dr n. med. Zbigniew Kozłowski

Laryngolog

Super specjalista i człowiek. Polecam wszystkim szukającym pomocy. Dysplazja wiązadła głosowego znikła bez śladu. Mogę mówić normalnie. Wszystko to jest zasługą prawdziwego fachowca i człowieka który chce i może pomóc.

Super specjalista i człowiek.
Polecam wszystkim szukającym pomocy.

Super specjalista i człowiek.
Polecam wszystkim szukającym pomocy.

Jeśli szukacie Państwo lekarza z powołania, który posiada dużą wiedzę w tym co robi, jest kompetenty i konkretny, to właśnie Dr Kozłowski spełnia te warunki. Osobiście mam do Niego 100% zaufanie. Dokładnie znam swoją diagnoze oraz przebieg leczenia. Nie mam wątpliwości co do tego, że trafiłam w dobre ręce. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia:)

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia:)

Miałem operację przegrody nosowej pod okiem dr.Kozłowskiego. Zarówno przygotowanie do operacji jak i zabieg a także kontrola po operacji profesjonalne. Lekarz z ogromnym doświadczeniem i charakterem. Można ew. jako słabą stronę uznać "zabieganie doktora", co akurat świadczy także o ilości pracy, więc niekoniecznie jest negatywne.

Tym, którzy borykają się z problemami laryngologicznymi bez wahaniaPolecam dr Kozłowskiego. Profesjonaalne podejście do pacjenta/ tarfiona diagnoza/ szybkie efekty leczenia/ wzbudza zaufanie/ doskonale przeprowadzona diagnoza/ traktowanie kazdego przypadku indywidualnie/ sumienna praca. Bardzo polecam.

Pan doktor jest "zapracowanym" lekarzem, zbyt duzo pacjentow. Mily, uprzejmy, chetnie kieruje na odzial w szpitalu Barlickiego. Bylam operowana przez doktora, niestety wynikly kompikacje, no i tu zaczynaja sie schody. Poradzil mi Pan doktor zmiane lekarza, na psychiatre. Po konsultaji z innymi lekarzami laryngologami, okazalo sie, ze zabieg zostal zle wykonany. Mysle, ze to nie pan doktor mnie operowal. Odradzam zatem tego pana

Bylam u Dr. i prywatnie po czym skierowal mnie dos iebie na oddzial na usuniecie migdalow! cudowny czlowiek, polecam wszystkim. a bol po zabiegu wiadomo ze zawsze byl jest i bedzie i jest to nieuniknione:) Kocham Dr. Kozłowskiego:*

Kocham Dr. Kozłowskiego:*

Super fachowiec i wspaniały lekarz. Operacja usunięcia guza ślinianki super przeprowadzona, żadnych komplikacji,piękne szycie. Wspaniały człowiek!

kompetentny ale zawsze zabiegany w szpitalu, ale to chyba dobrze ma ręce pełne roboty - ceniony fachowiec, u mnie prostowanie przegrody nosa bez komplikacji - polecam lekarza.

jest bardzo dobrym specjalistą, zdecydowanie go polecam innym

jest bardzo dobrym specjalistą, zdecydowanie go polecam innym