Zbigniew Gaweł

2,5
2,9
2,6

Byłam na USG na gdyńskiej. Przed wizytą niie powiedziała Panu nic o płeć dziecka, chociaż wcześniej dla siebie z mężem zdecydowali zrobić testy Nifty. Płeć Pan dokładnie powiedział że męski(tak i jest). 2 razy sprawdził rytmu serca, zapytał o chorobach w rodzinie. Coś mu się nie spodobało,i skierował do sprawdzenia. Zapytałam o przewidywanym terminie poródu - nie usłyszałam odpowiedzi, ale mi się pokazało że pan ma słaby słuch? Dla mnie badanie USG było normalnie i coś złego naprawdę nie mogę powiedzieć,bo nie ma.

Byłam u Pana doktora na 3 badaniach prenatalnych, ul. Gdyńska w Gdańsku.Nie rozumiem aż tak negatywnych komentarzy na tym portalu. Facet nie jest sam z siebie rozmowny, ale zapytany o cokolwiek rzeczowo wyjaśnia. Pokazuje na monitorze dzidzie i dane pomiarowe. Dla mnie usługa Ok, zwłaszcza że na NFZ.

Powiem tak tragedia!!!! Przy 1 ciąży lekarz wydawał mi się dziwny, nie sympatyczny, obejetny, nic nie tłumaczy na usg nic nie pokazuje o zdj z usg to mogłam pomazyc... Co chwilę zmieniał zdanie odnośnie. Płci dziecka co wizyta inaczej dobrze ze chodziłam też do prywatnych kompetentnych lekarzy bo do dnia porodu nie wiedziała bym że urodzę syna. Teraz jestem w 2 ciąży o to samo poprosiłam dr. Hryniewicza o zmianę Pana Zbigniewa Gawła na innego poszłam do zinkiewicza i o niebo lepiej super facet wszystko wyjaśnia jest sympatyczny super lekarz! Niestety przyszedł czas na usg połówkowe z racji tego że nie było terminów u Zienkiewicza poszłam do Pana Gawła i znowu zero kultury, zero opisu, zero zdjęć. U karzedko każdego innego lekarza płeć męska a ten znowu że on nie widzi narządów męskich i że będzie dziewczynka jestem w 25 tyg ciąży i poproatu nie wierzę w brak kompetencji lekarza. Serdecznie nie polecam dziwię się że facet dalej siedzi na swoim stanowisku

Zacznę od tego, że ten lekarz to jakaś kompletna pomyłka. Zostałam skierowana przez mojego lekarza na badanie, jak się później okazało miało to być badanie jakby trzecie prenatalne na NFZ i pech chciał, że w przychodni, do której otrzymałam skierowanie zapisano mnie właśnie do tego pana. Kilka dni wcześniej poszłam na badane prenatalne prywatnie do do doktor, u której byłam na dwóch poprzednich. Otóż pomijając totalny brak kultury tego pana, ani dzień dobry, ani do widzenia, zwroty totalnie bezosobowe sama wizyta przebiegła na tragicznym poziomie. Lekarz podczas badania nie odezwał się słowem, ekran USG zwrócony w jego stronę, nic nie pokazywał. Na koniec badania poinformował mnie, że według niego są nieprawidłowości odnośnie wielkości dziecka, że dziecko cytuję "płód jest opóźniony o jakieś dwa tygodnie, może ojciec dziecka jest jakiś mały". Badanie było wykonane w sposób bardzo bolesny, bardzo pobieżny, nie robił szczegółowych pomiarów, ucisk głowicy USG powodował ból. Na koniec ten pan zapytał kiedy było ostatnie USG, odpowiedziałam, że kilka tygodni temu, nie chciałam mówić, że kilka dni wcześniej aby nie wdawać się z tym panem w dyskusję. Dodam, że doktor, u której byłam prywatnie na wszystkich trzech badaniach prenatalnych była bardzo kompetentna, empatyczna, wszystko dokładnie pokazywała na monitorze, nie zauważyła żadnych nieprawidłowości, wręcz przeciwnie, oceniła rozwój dziecka jako bardzo prawidłowy. Gdyby nie to, że kilka dni przedtem byłam niej, to prawdopodobnie po wizycie u tego pana byłabym przerażona, że coś się złego dzieje, a tak mogłam sobie jego ocenę puścić mimo uszu. Przestrzegam natomiast przez nim wszystkie kobiety w ciąży, które mogą nie mieć takiego komfortu aby odbyć jeszcze wizyty prywatne i mogłyby się sugerować wyłącznie jego opinią. Tragedia jeszcze raz tragedia.

Bardzo nie polecam tego lekarza. Pan doktor nawet nie przeprasza za spóźnienie i nie umie się przywitać. Wizyta przebiega w grobowej ciszy, wszystkie informacje trzeba wyciągać na siłę. Sprzęt do badania USG przestarzały, samo badanie trwa krótko i pobieżnie. Naprawdę nie polecam, jest wielu innych ginekologów z powołania.

W obu ciążach usłyszałam,, że będzie córka, a urodziłam synów. Dodatkowo z drugim synem nie wykrył zespołu Downa ani wady serca (drugi lekarz wykrył wadę serca, ale na wykrycie zespołu było już za późno). Do tego mało uprzejmy i niewiele wyjaśnia. Zdecydowanie nie polecam.

Na przełomie dwóch lat byłam u Pana doktora na dwóch badaniach USG, jednej prywatnej, drugiej z NFZ. W obu przypadkach bylam bardzo zadowolona z wizyt, dlatego jestem zadziwiona opiniami które tutaj przeczytałam. Pan doktor konkretnie określił moje schorzenia, doradził i wskazał inne możliwości leczenia. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania a spodziewałam się tylko badania, opisu i przekierowania do mojej doktor prowadzącej. Polecam

Bylem z żona na usg prenatalnym. Ten lekarz jest po prostu niesympatyczny i niegrzeczny. Używa zwrotów bezosobowych typu (zostawi, położy się, usiądzie). Atmosfera w jego gabinecie jest odpowiednia do zakładów pogrzebowych raczej niż oglądania nowego życia. Prostak i tyle.

Nie mam nic do zarzucenia, prowadził moją pierwszą ciążę i w drugiej zapewne też do niego pójdę. Zleca wszystkie niezbędne badania, opisuje co i jak. Jak chcecie z kimś pogadać o pogodzie i modernizmie to idźcie z koleżanką na kawę, lekarz jest od rzetelnego prowadzenia pacjentki.

Powiem krotko bardzo dobry lekarz i polecam Nieprawdą jest to co pisza niektore z Was Wiecej obiektywizmu Łatwo skrzywdzic jest człowieka a opinia zostaje na zawsze