lekarz Zbigniew Czarnota

2,9

Lekarz bez kultury osobistej! Z wielkim problemem i nerwami otwiera drzwi ( zamknięte nie wiem czemu na klucz ) Wydarł się na mnie czemu walę mu w drzwi i co w ogóle chcę . Po jakiejś 5 minutowej wymianie zdań ponownie unosił na mnie głos , że waliłam i "kopałam" mu w drzwi. Powiedziałam równie donośnym głosem , że pukałam a nie waliłam....na co dostałam odpowiedź , cytuję " pukać to się Pani może " i zamknął drzwi. ! Bezczelność tej osoby nie zna granic.

Wydarł się na mnie czemu walę mu w drzwi i co w ogóle chcę .

Szanowny Panie Doktorze, tym sposobem i w tym miejscu chciałbym Panu bardzo podziękować, że wyleczył Pan mojego brata, który trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mam wielki szacunek dla Pana profesjonalizmu, empatii do chorego i życzliwości wobec jego bliskich. To świadectwo jest potrzebą serca, aby ludzie byli bardziej wyrozumiali i nie wypisywali tych wszystkich niesprawiedliwych głupot w tym miejscu. Z najlepszymi życzeniami, Mirosław Siwiński z Torunia

Szanowny Panie Doktorze,
Z najlepszymi życzeniami,
Mirosław Siwiński z Torunia

Ten człowiek nie powinien być lekarzem. Zero empatii dla chorego i rodziny.Powinien w podskokach wylecieć ze szpitala za to, w jaki sposób się odnosi do rodziny, która pyta o stan pacjenta.Izba lekarska powinna się tym zająć. Może powinien pączki lepić a nie ludzi leczyć Żenada, brak słów!!!

Może powinien pączki lepić a nie ludzi leczyć
Żenada, brak słów!!!

Lekarz bez kultury osobistej, zero empatii. Złe podejście do pacjenta oraz rodziny. Pytając się o stan zdrowia, lekarz zatrzaskuje drzwi. Wypisuje pacjenta ze złymi wynikami i nakazuje leczyć sie u lekarz rodzinnego. Nie polecam kontaktu z tym człowiekiem osobom zdrowym , a chorym szczerze odradzam. Okropny człowiek

Wysokiej klasy specjalista z ogromną wiedzą i dużym doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz słucha,dokładnie co chory ma do powiedzenia o swojej chorobie i jak się czuje. Z uwagą przeprowadził wywiad na temat historii mojej choroby. postawił trafną diagnozę, to super specjalista polecam innym.

Lekarz chorób wewnętrznych Zbigniew Czarnota nie jest dobrym lekarzem. Nie mam zaufania do jego medycznych kompetencji.

Lekarz, który powinien być wzorem dla każdego lekarza. W przychodni i w szpitalu na Słowackiego ocena najwyższa z możliwych. Pozdrawiam pana doktora.