Zbigniew Ekman

2,9
2,6
2,6

Nie polecam poniewaz zawsze po wizycie czulam ze nie wszystko mi wyjasnil ,jesli chodzilo o moje watpliwosci i zadawane pytania.

Nie polecam gbur wizyta droga gdzie indziej kosztuje 70 zł i druga wizyta gratis że też nie przeczytałam tych opinii wcześniej miałabym 70 zł w kieszeni i drugą wizytę za darmo

zdzierca-za soczewki liczy sobie 2x więcej od najdroższych na rynku, posiada wiedzę i sprzęt - to fakt i to wykorzystuje do zdzierania- za wizytę zapłaciłem 140 zł, na drugi dzień 360 ponad, w tym soczewki7 szt i płyn, zero podejścia do dzieci, kanciarz - jednego dnia mówi o 340 zł za wszystko z soczewkami a drugiego zdziera do 500 zł, nie daje wyników tylko chowa do szuflady, nie znasz cen jak tam wchodzisz, nie daje rachunku - tylko na prośbę. Dostałem soczewki na 3 miesiące z datą bieżącą czyli czerwcową(koniec terminu-wciska stare soczewki niezorientowanym)NIE POLECAM lepeiej isć do vision express będzie dużo taniej i lepiej

Moim zdaniem podchodzi psychologicznie do ludzi jak widzi że uda się wyrwać kase to korzysta z tego i wmawia że jest ślepy

kompletne dno brak podejścia do klienta chamstwo i zarozumialstwo ludzie nie iddźcie do niego

Po przeczytaniu pozytywnych opinii o dr Ekmanie zdecydowałam się wybrać do niego, tym bardziej, że na wizytę NFZ był długi czas oczekiwania, a musiałam mieć pilnie wykonane badanie wzroku. Natomiast okulista u którego byłam rok wcześniej niedokładnie zbadał mi wzrok i dobrał źle okulary. Po wizycie byłam zachwycona- dokładność, poświęcenie czasu pacjentowi, badanie bardzo szczegółowe na super sprzęcie.Diagnoza nieco mnie zdziwiła,gdyż okazało się według jego badań, że mam astygmatyzm i od urodzenia powinnam nosić okulary / a ja miałam problem z widzeniem z bliży /. Nie jestem lekarzem, więc nie ...

Natomiast okulista u którego byłam rok wcześniej niedokładnie zbadał mi wzrok i dobrał źle okulary. Po wizycie byłam zachwycona- dokładność, poświęcenie czasu pacjentowi, badanie bardzo szczegółowe na super sprzęcie.Diagnoza nieco mnie zdziwiła,gdyż okazało się według jego badań, że mam astygmatyzm i od urodzenia powinnam nosić okulary / a ja miałam problem z widzeniem z bliży /. Nie jestem lekarzem, więc nie dyskutowałam. Zdziwienie kolejne to zaleceniemi nosić przez tydzień dotychczasowe okulary chociaż są tylko do bliży i żle dobrane.
Zwróciłam uwagę, że jest to bzdurne polecenie, gdyż ja potykałam się je nosząc przez kilka godzin, więc p. doktor podsumował, że jest to wina tego, że nie nosiłam tych okularów od dzieciństwa.
Dostałam więc nowe okulary do bliży i oddzielne do dali. Te pierwsze były ok, ale w tych drugich na początku miałam zamglony obraz, ale sądziłam, że to kwestia przyzwyczajenia. Po dwóch miesiącach zdecydowałam się na okulary progresywne i tu zaczął się problem. Pan doktor wypisał receptę i zalecił, abym zrobiła okulary w konkretnym zakładzie optycznym w Suwałkach. Z tej racji, że nie mieszkam w Suwałkach zdecydowałam się zrobić je w swoim mieście w zakładzie optycznym, który ma dobrą opinię wśród klientów i okazało się, że ani okulary, które przez dwa miesiące nosiłam ani te przypisane progresywne są nieodpowiednie dla mnie.
Kolejny raz zawiodłam się, a szkoda, bo już wydawało mi się, że trafiłam nareszcie na super specjalistę. Być może jestem jedynym przypadkiem popełnionego błędu w karierze lekarskiej dr Ekmana.

Rzetelny,pracowity,dociekliwy i skuteczny.Jasno przedstawia rolę pacjenta-jako współtwórcę efektu końcowego.Nowoczesny -w posiadanym sprzęcie i zorientowany w we współczesnych możliwościach okulistyki-mogę to stwierdzić bo przez 13 lat ostatnich mieszkałam w Austrii: Jego Gabinet,sposób myślenia i erudycja,życzliwość,wyróżnia Go- także jako mądrego człowieka:spolegliwy ale konsekwentny i wymagający. Bardzo skuteczny lekarz!!

Po raz pierwszy miałam zrobione takie kompleksowe badanie wzroku. Pierwszy lekarz, który zanim cokolwiek przepisał dobrze sprawdził oczy. Wg mnie nie naciąga. Przedstawił mi wszystkie możliwości i koszty, a decyzja należała do mnie, nie namawiał na najdroższe rozwiązanie. Zero problemu z fakturą.

Chociaż nie należę do ludzi zamożnych, to nie narzekam. Zdrowie bowiem nie ma ceny. A to, że lekarz ceni swoje kompetencje, to przecież zrozumiałe. Komu nie odpowiada, to nikt nie zmusza do wizyty. Inni lekarze też nie są tani, a z kompetencjami bywa różnie.

Cierpliwy,dociekliwy,precyzyjny;początkowo w trakcie wizyty zbiera dużo informacji o całym stanie zdrowia,analizuje dokumentacje medyczne,przebyte choroby itp,itd.Niezwykle staranny w samym badaniu oczu(korzysta z wielorakiego nowoczesnego sprzętu).Efekty końcowe nieporównywalnie lepsze w krótkim czasie (mam kilka schorzeń przewlekłych-łatwo mi porównywac).W rezultacie jest tanio:mniej leków,poprawa sprawności szybka.Koszt-mierząc nakładem czasu pracy(prawie 90 min.),kosztami sprzetu,skutecznoscią pomocy-nie jest wysoki!Polecono mi ten Gabinet-sama polecam Znajomym.