dr n. med. Dariusz Wydra

To czekanie w poczekalni to jakaś zgroza. Panie doktorze tak nie można traktować ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem pacjentką dr. Wydry od dobrych 5 lat. Jako specjalistę cenię Go bardzo. Uważam, że ma niesamowitą wiedzę i do pacjentek podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Informacji o stanie zdrowia udzieli wyczerpujących ale o wiele innych rzeczy trzeba dopytywać samemu. Nie należę do osób zbyt rozmownych, więc i wizyty nie są przepełnione gadulstwem. Ale przecież podczas wizyty u ginekologa nie chodzi o to aby poplotkować i pożartować (choć są pacjentki, które uważają, ze Doktor jest niesamowitym gadułą). Czasem brakuje mi uśmiechu na Jego twarzy. Po poradę specjalistyczną - polecam w 100%, a na pogaduchy to lepiej udać się do fryzjera albo kosmetyczki. Ceny - dość wysokie, kolejki - trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale warto.

Pan Wydra wiedzę na pewno posiada. Niestety nie potrafi rozmawiac z pacjentem. Wszystkiego trzeba się dopytać. Doprowadził mnie w ciąży do anemii, a w terminie porodu w ogóle nie zajął się moją osobą, musiałam skorzystać z pomocy innego lekarza. Uważam, że widzi tylko łatwy pieniądz z wizyty i nic poza tym.

Nie ma takiego drugiego.Wspanialy lekarz.

Nie ma takiego drugiego.Wspanialy lekarz.

Jestem pacjentką doktora juz od pięciu lat i nie zmienię ginekologa - wreszcie trafiłam na "przyjaciela kobiet".

Leczyłam się u tego lekarza ok. 1 roku (nie mogłam zajść w ciąże) jednak zdecydowałam się zmienić lekarza, kiedy to zaszłam w ciąże i byłam na USG - trzymał mnie w niepewności, musiałam dopytywać się czy wszystko jest w porządku, czy dziecko dobrze się rozwija? Musiałam wszystko WYCIĄGAĆ od tego lekarza - co niekorzystnie wpływa... . Kiedy kobieta jest w ciąży i martwi się to wypadałoby mówić co i jak przy USG, a nie siedzieć cicho, żeby klientka domyślała się - czy jest ok, czy nie?

Jest to znakomity ginekolog, potrafi pomóc kazdej kobiecie

Jest to znakomity ginekolog, potrafi pomóc kazdej kobiecie

Rewelacyjny człowiek, lekarz z powołania.

Rewelacyjny człowiek, lekarz z powołania.

Bardzo dobry specjalista polecam wszystkim.

Bardzo dobry specjalista polecam wszystkim.