dr n. med. Robert Czech

Dr Robert Czech to znakomity specjalista i wspaniały człowiek. Jest lekarzem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Nigdy nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjentki a miałam do czynienia z wieloma lekarzami. Od początku wzbudził zaufanie moje i mojego męża. Cechuje go pełen profesjonalizm, wysoka kultura osobista i poczucie humoru. Podczas każdej wizyty wyczerpująco wszystko tłumaczy na spokojnie bez pospiechu, podczas badania bardzo delikatny. Zawsze można na Niego liczyć. Jeśli nie może odebrać telefonu, oddzwania. Jest niesłychanie zaangażowany w to co robi. Ponad wszelką wątpliwość chce pomóc i robi to skutecznie!
Długo szukalam pomocy u innych lekarzy zanim trafiłam na Dr Czecha . Pan doktor powtarzał mi, że będę w ciąży a ja nie wierzyłam. Wybrał odpowiednią i co najważniejsze skuteczną drogę leczenia, dzięki której dziś noszę pod sercem moje maleństwo. Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc.
Z całego serca polecam Pana Doktora wszystkim parom, które bezskutecznie starają się o dzieciątko . To najlepszy lekarz, jakiego kiedykolwiek poznałam. Dzięki jego wiedzy, zaangażowaniu i doświadczeniu rozwiąże każdy problem i pomoże zajść w upragnioną ciążę.
Wdzięczna pacjentka z Bydgoszczy

Jestesmy na razie na poczatku naszej drogi ku rodzicielstwu ale dr Czech na pawno stara się nam jakos ulatwic, ulżyć. Zawsze wszystko tłumaczy, jest cierpliwy. Co najważniejsze, przy moich, jak mi sie wydawało fatalnych, wynikach, nie naciskał na in-vitro ale zaproponował inne metody, ktore moga zdać egzamin w mojej sytuacji. To ja byłam bardziej nastawiona na in-vitro niż on. Dozuje mi wiadomosci tak abym wszystko dobrze zrozumiala. I nawet sugeruje niektore badania do zrobienia na kase chorych,aby bylo troche taniej i zebym nie musiala ciagle jeździć do gdyni. Naprawdę polecam!

Dzień dobry, na pewno nie Dr Roberta Czecha, u którego leczę się skutecznie od około 2 lat. Skutecznie, ponieważ jestem obecnie w 7 miesiącu długo oczekiwanej ciąży. Nasze z mężem starania u Dr Roberta Czecha (Gameta Gdynia), to jedna inseminacja, przy pierwszym programie INVITRO otrzymaliśmy zwrot ponad 4 tys. zł, co pozwoliło nam po 2 m-cach przerwy, rozpocząć drugi i skuteczny program. Wcześniej w INVICTA w Warszawie - siedem inseminacji, bardzo zła atmosfera (wyścig do programu) brak zrozumienia i focusowanie lekarza prowadzącego do programu INVITRO na który nie byliśmy gotowi psychicznie. Dr Czech, w wyjątkowy sposób "zintegrował" się z nami i naszymi problemami, jednocześnie zachował absolutny profesjonalizm jako lekarz - posiada charyzmatyczne cechy osobowości w kontekście wiedzy eksperckiej, doświadczenia i charakteru. Dziękujemy p. Doktorze (Kasia Gdynia. Więcej: 797 531 927

Czytając te opinie zastanawiam się, czy opisujemy tego samego lekarza. Dr Robert Czech, u którego ja się leczę, jest kompetentnym lekarzem. Trafiłam do dr w 2011 roku, po przeczytaniu pozytywnych komentarzy w internecie. Nie wiedziałam wtedy, że jest specjalistą leczenia niepłodności. Poszłam na wizytę, ponieważ chciałam zrobić badania hormonalne, gdyż miałam bardzo nieregularne okresy. Na wizycie dowiedziałam się, że powodem moich problemów jest pco. Ponieważ nie planowałam jeszcze powiększenia rodziny dr przepisałam mi tabletki antykoncepcyjne. Kazał wrócić, jak będziemy chcieli zostać rodzicami. Po odstawieniu tabletek staraliśmy się z mężem o dziecko bez skutku. Po 3 miesiącach starań zdecydowałam się na wizytę u dr Czecha. Był to sierpień 2012 r. Dr ze stoickim spokojem wytłumaczył mi, że przy pco występują problemy z owulacją. Dostałam tabletki na wywołanie owulacji, monitoring cyklu, w odpowiednim momencie zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka i czekanie z nadzieją na cud. Zdarzył się. W drugim cyklu starań. Jestem teraz w 9 tygodniu ciąży. I nigdy nie usłyszałam od dr o in vitro. Dobrał mi odpowiednie leczenie i zaszłam w ciąże naturalnie. Co do czasu jaki poświęca dr na pacjentki, to chciałabym choć raz wejść na wizytę o omówionej godzinie :-). Dr do każdego podchodzi indywidualnie. Zdarza się, że pacjentka jest na wizycie ponad godzinę, a nie przewidziane 20 minut. Ale przecież nie piją tam kawki, tylko rozwiązują poważne problemy.

Po wizytach w innych osrodkach trojmiejskich trafiłam do dr.Czecha,intuicja odrazu podpowiedziala ze mozna mu zaufac i poswiecic ten cenny czas bo przeciez kazdy wie ze to moze potrwac i nikt niechcialby straconych miesiecy i pieniedzy. Metody jak sie czyta w internecie sa podobne na kazde dolegliwosci dlatego wazne by byly trafne. Narazie czekamy...i wierze ze sie uda. A te opinie negatywne to wyladowania frustracji kobiet ktore nie wytrzymuja napiecia,sa nie cierpliwe ,a przez nieudane proby traca szybko wiare.

Jest to jedyny portal ,na którym można napisać wszystko, co soie myśli o tym lekarzu. Na portalu Znany.lekarz.pl jest usuwana każda negatywna opinia o nim. To świadczy tylko o korupcji i zakłamaniu tego człowieka. Nie Polecam. Dorobkiewicz z mocno ograniczoną wiedzą i kompetencjamiu. Wzbudza zaufanie, szcvzególnie na początku bo jest ujmujaco grzeczny i spokojny.Idzie szybko do in vitro, inne metody nie wypalają.

do dr. trafiłam jak byłam w kolejnej ciąży po 16 latach, na jednej z kolejnych wizyt dr. spojrzał na moje wyniki i bez dalszego badania powiedział, że to kolejna moja ciąża i wszystko będzie ok, za te kilka zdań zapłaciłam 150zł a wizyta nie trwała nawet 5 minut, oczywiście zrezygnowałam z dalszych wizyt u dr. Czecha, na koniec ciąży okazało się, że dzieciaczek jest zagrożony co skończyło się cesarskim cięciem, aż strach pomyśleć jak skończyło by się gdybym nie zmieniła lekarza, z opowiadań i własnego doświadczenia wnioskuję, że dr zależy na tych pacjentach z których może wyciągnąć jakąś kasę
nie polecam tego lekarza

Polecamy Dr Czecha i cały zespół Gamety Gdynia! Dr Czech to doświadczony i kompetentny lekarz. Dobro pacjentki i jej problemy stojące na przeszkodzie dla macierzyństwa traktuje z indywidualnym podejściem. Lekarz niezwykle troskliwy, dbający o pacjentkę, odpowiada na każde pytania (nawet te najtrudniejsze). W trakcie leczenia mogliśmy liczyć na fachową i szczerą diagnozę oraz wskazanie na proces leczenia. Nie można zgodzić się z opiniami, że doktor od razu proponuje in vitro, należy mieć na uwadze, że każdy przypadek pacjentki jest indywidualny, a na etapie leczenia niepłodności należy zawsze kierować się własną historią choroby. DZIĘKUJEMY Panie doktorze, ponieważ dzięki Panu dziś możemy cieszyć się wspólnymi chwilami z naszym maleństwem!

Leczylismy sie u dr Czecha ok roku, przeszlismy rozne badania, podeszlismy do 3 inseminacji, jednak bez rezultatu. Po trzeciej nieudanej probie lekarz zasugerowal in vitro, do ktorego nie chcielismy podchodzic. Jak tylko wyrazilismy swoje zdanie co do in vitro, nagle okazalo sie, ze z perspektywy lekarza zostala nam juz tylko ta metoda i powinnismy z niej skorzystac, ze nie ma juz co probowac IUI, tylko od razu zglosic sie do programu. Nie postawil nam tez zadnej 100% diagnozy, co do tego, co jest przyczyna naszych problemow. Obydwoje jestesmy zdrowi, mamy dobre rokowania, IUI miala byc "lekarstwem" na kiepski wynik testu PCT. Na poczatku zrobil na nas naprawde dobre wrazenie, byl zaangazowany, zlecal kolejne badania, planowal z nami dalsze etapy naszych staran, ale potem zostawil nam tylko jedno wyjscie, z ktorego nie chcielismy jeszcze korzystac, bo to dla nas ostatecznosc. Jest uprzejmy, wzbudza zaufanie, jednak odnieslismy wrazenie, ze na pewnym etapie przestaje juz szukac przyczyny, a wybiera droge na skroty.

Leczę się u Pana doktora około roku. Lekarz zbyt mocno naciska na In vitro, mimo, że my nie chcemy. Uważamy, że trzeba jeszcze powalczyć w inny sposób a nie od razu decydować się na IN Vitro. Lekarz niechętnie przedstawia inne metody zajścia i cały czas podkreśla, że ta jest najlepsza. Jest to drażniące, tym bardziej, że wyraziliśmy już swój stosunek do tej metody.