dr n. med. Zbigniew Górka

Ortopeda, Chirurg urazowy

Zawdzięczam temu lekarzowi życie. Gdyby nie jego fachowe, rzetelne i pełne wyrozumiałości podejście, byłabym już po tamtej stronie.

Bardzo fachowy lekarz, wzbudza zaufanie natychmiast, lekarz jakich mało, cierpliwy i traktuje pacjenta z szacunkiem, a nie z wyższością jak wielu innych. polecam

Przemiły i bardzo profesjonalny specjalista. Na pewno w razie jakiegokolwiek problemu zgłoszę się ponownie. Zdecydowanie polecam.

To zloty czlowiek, nie spotkalam lekarza o wiekszym powolaniu!Mimo, ze ma mnostwo pacjentow i praktycznie brak mu przerw na spokojne zjedzenie drugiego sniadania poswieca kazdemu 100% uwagi, jest opanowany i do tego mily.

Bardzo poważnie podchodzi do pacjenta. Jest uprzejmy i potrafi cierpliwie wytłumaczyć dolegliwości. Jest lekarzem z powołania. "Jak Górka operuje to Wam nic nie zepsuje" :) Wdzięczny pacjent

Wdzięczny pacjent

Leczyłem w 2010 r. złamanie kości śródstopia u tego lekarza i mam same miłe doświadczenia. Opanowany, bez pośpiechu tłumaczy o co chodzi i robi swoje.

jest miłym lekarzem, leczę u niego nogę po wypadku już 2 lata i chodzę, a była juz skreślona na straty

Tragiczne podejście. Pojechałem ze skręconym stawek skokowym to odesłał mnie do domu. Po 2 dniach przyjechałem kolejny raz bo nie mogłem stanąć na nogę to powiedział, że jestem niepoważny, że tak długo czekałem z wizytą.

Tragiczne podejście. Pojechałem ze skręconym stawek skokowym to odesłał mnie do domu. Po 2 dniach przyjechałem kolejny raz bo nie mogłem stanąć na nogę to powiedział, że jestem niepoważny, że tak długo czekałem z wizytą.

Takich Lekarzy wiecej ! Bardzo Dobra Opieka!Profesionalne Podejscie do Pacjenta!

Tragedia, zniszczył mi stawy skokowe i kciuki, zamiast włożyć do gipsu przepisywał rivanol. Mojej mamie nie rozpoznał złamania kości biodrowej, dopiero po roku kiedy znowu zaczęło ją rwać inny ortopeda spojrzał na zdjęcie RTG fachowo i zauważył złamanie. KOMPLETNIE nie polecam!