dr n. med. Robert Czech

Gorąco polecam. Dr Robert Czech jest znakomitym fachowcem. Kompetentny, bardzo uprzejmy, elokwentny. Poświęca pacjentkom tyle czasu, ile potrzeba. Wszystko dokładnie tłumaczy. Wzbudza zaufanie. Nie stwarza złudzeń. Jest konkretny. Diagnozę stawia w 100 %. Wnikliwie analizuje dany przypadek. Podejmuje możliwe próby i sugeruje inne rozwiązania nie w imię pieniędzy, ale dobra pacjentki. Jestem niezwykle zadowolona z leczenia dr Czecha. Całkowicie oddany temu co robi. Leczenie u dra Czecha nie jest zmarnowanym czasem. Polecam!!!!

Bardzo polecam dr R. Czecha z Kliniki Gameta w Gdyni. Moje i męża zmagania w staraniu się o dziecko to okres rzędu nastu lat. Wizyty u rozmaitych lekarzy. Mnóstwo leków. Kilka zabiegów chirurgicznych, bez rezultatu. Trafiliśmy do doktora Czecha, dzięki bardzo pozytywnym opiniom na forum internetowym. Dzisiaj dziękuję Bogu i Wam, którzy pisaliście rzetelne opinie na temat Pana Doktora. Dr Czech od samego początku nie skreślał naszych szans na posiadanie dziecka. Uprzedzał, że może to być długa i czasochłonna droga. A mój zegar biologiczny tykał. Podjęliśmy kolejną walkę, ale już w rękach doktora Czecha. Były chwile cudowne, które dawały światełko w tunelu, ale i też te bardzo trudne, które przynosiły porażkę, chwile załamania i pretensje do świata. Staraliśmy się walczyć, a duch nadziei nas nie opuszczał. Pan doktor nadal dawał nam wiarę w powodzenie. Rozmawiał z nami zawsze bardzo szczerze i otwarcie. Stawiał sprawę jasno. Widać było jego ogromne zaangażowanie. Dzisiaj jesteśmy z mężem przeszczęśliwi. Jestem w ciąży bliźniaczej i to dzięki fachowości doktora Czecha i technikom rozrodu współczesnej medycyny. To wspaniały człowiek. Kompetentny i z ogromną wiedzą, a przy tym bardzo skromny. Dla nas był również bardzo dobrym psychologiem. Poświęcał nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Apeluję do wszystkich, którzy podejmują się leczenia u Doktora Czecha. Dajcie mu szansę rozszyfrować swój organizm. Może Wam pomóc dzisiaj, jutro, ale też i za pół roku, rok. Pamiętajcie, że jako doktor też potrzebuje czasu. I skoro Doktor Czech daje Wam gwarancję, to tak jest. Życzę wszystkim lekarzom takiej fachowości, poświęcenia, zaangażowania i satysfakcji z własnej pracy. Panu Doktorze, życzymy ogromnych sukcesów, a znając Pana wiemy, że będzie miał Pan ich na swoim koncie bardzo wiele. Jesteśmy zachwyceni również personelem medycznym kliniki Gameta w Gdyni. Zawsze mili, uśmiechnięci, życzliwi. Bardzo szybko nawiązaliśmy kontakt i naprawdę czuliśmy się komfortowo w trudnych dla nas chwilach.
Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękujemy!!! A.P.M. – Bory Tucholskie.

każe usuwać wszystkie negatywne komentarze na portalu znany.lekarz, żenada,skoro się tak boi stracić klientów , to z fachowością też nie najlepiej

Jest lekarzem, który kompletnie nie informuje o wszystkich możliwych metodach diagnostycznych tylko od razu wysyła kobiety na zabieg. Mówię to z własnego doświadczenia, gdzie lekarz wykonujący zabieg laparoskopii powiedział, że był on w zasadzie niepotrzebny, bo istnieją inne, mniej inwazyjne metody leczenia. To samo potwierdziła doktor z Warszawy gdzie obecnie się leczę. Ponadto p. Czech ma bardzo zły sposób przygotowywania pacjentek do zabiegów, polegający na przypisaniu "ton" leków, które jak się okazało kompletnie nie były potrzebne, co również potwierdził lekarz wykonujący zabieg. P. Czech kompletnie nie informuje o skutkach ubocznych ...

Ponadto p. Czech ma bardzo zły sposób przygotowywania pacjentek do zabiegów, polegający na przypisaniu "ton" leków, które jak się okazało kompletnie nie były potrzebne, co również potwierdził lekarz wykonujący zabieg. P. Czech kompletnie nie informuje o skutkach ubocznych leków, które przypisuje, których w moim przypadku było bardzo dużo.
Nie podoba mi się również język, jakim rozmawia z pacjentkami.
Mam już jedno dziecko a p. Czech zamaist spytać się czy ojcem dziecka jest mój mąż, to zapytał kto jest sprawcą dziecka. Poczułam się wtedy mówiąc delikatnie bardzo niekomfortowo. Ponadto użuwa zwrotów typu "zabiła mi pani ćwieka", czy "badanie po łebkach". Szczerze mówiąc spodziewałam się po człowieku ze stopniem doktora bardziej kulturalnego języka.
Dodam jeszcze, że p. Czech kompletnie nie zwraca uwagi na wyniki badań mężczyzn. W przypadku mojego męża stwierdził: "Widocznie pan tak ma", gdzie duża część wyników była poniżej normy.
Reasumując, p. Czech nie jest lekarzem godnym polecenia. Jeśli chodzi o mnie to stanowczo odradzam.
Polecam natomiast klinikę InviMed w Warszawie, gdzie naprawdę leczy się niepłodość obojga małżonków.

Bardzo dobry lekarz, miły sympatyczny i kompetentny. Z całego serca mogę polecić tego lekarza każdej pacjentce.

miły kompetentny polecam zna sie na tym co robi

miły kompetentny polecam zna sie na tym co robi

Wspaniały lekarz.Bardzo sympatyczny człowiek, a przede wszystkim dobry specjalista.Gdy nasza córeczka miała 3 latka,chciałam zajśc w drugą ciążę.Okazało się, że nie jest to takie proste, jak w przypadku pierwszego dziecka.Leczyłam się u niby super specjalisty przez 1,5 roku i nic.Wtedy postanowiłam zmienic lekarza.Trafiłam do pani doktor(specjalisty ginekologa i endokrynologa), która stwierdziła na pierwszej wizycie, że moje szanse na dziecko, to 20%.Drugi raz do niej nie poszłam.Trafiłam przez przypadek do dr Czecha i po zastosowaniu przez Niego leków, zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu.Obecnie moja druga córeczka ma już roczek.Perfekcyjna skutecznośc.

Człowiek o dwóch obliczach, sprytny, przebiegły,zdolności kierownicze, wspaniały, przystojny do bólu, co za prezencja, super gust, niezwykle interesująca postać przy bliskim poznaniu, cichy, małomówny, duże aspiracje, ogromne ambicje, czy zostanie szefem, tak sądzę, bezbłędnie pasuje na szefa kliniki zamiast doc Łukaszewicza, już się przyczaił, "bezkonfliktowy"!

Łukaszewicza, już się przyczaił, "bezkonfliktowy"!

Wzbudza ogromne zufanie wsrod pacjentow, bardzo mily, widac iz posiada duza wiedze a przede wszystkim DZIEKUJEMY, dzieki Panu Doktorowi od roku jest z nami nasza cudowna coreczka Monisia!!!

Dzięki temu doktorowi zaszłam w upragnioną ciąże!!!Zna się na rzeczy!!!POLECAM

Dzięki temu doktorowi zaszłam w upragnioną ciąże!!!Zna się na rzeczy!!!POLECAM