lekarz Zbigniew Banasiak

Pediatra

Przed Laty również byłam dzieckiem leczonym przez doktora wspaniały człowiek godny polecenia zawsze stawiał trafną dnignoze. Często chorowałam na angine do czasu kiedy trafiłam do doktora zdecydował o zabiegu wycięcia trzeciego migdałka provlem zanginami znikł. Jestem mamą od dnia 30.11.2014 postanowiłam odnaleźć doktora ponieważ mam do niego zaufanie nie było łatwo.Piszę do rodziców ktorzy chcą wrócić do doktora podobno od 1-szego marca 2015r ma przyjmować w osierodku zdrowia Starcza/k Częstochowy ul Zdrowa 3

Zarówno jako pediatrę jak i alergologa serdecznie polecam. Leczy mojego starszego syna z powodzeniem. Zarówno na wizycie prywatnej jak i państwowej jej usługi i dbałość o pacjenta są na jak najwyższym poziomie. Kompetentna w 100 %

Pan Banasiak leczył mnie kiedy byłam mała, leczy mojego brata i synka. Z ogromną przyjemnością polecam znajomym i rodzinie ,,naszego " pana doktora :) jest kompetentny przesympatyczny ma świetnne podejście do dzieci i nie przepisuje zbyt chętnie antybiotyków za co chwała mu że nie każe nimi faszerować dziecka tak jak to robią inni lekarze. Przepisane leki zwykle są niedrogie w odróżnieniu od lekarzy w przychodniach publicznych których leki często kosztują nawet 150 zł. Do nikogo nie mam tak wielkiego zaufania naprawde warto powierzyć w ręce pana Banasiaka zdrowie naszych dzieci

ŚWIETNY LEKARZ,BARDZO MIŁY, WYJAŚNIA NA CO CHORUJEMY, JAK BĘDZIEMY TO LECZYĆ, MA BARDZO DOBRE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PACJENTA, OD LAT LECZYŁAM U NIEGO DZIECI, NAWET SAMA KORZYSTAŁAM Z WIZYTY U NIEGO KIEDY DOSTAŁAM SKIEROWANIE DO SZPITALA OD LEKARZA Z PRZYCHODNI - OKAZAŁO SIĘ ŻE NIE BYŁO KONIECZNOŚCI W CIĄGU 10 DNI DOSZŁAM DO SIEBIE. TAKICH LEKARZY JEST TERAZ MAŁO

W CIĄGU 10 DNI DOSZŁAM DO SIEBIE. TAKICH LEKARZY JEST TERAZ MAŁO

byłam z synem u pana doktora ze swoim małym synkiem ,rzeczywiście miły,uprzejmy i godny polecenia,zaznaczam iż było to w 2008 roku i nie wiem czy tak jest do tej pory.

Konkretny lekarz godny polecenia!!! Cudowne podejście do dzieci jedno spojrzenie i skutecznie dobrane leczenie!!! WIEM ŻE LEKARZ ZMIENIŁ SIEDZIBĘ BĘDĘ WDZIĘCZNA O JAKIKOLWIEK KONTAKT DO PANA DOKTORA!!!!

Wspaniały Mojemu bratu pomóg bo inny lekarz doprowadził by go do głuchoty dawając za silne zastrzyki :(

fantastyczny człowiek i lekarz, polecam wszystkim pana doktora ma niesamowite podejście do dzieci , przede wszystkim słucha co się do niego mówi, potrafi ogarnąć najtrudniejszy przypadek choroby można mu zaufać w 1000%

Wspaniały lekarz, niestety nie wiem co się dzieje bo gabinet jest zamknięty. Może ktoś wie gdzie pan doktor przyjmuje?Prosze o pomoc!!!!

Wspaniały lekarz, niestety ja też nie wiem co się dzieje i gdzie przyjmuje jeśli ktoś wie prosze o pomoc!!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Częstochowa"?

Kiedrzyńska 61/40

Rakowska