dr n. med. Robert Czech

Ginekolog

Liczba opinii: 27
Średnia ocen:4,3/5
Opinie:27
Zaufanie do kompetencji
4,4
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,2
Poświęcony czas
4,3
Kompleksowość podejścia
4,2
Uprzejmość
4,4
Godny polecenia
4,1
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
4,3/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
4,0

Do doktora trafiliśmy po 10 latach starań o dziecko. Mieliśmy za sobą szereg wizyt w różnych klinikach, tysiące powtarzanych ciągle badań, 8 inseminacji i 2 próby in vitro z których jedna zakończyła się poronieniem. Cała diagnostyka wskazywała na niepłodność idiopatyczna czyli nie było żadnych medycznych przeciwskazań do tego abyśmy mogli mieć dzieci. Po poronieniu zrobiliśmy sobie prawie 2 lata przerwy w tym czasie wizyty u psychologa, terapia małżeńska bo to wszystko bardzo podkopało nasz związek. Po tym czasie zdecydowaliśmy się spróbować ostatni raz. Dr Czech był nasza ostatnia deska ratunku ...

Do doktora trafiliśmy po 10 latach starań o dziecko. Mieliśmy za sobą szereg wizyt w różnych klinikach, tysiące powtarzanych ciągle badań, 8 inseminacji i 2 próby in vitro z których jedna zakończyła się poronieniem. Cała diagnostyka wskazywała na niepłodność idiopatyczna czyli nie było żadnych medycznych przeciwskazań do tego abyśmy mogli mieć dzieci. Po poronieniu zrobiliśmy sobie prawie 2 lata przerwy w tym czasie wizyty u psychologa, terapia małżeńska bo to wszystko bardzo podkopało nasz związek. Po tym czasie zdecydowaliśmy się spróbować ostatni raz. Dr Czech był nasza ostatnia deska ratunku i zaufaliśmy mu bezgranicznie. Po przejrzeniu historii leczenia i przeprowadzeniu wywiadu dr Czech stwierdził że nie ma sensu tracić więcej czasu (oboje z mężem 34 lata) i zaproponował nam podejście do in vitro. Bez analizy, bez zbędnych pytań, sumiennie wykonywaliśmy zalecenia Pana doktora. Jest to lekarz dość specyficzny i konkretny, sam przykłada się do swojej pracy i wymaga sumienności od pacjentki. Gdy trzeba potrafi postawić do pionu. Jednak po tylu latach miałam dość lekarzy którzy słodzą za kasę i nic z tego nie wynika. Dr Czech miał jasno wyznaczony cel i z całą precyzyjnością dążył do jego osiągnięcia. Dzięki czemu po 10 latach walki udało nam się już za pierwszym podejściem. Dziś zaczynam 6 miesiąc ciąży. Wszystko jest w porządku a nasza dziewczynka na świat ma przyjść 30 października. Żadne słowa nie opiszą szczęścia i wdzięczności jaka nas przepełnia. Czasem warto zaufać i zdać się na doświadczenie lekarza nie zwracając uwagi na jego sposób bycia. Wiem jedno z całą pewnością mogę polecić Pana doktora bo jest to człowiek który naprawdę wie co robi.

WięcejMniej
4,8/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
4,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Trafiliśmy z mężem do Pana doktora rok temu, po czterech latach starania się o dziecko w różnych klinikach w Trójmieście. Na samym początku przeprowadzony został bardzo wnikliwy wywiad, następnie Pan doktor zapoznał się z cała teczką naszych badań, które mieliśmy z poprzednich klinik i zlecił kilka dodatkowych badań, których wcześniej nie robiliśmy. Tak jak każdy poprzedni lekarz doktor Czech również powiedział, że nie widzi u nas żadnego problemu i żadnych przeciwwskazań do zajścia w ciąże, natomiast zwrócił uwagę na fakt, że od czterech lat się to nie udaje drogą naturalną, ...

Trafiliśmy z mężem do Pana doktora rok temu, po czterech latach starania się o dziecko w różnych klinikach w Trójmieście. Na samym początku przeprowadzony został bardzo wnikliwy wywiad, następnie Pan doktor zapoznał się z cała teczką naszych badań, które mieliśmy z poprzednich klinik i zlecił kilka dodatkowych badań, których wcześniej nie robiliśmy. Tak jak każdy poprzedni lekarz doktor Czech również powiedział, że nie widzi u nas żadnego problemu i żadnych przeciwwskazań do zajścia w ciąże, natomiast zwrócił uwagę na fakt, że od czterech lat się to nie udaje drogą naturalną, więc gdzieś ten problem musi być. Po wielu wizytach i kolejnych etapach w czerwcu tego roku udało się i nam, zaszłam w ciąże po kriotransferze naszego zarodka.

Doktor Czech jest wspaniałym lekarzem, który słucha, nie bagatelizuje problemów, odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco, jest bardzo pomocny i konkretny. Nie owija w bawełnę, ale mówiąc prawdę, nawet smutną potrafi to zrobić w jakiś taki kojący i spokojny sposób. Tak jak pisałam, od września zeszłego roku byliśmy pod Jego opieką podczas starania się o dziecko i nie zamieniłabym doktora na żadnego innego lekarza. Pierwszy trymestr ciąży również był prowadzony przez doktora Czecha, który wykazał się ogromną wyrozumiałością, kiedy niepotrzebnie panikowałam, bo ciąża od początku przebiega jak najbardziej prawidłowo. Fakt, że lekarz podaje swój numer telefonu i pozwala pisać smsy, w przypadku jakichś obaw jest ogromnym plusem, w szczególności dla osób, które przeszły długo i wyboistą drogę.

Nie potrafię znaleźć słów, które oddałyby to jak bardzo jesteśmy wdzięczni Panu doktorowi, nie tylko za wspaniały efekt jakim jest nasz synek, ale również za to w jaki sposób byliśmy przez ten niecały rok traktowani, za spokój, wyrozumiałość i ciepło.

WięcejMniej
4,5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
2,0

Bardzo polecamy dr Czecha. Bardzo szybko trafiliśmy pod jego opiekę,był konkretny, zlecał odpowiednie badania,jasno tłumaczył proces leczenia, możliwe metody. Osobiście od lekarza ginekologa nie oczekuję głaskania po głowie i obiecywania, że wszystko będzie tak jak sobie zapragne,bo to nie tylko od lekarza zależy. Myślę, że dr Czech dobrze wie,że jego pacjentkom jest trudno, ale od naszych emocji i złych stanów w kwestii psychicznej jest psycholog lub nasi bliscy,a nie ginekolog. Ginekolog ma nam pomóc zajść w ciążę. Dlatego bardzo dziękujemy Panu Doktorowi, że nie obiecywał nam niemożliwego. Bardzo mu zaufaliśmy, ...

Bardzo polecamy dr Czecha. Bardzo szybko trafiliśmy pod jego opiekę,był konkretny, zlecał odpowiednie badania,jasno tłumaczył proces leczenia, możliwe metody. Osobiście od lekarza ginekologa nie oczekuję głaskania po głowie i obiecywania, że wszystko będzie tak jak sobie zapragne,bo to nie tylko od lekarza zależy. Myślę, że dr Czech dobrze wie,że jego pacjentkom jest trudno, ale od naszych emocji i złych stanów w kwestii psychicznej jest psycholog lub nasi bliscy,a nie ginekolog. Ginekolog ma nam pomóc zajść w ciążę. Dlatego bardzo dziękujemy Panu Doktorowi, że nie obiecywał nam niemożliwego. Bardzo mu zaufaliśmy, słuchaliśmy zaleceń. Za kilka dni, po po 8 miesiącach leczenia w klinice Gameta, przywitamy na świecie naszą córeczkę. Nam udało się za pierwszym razem. Czasem tłumaczę sobie, że pewnie to i szczęście, ale na pewno też dużo nam dało to, że zaufaliśmy dobremu specjaliście, nie oczekując od niego cudów. A jednak, nasz cud już niedługo będzie z nami. Cały zespół pracowników Gamety wg nas jest rewelacyjny, zawsze była miła i rzetelna obsługa. Dziękujemy wszystkim,a za starających się mocno trzymamy kciuki!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Bardzo polecam dr R. Czecha z Kliniki Gameta w Gdyni. Moje i męża zmagania w staraniu się o dziecko to okres rzędu nastu lat. Wizyty u rozmaitych lekarzy. Mnóstwo leków. Kilka zabiegów chirurgicznych, bez rezultatu. Trafiliśmy do doktora Czecha, dzięki bardzo pozytywnym opiniom na forum internetowym. Dzisiaj dziękuję Bogu i Wam, którzy pisaliście rzetelne opinie na temat Pana Doktora. Dr Czech od samego początku nie skreślał naszych szans na posiadanie dziecka. Uprzedzał, że może to być długa i czasochłonna droga. A mój zegar biologiczny tykał. Podjęliśmy kolejną walkę, ale już ...


Bardzo polecam dr R. Czecha z Kliniki Gameta w Gdyni. Moje i męża zmagania w staraniu się o dziecko to okres rzędu nastu lat. Wizyty u rozmaitych lekarzy. Mnóstwo leków. Kilka zabiegów chirurgicznych, bez rezultatu. Trafiliśmy do doktora Czecha, dzięki bardzo pozytywnym opiniom na forum internetowym. Dzisiaj dziękuję Bogu i Wam, którzy pisaliście rzetelne opinie na temat Pana Doktora. Dr Czech od samego początku nie skreślał naszych szans na posiadanie dziecka. Uprzedzał, że może to być długa i czasochłonna droga. A mój zegar biologiczny tykał. Podjęliśmy kolejną walkę, ale już w rękach doktora Czecha. Były chwile cudowne, które dawały światełko w tunelu, ale i też te bardzo trudne, które przynosiły porażkę, chwile załamania i pretensje do świata. Staraliśmy się walczyć, a duch nadziei nas nie opuszczał. Pan doktor nadal dawał nam wiarę w powodzenie. Rozmawiał z nami zawsze bardzo szczerze i otwarcie. Stawiał sprawę jasno. Widać było jego ogromne zaangażowanie. Dzisiaj jesteśmy z mężem przeszczęśliwi. Jestem w ciąży bliźniaczej i to dzięki fachowości doktora Czecha i technikom rozrodu współczesnej medycyny. To wspaniały człowiek. Kompetentny i z ogromną wiedzą, a przy tym bardzo skromny. Dla nas był również bardzo dobrym psychologiem. Poświęcał nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Apeluję do wszystkich, którzy podejmują się leczenia u Doktora Czecha. Dajcie mu szansę rozszyfrować swój organizm. Może Wam pomóc dzisiaj, jutro, ale też i za pół roku, rok. Pamiętajcie, że jako doktor też potrzebuje czasu. I skoro Doktor Czech daje Wam gwarancję, to tak jest. Życzę wszystkim lekarzom takiej fachowości, poświęcenia, zaangażowania i satysfakcji z własnej pracy. Panu Doktorze, życzymy ogromnych sukcesów, a znając Pana wiemy, że będzie miał Pan ich na swoim koncie bardzo wiele. Jesteśmy zachwyceni również personelem medycznym kliniki Gameta w Gdyni. Zawsze mili, uśmiechnięci, życzliwi. Bardzo szybko nawiązaliśmy kontakt i naprawdę czuliśmy się komfortowo w trudnych dla nas chwilach.
Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękujemy!!! A.P.M. – Bory Tucholskie.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Czytając te opinie zastanawiam się, czy opisujemy tego samego lekarza. Dr Robert Czech, u którego ja się leczę, jest kompetentnym lekarzem. Trafiłam do dr w 2011 roku, po przeczytaniu pozytywnych komentarzy w internecie. Nie wiedziałam wtedy, że jest specjalistą leczenia niepłodności. Poszłam na wizytę, ponieważ chciałam zrobić badania hormonalne, gdyż miałam bardzo nieregularne okresy. Na wizycie dowiedziałam się, że powodem moich problemów jest pco. Ponieważ nie planowałam jeszcze powiększenia rodziny dr przepisałam mi tabletki antykoncepcyjne. Kazał wrócić, jak będziemy chcieli zostać rodzicami. Po odstawieniu tabletek staraliśmy się z mężem o ...

Czytając te opinie zastanawiam się, czy opisujemy tego samego lekarza. Dr Robert Czech, u którego ja się leczę, jest kompetentnym lekarzem. Trafiłam do dr w 2011 roku, po przeczytaniu pozytywnych komentarzy w internecie. Nie wiedziałam wtedy, że jest specjalistą leczenia niepłodności. Poszłam na wizytę, ponieważ chciałam zrobić badania hormonalne, gdyż miałam bardzo nieregularne okresy. Na wizycie dowiedziałam się, że powodem moich problemów jest pco. Ponieważ nie planowałam jeszcze powiększenia rodziny dr przepisałam mi tabletki antykoncepcyjne. Kazał wrócić, jak będziemy chcieli zostać rodzicami. Po odstawieniu tabletek staraliśmy się z mężem o dziecko bez skutku. Po 3 miesiącach starań zdecydowałam się na wizytę u dr Czecha. Był to sierpień 2012 r. Dr ze stoickim spokojem wytłumaczył mi, że przy pco występują problemy z owulacją. Dostałam tabletki na wywołanie owulacji, monitoring cyklu, w odpowiednim momencie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka i czekanie z nadzieją na cud. Zdarzył się. W drugim cyklu starań. Jestem teraz w 9 tygodniu ciąży. I nigdy nie usłyszałam od dr o in vitro. Dobrał mi odpowiednie leczenie i zaszłam w ciąże naturalnie. Co do czasu jaki poświęca dr na pacjentki, to chciałabym choć raz wejść na wizytę o omówionej godzinie :-). Dr do każdego podchodzi indywidualnie. Zdarza się, że pacjentka jest na wizycie ponad godzinę, a nie przewidziane 20 minut. Ale przecież nie piją tam kawki, tylko rozwiązują poważne problemy.

WięcejMniej
4,3/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
3,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
3,0
Godny polecenia
5,0

Dr Robert Czech Wspaniały lekarz mimo bardzo małych szans na ciąże przez bardzo kiepskie wyniki , zaszłam po pierwszej próbie in vitro , lekarz bardzo szczegółowy , dokładnie wszystko tłumaczy i bardzo miły

Dr Robert Czech Wspaniały lekarz mimo bardzo małych szans na ciąże przez bardzo kiepskie wyniki , zaszłam po pierwszej próbie in vitro , lekarz bardzo szczegółowy , dokładnie wszystko tłumaczy i bardzo miły

5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dr Robert Czech to znakomity specjalista i wspaniały człowiek. Jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjentki a miałam do czynienia z wieloma lekarzami. Od początku wzbudził zaufanie moje i mojego męża. Cechuje go pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i poczucie humoru. Podczas każdej wizyty wyczerpująco wszystko tłumaczy na spokojnie bez pospiechu, podczas badania bardzo delikatny. Zawsze można na Niego liczyć. Jeśli nie może odebrać telefonu, oddzwania. Jest niesłychanie zaangażowany w to co robi. Ponad wszelką wątpliwość chce pomóc i robi ...

Dr Robert Czech to znakomity specjalista i wspaniały człowiek. Jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjentki a miałam do czynienia z wieloma lekarzami. Od początku wzbudził zaufanie moje i mojego męża. Cechuje go pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i poczucie humoru. Podczas każdej wizyty wyczerpująco wszystko tłumaczy na spokojnie bez pospiechu, podczas badania bardzo delikatny. Zawsze można na Niego liczyć. Jeśli nie może odebrać telefonu, oddzwania. Jest niesłychanie zaangażowany w to co robi. Ponad wszelką wątpliwość chce pomóc i robi to skutecznie!
Długo szukalam pomocy u innych lekarzy zanim trafiłam na Dr Czecha . Pan doktor powtarzał mi, że będę w ciąży a ja nie wierzyłam. Wybrał odpowiednią i co najważniejsze skuteczną drogę leczenia, dzięki której dziś noszę pod sercem moje maleństwo. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc.
Z całego serca polecam Pana Doktora wszystkim parom, które bezskutecznie starają się o dzieciątko . To najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek poznałam. Dzięki jego wiedzy, zaangażowaniu i doświadczeniu rozwiąże każdy problem i pomoże zajść w upragnioną ciążę.
Wdzięczna pacjentka z Bydgoszczy

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Podczas starania się o dziecko byłam u wielu lekarzy. Niektórzy byli życzliwi, chcieli pomóc, inni nastawieni wyłącznie na wyciąganie pieniędzy od pacjenta/klienta. Doktor Czech to specjalista najwyższej klasy i z prawdziwego powołania. Decyzja o udaniu się do niego po poradę była najlepszą moją decyzją w życiu. Dzięki niemu możemy cieszyć się naszym cudownym, zdrowym maleństwem. Każda wizyta u Doktora to przyjemność (mimo specyfiki badań), jest delikatny, uprzejmy, troszczy się o samopoczucie pacjentki i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania, pomaga podejmować trafne decyzje. Potrafi doskonale wesprzeć pacjentkę pod względem psychologicznym. Uważam, ...

Podczas starania się o dziecko byłam u wielu lekarzy. Niektórzy byli życzliwi, chcieli pomóc, inni nastawieni wyłącznie na wyciąganie pieniędzy od pacjenta/klienta. Doktor Czech to specjalista najwyższej klasy i z prawdziwego powołania. Decyzja o udaniu się do niego po poradę była najlepszą moją decyzją w życiu. Dzięki niemu możemy cieszyć się naszym cudownym, zdrowym maleństwem. Każda wizyta u Doktora to przyjemność (mimo specyfiki badań), jest delikatny, uprzejmy, troszczy się o samopoczucie pacjentki i dokładnie odpowiada na wszelkie pytania, pomaga podejmować trafne decyzje. Potrafi doskonale wesprzeć pacjentkę pod względem psychologicznym. Uważam, że jest wzorem lekarza.
Dziękujemy, Panie Doktorze!

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dzień dobry, na pewno nie Dr Roberta Czecha, u którego leczę się skutecznie od około 2 lat. Skutecznie, ponieważ jestem obecnie w 7 miesiącu długo oczekiwanej ciąży. Nasze z mężem starania u Dr Roberta Czecha (Gameta Gdynia), to jedna inseminacja, przy pierwszym programie INVITRO otrzymaliśmy zwrot ponad 4 tys. zł, co pozwoliło nam po 2 m-cach przerwy, rozpocząć drugi i skuteczny program. Wcześniej w INVICTA w Warszawie - siedem inseminacji, bardzo zła atmosfera (wyścig do programu) brak zrozumienia i focusowanie lekarza prowadzącego do programu INVITRO na który nie byliśmy gotowi ...

Dzień dobry, na pewno nie Dr Roberta Czecha, u którego leczę się skutecznie od około 2 lat. Skutecznie, ponieważ jestem obecnie w 7 miesiącu długo oczekiwanej ciąży. Nasze z mężem starania u Dr Roberta Czecha (Gameta Gdynia), to jedna inseminacja, przy pierwszym programie INVITRO otrzymaliśmy zwrot ponad 4 tys. zł, co pozwoliło nam po 2 m-cach przerwy, rozpocząć drugi i skuteczny program. Wcześniej w INVICTA w Warszawie - siedem inseminacji, bardzo zła atmosfera (wyścig do programu) brak zrozumienia i focusowanie lekarza prowadzącego do programu INVITRO na który nie byliśmy gotowi psychicznie. Dr Czech, w wyjątkowy sposób "zintegrował" się z nami i naszymi problemami, jednocześnie zachował absolutny profesjonalizm jako lekarz - posiada charyzmatyczne cechy osobowości w kontekście wiedzy eksperckiej, doświadczenia i charakteru. Dziękujemy p. Doktorze (Kasia Gdynia. Więcej: 797 531 927

WięcejMniej
4,3/5
Zaufanie do kompetencji
4,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
4,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
3,0

Leczylismy sie u dr Czecha ok roku, przeszlismy rozne badania, podeszlismy do 3 inseminacji, jednak bez rezultatu. Po trzeciej nieudanej probie lekarz zasugerowal in vitro, do ktorego nie chcielismy podchodzic. Jak tylko wyrazilismy swoje zdanie co do in vitro, nagle okazalo sie, ze z perspektywy lekarza zostala nam juz tylko ta metoda i powinnismy z niej skorzystac, ze nie ma juz co probowac IUI, tylko od razu zglosic sie do programu. Nie postawil nam tez zadnej 100% diagnozy, co do tego, co jest przyczyna naszych problemow. Obydwoje jestesmy zdrowi, mamy ...

Leczylismy sie u dr Czecha ok roku, przeszlismy rozne badania, podeszlismy do 3 inseminacji, jednak bez rezultatu. Po trzeciej nieudanej probie lekarz zasugerowal in vitro, do ktorego nie chcielismy podchodzic. Jak tylko wyrazilismy swoje zdanie co do in vitro, nagle okazalo sie, ze z perspektywy lekarza zostala nam juz tylko ta metoda i powinnismy z niej skorzystac, ze nie ma juz co probowac IUI, tylko od razu zglosic sie do programu. Nie postawil nam tez zadnej 100% diagnozy, co do tego, co jest przyczyna naszych problemow. Obydwoje jestesmy zdrowi, mamy dobre rokowania, IUI miala byc "lekarstwem" na kiepski wynik testu PCT. Na poczatku zrobil na nas naprawde dobre wrazenie, byl zaangazowany, zlecal kolejne badania, planowal z nami dalsze etapy naszych staran, ale potem zostawil nam tylko jedno wyjscie, z ktorego nie chcielismy jeszcze korzystac, bo to dla nas ostatecznosc. Jest uprzejmy, wzbudza zaufanie, jednak odnieslismy wrazenie, ze na pewnym etapie przestaje juz szukac przyczyny, a wybiera droge na skroty.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat