lekarz Zbigniew Duraj

2,7
2,4
2,2
2,2

Nie polecam nikomu!!!! Gada o swoich mądrościach(Mądrala niesamowity), brak wysłuchania pacjenta, uwielbia wydzierać się. Wypisuje skierowania z których nie można skorzystać i nic go to nie obchodzi.Nie ogląda zdjęć z rezonansu.Brak pomocy w rehabilitacji itp. sprawach. Jest prezesem jednej z poradni chirurgicznych w Dąbrowie Górniczej.Mówi że szkoda pieniędzy (oczywiście nie chodzi tu o moje pieniądze) np.na ortezę lub rehabilitację.Można by było jeszcze dużo pisać. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Nie polecam nikomu!!!!
ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

Lekarz zdecydowanie nie należy do przyjemnych. Na wizycie kontrolnej zamiast skupić się na moim niewyleczonym urazie, mówił tylko o tym ,że nie wystawi mi L4 za ten dzień, ponieważ należało zglosić się ostatniego dnia poprzedniego zwolnienia. Pewnie miał rację, ale nie dał szansy mi powiedzieć, że jestem na zaległym urlopie i nie potrzebyje jego L4. Wizyta trwała ok. minuty, z cego 1/4 poświęcona była urazowi. Ja do tego lekarza napewno nie wrócę i nie polecam go też innym.