Zbigniew Gawryjołek

Niestety Pan Gawryjołek nie spełnił moich oczekiwań, a raptem chodziło o artroskopie kolana. Na początku szukałem kompetentnego ortopedy i prawdę powiedziawszy sugerowałem się wpisami na tej stronie. Więc jak ktoś podejdzie do tematu jak ja to może się niemiło rozczarować. W Mielcu są zdecydowanie lepsi fachowcy niż ten Pan. Pozdrawiam

Więc jak ktoś podejdzie do tematu jak ja to może się niemiło rozczarować.
W Mielcu są zdecydowanie lepsi fachowcy niż ten Pan.
Pozdrawiam

Pierwszy lekarz który dokładnie opisał moją chorobę nie traktując pacjenta jak kompletnego idioty. Znam nazwę, przyczynę powstania i sposoby leczenia. Resztę mogę na internecie znaleźć. Zrobił mi artroskopię. Pomógł też mojej mamuśce z barkiem. Gorąco polecam każdemu.

Pan dr pomógł mi dojść do zdrowia po drugim skręceniu stawu skokowego pierwszym razem zostałam zignorowana przez innego lekarza co niestety spowodowało bardzo mocnym kolejnym skjreceniem i mocna niestabilnoscia pan dr Gawryjołek podszedł bardzo profesjonalnie wszystko mi wyjasnil zrobił wszytskie badania dokładnie wytłumaczył przebieg dalszego leczenia i dzieki niemu wybroniłam sie od skomplikowanego zabiegu rekonstrukcji stawu skokowego, ŚWIETNY SPECJALISTA!!!! odpowie na każde pytanie miły i z poczuciem humoru, którego coraz cześciej brakuje ludziom na codzień polecam najbardziej z wszystkich lekarzy na podkarpaciu w "kolanach" jest mistrzem!!!

super człowiek świetny lekarz-rzetelny, kompetentny, robił mi artroskopie kolana, gorąco polecam

Znakomity ortopeda,bardzo rzetelny i skuteczny.Robił mi artroskopię a za 8 tygodni rekonstrukcję więzadła krzyżowego w kolanie. Pomaga ludziom ,godny polecenia .

Znakomity ortopeda,bardzo rzetelny i skuteczny.Robił mi artroskopię i rekonstrukcję więzadła krzyżowego w kolanie. Pomaga ludziom i na tym się koncentruje ,a nie na zarabianiu pieniędzy.Szczerze polecam.

Pan Dr robił mi artroskopie kolana, wszystko ok, za ok 2 ms będzie mi robił rekonstrukcje więzadła kolana. Rewelacyjny lekarz, świetne poczucie humoru. Poświeca tyle czasu ile tylko chcesz, aż do wyczerpania tematu. POLECAM SERDECZNIE.

Najlepszy ortopeda jakiego kiedykolwiek znałam. Miły, uprzejmy, specjalista 1 klasa. Miałam artroskopie u niego i jestem bardzo zadowolona :)

Najlepszy ortopeda jakiego kiedykolwiek znałam.

Świetny specjalista głownie od kolan. Robił mi artroskopie i rekonstrukcje ACL. Jestem bardzo zadowolona. Jest dosc specyficznym lekarzem ale miłym i uprzejmym, wszystko spokojnie tlumaczy. Jak najbardziej go polecam.