dr n. med. Robert Czech

Ginekolog

Wspaniały lekarz, świetny profesjonalista a przede wszystkim dusza człowiek. Dzięki dr Robertowi Czech mam wspaniałego synka i jestem ciąży z kolejnym serduszkiem. Wierzył we mnie bardziej niż ja sama. Godny polecenia lekarz!!!

Jest lekarzem, który kompletnie nie informuje o wszystkich możliwych metodach diagnostycznych tylko od razu wysyła kobiety na zabieg. Mówię to z własnego doświadczenia, gdzie lekarz wykonujący zabieg laparoskopii powiedział, że był on w zasadzie niepotrzebny, bo istnieją inne, mniej inwazyjne metody leczenia. To samo potwierdziła doktor z Warszawy gdzie obecnie się leczę. Ponadto p. Czech ma bardzo zły sposób przygotowywania pacjentek do zabiegów, polegający na przypisaniu "ton" leków, które jak się okazało kompletnie nie były potrzebne, co również potwierdził lekarz wykonujący zabieg. P. Czech kompletnie nie informuje o skutkach ubocznych ...

Ponadto p. Czech ma bardzo zły sposób przygotowywania pacjentek do zabiegów, polegający na przypisaniu "ton" leków, które jak się okazało kompletnie nie były potrzebne, co również potwierdził lekarz wykonujący zabieg. P. Czech kompletnie nie informuje o skutkach ubocznych leków, które przypisuje, których w moim przypadku było bardzo dużo.
Nie podoba mi się również język, jakim rozmawia z pacjentkami.
Mam już jedno dziecko a p. Czech zamaist spytać się czy ojcem dziecka jest mój mąż, to zapytał kto jest sprawcą dziecka. Poczułam się wtedy mówiąc delikatnie bardzo niekomfortowo. Ponadto użuwa zwrotów typu "zabiła mi pani ćwieka", czy "badanie po łebkach". Szczerze mówiąc spodziewałam się po człowieku ze stopniem doktora bardziej kulturalnego języka.
Dodam jeszcze, że p. Czech kompletnie nie zwraca uwagi na wyniki badań mężczyzn. W przypadku mojego męża stwierdził: "Widocznie pan tak ma", gdzie duża część wyników była poniżej normy.
Reasumując, p. Czech nie jest lekarzem godnym polecenia. Jeśli chodzi o mnie to stanowczo odradzam.
Polecam natomiast klinikę InviMed w Warszawie, gdzie naprawdę leczy się niepłodość obojga małżonków.

Jestesmy na razie na poczatku naszej drogi ku rodzicielstwu ale dr Czech na pawno stara się nam jakos ulatwic, ulżyć. Zawsze wszystko tłumaczy, jest cierpliwy. Co najważniejsze, przy moich, jak mi sie wydawało fatalnych, wynikach, nie naciskał na in-vitro ale zaproponował inne metody, ktore moga zdać egzamin w mojej sytuacji. To ja byłam bardziej nastawiona na in-vitro niż on. Dozuje mi wiadomosci tak abym wszystko dobrze zrozumiala. I nawet sugeruje niektore badania do zrobienia na kase chorych,aby bylo troche taniej i zebym nie musiala ciagle jeździć do gdyni. Naprawdę polecam!

Polecamy Dr Czecha i cały zespół Gamety Gdynia! Dr Czech to doświadczony i kompetentny lekarz. Dobro pacjentki i jej problemy stojące na przeszkodzie dla macierzyństwa traktuje z indywidualnym podejściem. Lekarz niezwykle troskliwy, dbający o pacjentkę, odpowiada na każde pytania (nawet te najtrudniejsze). W trakcie leczenia mogliśmy liczyć na fachową i szczerą diagnozę oraz wskazanie na proces leczenia. Nie można zgodzić się z opiniami, że doktor od razu proponuje in vitro, należy mieć na uwadze, że każdy przypadek pacjentki jest indywidualny, a na etapie leczenia niepłodności należy zawsze kierować się własną historią choroby. DZIĘKUJEMY Panie doktorze, ponieważ dzięki Panu dziś możemy cieszyć się wspólnymi chwilami z naszym maleństwem!

Jak czytam wpisy ,że dr. kierował tylko na in vitro to aż mi się wierzyć nie chce, może nie daje złudnych nadzieji a to jest różnica. Pacjentką Pana doktora jestem od 1,5 roku cały czas cierpliwie czekam na nasz cud. Wierze że z tak profesjonalnym,kompetentnym, uczciwym, i przesympatycznym lekarzem napewno się uda. Mogę polecic w 100% i nie żałuje ani złotówki wydanej nawet na te krótkie wizyty.

Gorąco polecam. Dr Robert Czech jest znakomitym fachowcem. Kompetentny, bardzo uprzejmy, elokwentny. Poświęca pacjentkom tyle czasu, ile potrzeba. Wszystko dokładnie tłumaczy. Wzbudza zaufanie. Nie stwarza złudzeń. Jest konkretny. Diagnozę stawia w 100 %. Wnikliwie analizuje dany przypadek. Podejmuje możliwe próby i sugeruje inne rozwiązania nie w imię pieniędzy, ale dobra pacjentki. Jestem niezwykle zadowolona z leczenia dr Czecha. Całkowicie oddany temu co robi. Leczenie u dra Czecha nie jest zmarnowanym czasem. Polecam!!!!

Po wizytach w innych osrodkach trojmiejskich trafiłam do dr.Czecha,intuicja odrazu podpowiedziala ze mozna mu zaufac i poswiecic ten cenny czas bo przeciez kazdy wie ze to moze potrwac i nikt niechcialby straconych miesiecy i pieniedzy. Metody jak sie czyta w internecie sa podobne na kazde dolegliwosci dlatego wazne by byly trafne. Narazie czekamy...i wierze ze sie uda. A te opinie negatywne to wyladowania frustracji kobiet ktore nie wytrzymuja napiecia,sa nie cierpliwe ,a przez nieudane proby traca szybko wiare.

Wspaniały lekarz.Bardzo sympatyczny człowiek, a przede wszystkim dobry specjalista.Gdy nasza córeczka miała 3 latka,chciałam zajśc w drugą ciążę.Okazało się, że nie jest to takie proste, jak w przypadku pierwszego dziecka.Leczyłam się u niby super specjalisty przez 1,5 roku i nic.Wtedy postanowiłam zmienic lekarza.Trafiłam do pani doktor(specjalisty ginekologa i endokrynologa), która stwierdziła na pierwszej wizycie, że moje szanse na dziecko, to 20%.Drugi raz do niej nie poszłam.Trafiłam przez przypadek do dr Czecha i po zastosowaniu przez Niego leków, zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu.Obecnie moja druga córeczka ma już roczek.Perfekcyjna skutecznośc.

do dr. trafiłam jak byłam w kolejnej ciąży po 16 latach, na jednej z kolejnych wizyt dr. spojrzał na moje wyniki i bez dalszego badania powiedział, że to kolejna moja ciąża i wszystko będzie ok, za te kilka zdań zapłaciłam 150zł a wizyta nie trwała nawet 5 minut, oczywiście zrezygnowałam z dalszych wizyt u dr. Czecha, na koniec ciąży okazało się, że dzieciaczek jest zagrożony co skończyło się cesarskim cięciem, aż strach pomyśleć jak skończyło by się gdybym nie zmieniła lekarza, z opowiadań i własnego doświadczenia wnioskuję, że dr zależy na tych pacjentach z których może wyciągnąć jakąś kasę
nie polecam tego lekarza

Leczę się u Pana doktora około roku. Lekarz zbyt mocno naciska na In vitro, mimo, że my nie chcemy. Uważamy, że trzeba jeszcze powalczyć w inny sposób a nie od razu decydować się na IN Vitro. Lekarz niechętnie przedstawia inne metody zajścia i cały czas podkreśla, że ta jest najlepsza. Jest to drażniące, tym bardziej, że wyraziliśmy już swój stosunek do tej metody.