nawet pielęgniarkę, która podawała mi je niezmiernie delikatnie, mieszane z solą fizjologiczną i dzielone na dwie strzykawki - każda do jednej ręki. Dzięki Doktorowi od 3 lat nie wiem co to alergia. Wiosnę przechodzę z lekkim katarem. Mogę oddychać. Normalnie przesypiam noce bez inhalatorów. Doktor jest trochę niedbały i roztrzepany. Źle znosiłam ...

Doktor jest trochę niedbały i roztrzepany. Źle znosiłam podawane przez niego zastrzyki. Na szczęście najczęściej asystuje mu pielęgniarka. Jednakże wiedza i zaangażowanie procentuje. Mój przypadek konsultował z kolegami na zjazdach, żeby znaleźć odpowiedni sposób leczenia. Chyba sobie za punkt honoru postawił wyciągnięcie mnie z astmy ;)