Zbigniew Kotwica

Neurochirurg

20 lat temu ponoć najlepszy specjalista od kręgosłupa w Polsce po obejrzeniu moich zdjęć kręgosłupa zapytał: Czy miał Pan dachowanie? Po mojej negatywnej odpowiedzi stwierdził: Nie wiem, czy ktoś jeszcze będzie chciał Pana operować, nie wolno Panu grać w tenisa, dźwigać, przeciążać się itd., inaczej za chwilę będzie Pan jeździł na wózku. Opatrzność zrządziła, że te same zdjęcia obejrzał Pan Zbigniew Kotwica. Zadał ok. 10 pytań i wygłosił taki komentarz: Przyjdź do mnie, jak będziesz miał 75 lat. Obecnie mam prawie 64 lata i gdyby w obu przypadkach nie było ...

jeździł na wózku.
będziesz miał 75 lat.
Obecnie mam prawie 64 lata i gdyby w obu przypadkach nie było świadków, to wniosek byłby jeden - że u mnie rozwinęła się daleko posunięta demencja starcza. Nadmienię, że w okresie ostatnich 20 lat nie oszczędzam swoich mięśni ani kręgosłupa i mimo to nadal jestem sprawnym człowiekiem.

Mało uprzejmy, gburowaty, nic nie wyjaśnił i na szczęście wykonane badanie nie wskazało miejsca wylewu bo pewnie na tym sprzęcie operacyjnym by spartaczył robotę. Tytuły przed nazwiskiem to nie wszystko.

Ogromny szacunek i wyrazy uznania dla Pana doktora za profesjonalizm i zaanażowanie, bardzo dobry kontakt z pacjentem, konkretnie i bardzo bardzo życzliwie, lekarz z powołania jakich mało, dziękuję za wszystko Panie DOKTORZE W. Wojtczak

WITAM. JESTEM PO OPERACJI KRĘGOSŁUPA SZYJNEGO , MINĘŁO 2 MIESIĄCE I WRACAM DO PRACY , ZADOWOLONA ,BEZ BÓLU I W PEŁNI SPRAWNA. WARTO BYŁO JECHAĆ 500 KM!!! POZDRAWIAM PANA PROFESORA I CAŁY JEGO PERSONEL MEDYCZNY. JESZCZE TAZ DZIĘKUJĘ!!!

WITAM.
WARTO BYŁO JECHAĆ 500 KM!!!
POZDRAWIAM PANA PROFESORA I CAŁY JEGO PERSONEL MEDYCZNY.
JESZCZE TAZ DZIĘKUJĘ!!!

Panie Profesorze. Jestem pełen uznania i szacunku do Pana wiedzy i umiejętności. Warto było przejechać ponad 600 km aby być przez Pana Profesora operowanym. Panie Profesorze - dziękuję. G/N

Panie Profesorze.
Jestem pełen uznania i szacunku do Pana wiedzy i umiejętności.
Warto było przejechać ponad 600 km aby być przez Pana Profesora
operowanym.
Panie Profesorze - dziękuję.

G/N

"cudze chwalicie, swego nie znacie...." To motto pasuje jak ulał do poszukujących porady lub zabiegu poza swoim miejscem zamieszkania, czyli Gryficami. Od ponad pół roku miałem problem z narastającym niedowładem ręki. Oczywiście problem polegał na dyskopatii kręgosłupa szyjnego. Jeździłem tu i ówdzie na zabiegi rehabilitacyjne, masaże jednak bezskutecznie. W końcu trafiłem do poradni neurochirurgicznej w swoim miejscu zamieszkania, czyli w Gryficach. Szybka diagnoza, tomograf i decyzja.. wymiana krążka międzykręgowego szyjnego na implant. bez namysłu wszedłem w taką propozycję. Od prof. Kotwicy uzyskałem niezbędne informacje na czym tenże zabieg będzie polegał. ...

"cudze chwalicie, swego nie znacie...."
To motto pasuje jak ulał do poszukujących porady lub zabiegu poza swoim miejscem zamieszkania, czyli Gryficami. Od ponad pół roku miałem problem z narastającym niedowładem ręki. Oczywiście problem polegał na dyskopatii kręgosłupa szyjnego. Jeździłem tu i ówdzie na zabiegi rehabilitacyjne, masaże jednak bezskutecznie. W końcu trafiłem do poradni neurochirurgicznej w swoim miejscu zamieszkania, czyli w Gryficach. Szybka diagnoza, tomograf i decyzja.. wymiana krążka międzykręgowego szyjnego na implant. bez namysłu wszedłem w taką propozycję. Od prof. Kotwicy uzyskałem niezbędne informacje na czym tenże zabieg będzie polegał. Dziś jestem już po.. I o dziwo... żyję. A ileż miałem kontrpropozycji co do leczenia w Gryficach. Najbardziej idąca, to że zabieg się nie uda i pozostanę kaleką. Dziękuję z tego miejsca Panu profesorowi Kotwicy oraz dr Małasiakowi. To naprawdę dobrzy fachowcy w tym co robią. Pozdrawiam serdecznie.
Roman Łobożewicz - Gryfice

J/W NIC DO DODANIA.JAK WIDAĆ PO OCENACH

J/W NIC DO DODANIA.JAK WIDAĆ PO OCENACH

Czytając krytyczne opinie na temat Dr Kotwicy, postanowiłem wystawić też swoje świadectwo. Lekarz ten postawił na nogi mojego 33 letniego brata, którego inni tzw. lekarze trzymali w szpitalu ponad 60 dni, aby ukryć liczne błędy, których się dopuścili, łącznie z przeciąciem jakiegoś nerwu (bezwładna stopa. Wrócił do żywych mamę, która z diagnozą złamania 6 kręgów, została odesłana do domu z zaleceniem noszenia gorsetu. Dr Kotwica jakąś nowatorską metodą, po prostu 6 dwudniowymi zabiegami, naprawił jej kregosłup. Nie znam się na medycynie, ale wiem, że nie intersuja juz mnie "mili", "życzliwi" ...

Wrócił do żywych mamę, która z diagnozą złamania 6 kręgów, została odesłana do domu z zaleceniem noszenia gorsetu. Dr Kotwica jakąś nowatorską metodą, po prostu 6 dwudniowymi zabiegami, naprawił jej kregosłup. Nie znam się na medycynie, ale wiem, że nie intersuja juz mnie "mili", "życzliwi" lekarze. Takich spotykałem wielu, także w szpitalach w Zgierzu (gdzie leczył się mój brat, w Międzyrzeczu (leczyła się mama. Zyczyłbym sobie na mojej drodze tylko tak skutecznych jak Dr Kotwica, Dziękuję DOKTORZE

Paweł Gajewski z Łodzi

Jakbym miał powiedzieć coś dobrego na temat tego lekarza,to owszem...świetnie wprowadza ludzi w błąd i dobija psychocznie.

Reasumując, może ten pan powinien zwierzęta leczyć?!Wtedy nie musiałby mieć kontaktu z ludźmi