dr n. med. Robert Czech

Ginekolog

Jest to jedyny portal ,na którym można napisać wszystko, co soie myśli o tym lekarzu. Na portalu Znany.lekarz.pl jest usuwana każda negatywna opinia o nim. To świadczy tylko o korupcji i zakłamaniu tego człowieka. Nie Polecam. Dorobkiewicz z mocno ograniczoną wiedzą i kompetencjamiu. Wzbudza zaufanie, szcvzególnie na początku bo jest ujmujaco grzeczny i spokojny.Idzie szybko do in vitro, inne metody nie wypalają.

Wzbudza ogromne zufanie wsrod pacjentow, bardzo mily, widac iz posiada duza wiedze a przede wszystkim DZIEKUJEMY, dzieki Panu Doktorowi od roku jest z nami nasza cudowna coreczka Monisia!!!

Bardzo dobry lekarz, miły sympatyczny i kompetentny. Z całego serca mogę polecić tego lekarza każdej pacjentce.

miły kompetentny polecam zna sie na tym co robi

miły kompetentny polecam zna sie na tym co robi

Dzięki temu doktorowi zaszłam w upragnioną ciąże!!!Zna się na rzeczy!!!POLECAM

Dzięki temu doktorowi zaszłam w upragnioną ciąże!!!Zna się na rzeczy!!!POLECAM

Człowiek o dwóch obliczach, sprytny, przebiegły,zdolności kierownicze, wspaniały, przystojny do bólu, co za prezencja, super gust, niezwykle interesująca postać przy bliskim poznaniu, cichy, małomówny, duże aspiracje, ogromne ambicje, czy zostanie szefem, tak sądzę, bezbłędnie pasuje na szefa kliniki zamiast doc Łukaszewicza, już się przyczaił, "bezkonfliktowy"!

Łukaszewicza, już się przyczaił, "bezkonfliktowy"!

każe usuwać wszystkie negatywne komentarze na portalu znany.lekarz, żenada,skoro się tak boi stracić klientów , to z fachowością też nie najlepiej