dr hab. n. med. Zbigniew Darasz

Chirurg onkolog

dziekuje bogu ze dostalam sie w pana rece,czekam dopiero na diagnoze , ale jestem spokojna, wiem ze posiada pan ogromna wiedze,ze bedzie dobrze, dziekuje , posiada pan niezwykly dar przekazywania wiedzy na temat choroby cieplo i kompetentnie pacjentka halina

Uważam, że doktor nauk medycznych - pan Zbigniew Darasz jest doskonałym chirurgiem – onkologiem. Zabiegi wykonuje w sposób precyzyjny, fachowy z równoczesnym zachowaniem dbałości o dobry efekt kosmetyczny. Doktor ma bezcenne wieloletnie doświadczenie zawodowe i doskonałą intuicję lekarską. Pomimo ignorowania przez kilku innych lekarzy zauważonych u mnie podczas przeprowadzonych badań zmian, zgodził się mnie przyjąć na zabieg. Dzięki tej decyzji nowotwór piersi został w moim przypadku wykryty we wczesnym stadium.

Nie zebym byl upierdliwy ale to nie dr hab. tylko zwykly dr To tak dla scislosci.

Nie zebym byl upierdliwy ale to nie dr hab. tylko zwykly dr
To tak dla scislosci.

Doskonały fachowiec, uratował moja mamę przed okaleczającym zabiegiem chirurgicznym.