dr n. med. Dariusz Wydra

Specjalista przez duże S. Doskonałe przygotowanie merytoryczne, kompleksowe podejście do choroby i leczenia i jasne tłumaczenie tego co dla laika jest przysłowiową czarna magią plus zwykła ludzka uprzejmość i empatia dla pacjenta powodują, że jest to najwybitniejszy specjalista w swojej dziedzinie w Trójmieście.

jednym slowem cudowny człowiek,lekarz,a dla swoich pracownikow wielki autorytet URATOWAL MOJE ŻYCIE I ZROBIŁ TO Z WIELKIM TAKTEM I WYCZUCIEM PACJENTA WIELKIE DZIEKI

Jestem pacjentką dr. Wydry od dobrych 5 lat. Jako specjalistę cenię Go bardzo. Uważam, że ma niesamowitą wiedzę i do pacjentek podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Informacji o stanie zdrowia udzieli wyczerpujących ale o wiele innych rzeczy trzeba dopytywać samemu. Nie należę do osób zbyt rozmownych, więc i wizyty nie są przepełnione gadulstwem. Ale przecież podczas wizyty u ginekologa nie chodzi o to aby poplotkować i pożartować (choć są pacjentki, które uważają, ze Doktor jest niesamowitym gadułą). Czasem brakuje mi uśmiechu na Jego twarzy. Po poradę specjalistyczną - polecam w 100%, a na pogaduchy to lepiej udać się do fryzjera albo kosmetyczki. Ceny - dość wysokie, kolejki - trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale warto.

Najlepszy z najlepszych. Nie mogłam trafić lepiej. Dzięki niemu moje dziecko żyje i jest zdrowe. A blizna po cesarce to majstersztyk, prawie niewidoczna.

Wybitny lekarz i znokomity człowiek. Kompetentny, wszechstronny i rozwojowy. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu, ile ta potrzebuje, niezależnie czy chodzi o sprawy życia i śmierci, czy zwykły strach przed porodem. Cierpliwie odpowiada na każde pytanie i co najważniejsze - jest oszczędny w wyrażaniu nieprzyjmenych wieści. W milczeniu zrobi/zleci dodadkowe badania, zamiast snuć pochopne najczarniejsze scenariusze. Zawsze wychodz się z gabinetu rozpromienionym i uzbrojonym w optymiznm i nadzieję na solidnych fundamentach.

Bardzo dobry lekarz mam nadzieje ze nie bede odosobniona wydajac taka opinie Bylam wczoraj na wizycie i jestem pod wrazeniem obslugi przez P doktora i P polozna b.mila osoba.

Leczyłam sie u wielu lekarzy. Doktora Wydrę uważam za najlepszego ginekologa w Trójmieście. A jeśli chodzi o kolejki- cóż, każdy ma prawo wyboru lekarza. Tym Paniom, którym nie odpowiada długie oczekiwanie w poczekalni, proponuję pójście do innych gabinetów, do których nie ma kolejek. Zapewniam, że jest ich w Trójmieście sporo.

Wspaniały lekarz, najlepszy specjalista w trójmieście !!!!

Wspaniały lekarz, najlepszy specjalista w trójmieście !!!!

Bardzo wiele Mu zawdzięczam, świetny Lekarz, który odbudował moje zaufanie do ginekologów i endokrynologów, w ogóle lekarzy, zdecydowanie polecam, dziewczyny:)