Zbigniew Gaweł

2,5
2,9
2,6

Nigdy więcej! Poszłam na USG połówkowe do dr Gawła. To, że wyszłam niezadowolona z wizyty - lekarz mało przystępny, podczas badania niewiele komentuje i wyjaśnia a jak już to brzmi mniej więcej tak: to są kolejne wskaźniki i są w normie - to jedno. Gorsze, że zupełnie niepotrzebnie wystraszył mnie możliwością wystąpienia zespołu Downa u mojego dziecka. Grubość fałdu karkowego wyszła nieco zbyt duża. Swoją drogą sposób przekazania tej informacji też był mało przyjemny. Pojechałam od razu zweryfikować tą informację do innego lekarza (dr Doering) i okazało się, że wszystko jest w porządku. Fałd karkowy wyszedł zbyt gruby, bo został zmierzony.... razem z pępowiną, którą moje dziecko ma owiniętą wokół szyi.

Brak słów, Miałam badanie Torbieli. Byłam nieświadoma jakie są dostępne sposoby przeprowadzenia badania (czy ma być przez przuch czy dopochwowe). Po fakcie dowiedziałam się że istniała możliwa co prawda trochę mniej dokładnak ale jednak możliwa metoda przez brzuch!!! Lekarz nie wspomiał o niej nawet gdy spytałam czy tylko tak można... Mój błąd że skorzytałam z usług tego lekarza bo myślałam że jak zaczełam chodzić do drewnianko to ona będzie dalej mnie prowadzić a zrzuciła do Tego Prostaka! Dziewictwa nic nie zwróci teraz... Myślę że ten ginekolog gdy ma przed sobą ...

Brak słów,
Miałam badanie Torbieli. Byłam nieświadoma jakie są dostępne sposoby przeprowadzenia badania (czy ma być przez przuch czy dopochwowe). Po fakcie dowiedziałam się że istniała możliwa co prawda trochę mniej dokładnak ale jednak możliwa metoda przez brzuch!!! Lekarz nie wspomiał o niej nawet gdy spytałam czy tylko tak można... Mój błąd że skorzytałam z usług tego lekarza bo myślałam że jak zaczełam chodzić do drewnianko to ona będzie dalej mnie prowadzić a zrzuciła do Tego Prostaka! Dziewictwa nic nie zwróci teraz... Myślę że ten ginekolog gdy ma przed sobą młodą dziewczynę nie odmówi sobie przyjemności zajrzenia pod kieckę. Wielki NEGATYW !!! Ostrzegam wszystkie Panie przed tym typem!

Lekarz tragedia. Byłam już u wielu ginekologów, ale ten w ogóle nim nie powinien być. Minął się z powołaniem. Podejście do pacjentki lekceważące. Wydaje mu się, że ma nad nami władzę. Ale pomijając to, to kompletny brak kompetencji. Dla niego nic nie jest problemem, na wszystkie schorzenia wypisuje tabletki antykoncepcyjne, żeby uregulowały sprawy hormonalne :/ Ale najgorzej było, gdy zaszłam w ciążę, bardzo źle się czułam, a on stwierdził, że "ciąża to nie choroba"!! i nie wystawi mi zwolnienia lekarskiego (nie byłam w stanie się podnieść z łóżka a co dopiero pracować). Życzę mu żeby tak się czuł codziennie przez 2 miesiące, to zobaczy czy to nie choroba. TRAGEDIA. Oczywiście nie chciał mi nic przepisać na wymioty. Po tej wizycie kategorycznie zmieniłam lekarza. Dodatkowo podczas badania bardzo niedelikatny i nic się nie odzywa. Jak się o coś zapytasz, to z wielką łaską może ci odpowie, a może nie :/ UNIKAJCIE dziewczyny naprawdę

jestem zadowolona z wizyty jednak pan doktor mogłby postarac sie o jakiś dobry sprzet do usg jakiejs lepszej klasy a wszystko byloby dobrze.

Bardzo polecam tego lekarza. Należę od kilku lat do przychodni gdzie przyjmuje. Jest uprzejmą i kompetentną osobą, promuje profilaktykę chorób nowotworowych, udziela też ważnych informacji co do potrzebnych badań dodatkowych, bardzo spokojnie i rzeczowo udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.