dr n. med. Zbigniew Jabłonka

Jabłonka ceni się dwukrotnie bardziej niż jego koledzy z oddziału. Ale w odróżnieniu od tamtych traktuje swoich pacjentów jak powietrze. Na sali każdy miał innego chirurga. Ja musiałem podsłuchiwać ich rozmowy, żeby czegokolwiek się dowiedzieć. Moje pytania wręcz zbywał. Szkoda że jeszcze nie każe całować się w pierścień - wielki pan ordynator. Wybierzcie lepiej Rothera albo Sawickiego - 2 razy taniej, ale obsługa na poziomie. A najlepiej to UNIKAJCIE CZĘSTOCHOWSKICH SZPITALI.

U pana jablonki lecze sie ja dziadek..nawet operowal mojego dzidka polecam!

U pana jablonki lecze sie ja dziadek..nawet operowal mojego dzidka polecam!

Nikomu nie polecam wizyty u tego lekarza

Nikomu nie polecam wizyty u tego lekarza

Doktora Jabłonkę mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo dobry lekarz, super specjalista, uczciwy człowiek. Pacjent pod jego opieką czuje się bezpiecznie.

Witam nie jest prawdą że Dr. przyjmuje w godzinach zapisanych jest poślisg ja np. miałem ponad godzinę czekania pozatem jest uprzejmy sympatyczny ale spodziewalem się że mi coś pomoże ale na USG , 100 zł wizyty i na tym co już wiedziałem praktycznie skończyło się, żadnych lekarstw ,poprostu muszę się przyzwyczić do bólu i z tym żyć taką dostałem odpowiedz widać moja choroba przerasta medycynę Dr. Jabłonki dlatego wolę wstrzymać się od wydawania opini, napewno bendę szukał pomocy gdzie indziej może u zielarzy lub znachorów.

POLECAM. Naprawdę nie można więcej i lepiej wymagać od tego lekarza.Mam rozeznanie bo chodzę i jeżdżę wszędzie gdzie mogę. Jest wspaniały, kompetentny, miły, sympatyczny a najważniejsze skuteczny.Operację na żylaki zrobił super. TYLKO DR JABŁONKA.

byc moze prywatnie jest dobry,moj brat lezal na jego oddziale i nie zapobiegli tragedii,ktora sie wydarzyla za 2 dni.STRZEZCIE SIE SZPITALA NA BLACHOWNI.

Bardzo serdeczny i uczciwy człowiek. Byłam u Pana Doktora w gabinecie na zabiegu usunięcia żylaków. Bardzo bałam się tego, że zostaną mi jakieś blizny ale nie dość, że szybko zaczęłam w końcu normalnie funkcjonować, mam tylko jedną ledwie zauważalną bliznę.

Bardzo serdeczny i uczciwy człowiek.

To nie lekarz, to złodziej. Przez niego moja babcia umarła. Trzymał ją 3 miesiące, nic nie robiąc, tylko brał pieniądze. Człowiek bez serca.

Człowiek bez serca.

Polecam zdecydowanie. Miły człowiek i znakomity specjalista. Polecała mi go koleżanka, miała rację - rozwiązał problemy, z którymi inni lekarze mieli kłopot. Gabinet wygląda na nowoczesny (myślę o sprzęcie medycznym).

Polecam zdecydowanie.
Miły człowiek i znakomity specjalista.
Gabinet wygląda na nowoczesny (myślę o sprzęcie medycznym).