lekarz Zbigniew Leszczyński

Laryngolog

Doktor Leszczyński to jedyny laryngolog, który wzbudził moje zaufanie.

Doktor Leszczyński to jedyny laryngolog, który wzbudził moje zaufanie.

Bardzo kompetentny lekarz, wszystko cierpliwie tłumaczy.Po wielu latach chorób uszu dzieki RANKINGOWI LEKARZY w końcu trafiłam na lekarz, który prawidłowo zgiagnozował chrobę i zastosował odpowiednie leczenie. Zdecydowanie polecam.

Polecam leczenie się u Pana doktora Leszczyńskiego - bardzo pomógł mi w zeszłym roku, gdy trzeba było usunąć 3-go migdałka mojej córeczce (4 latka) - miała już bezdechy co było efektem leczenia przez innego laryngologa. We Wrocławiu i okolicach miejsce w szpitalu było dopiero za 2 miesiące - u Pana doktora czekałam 4 dni. Do dziś jeździmy do doktora w celu kontroli i nie przeszkadza nam odległość - mieszkamy niedaleko Wrocławia. Każdemu z mojego otoczenia polecam Pana doktora, bo takich lekarzy to ze świecą szukać.

Kilka wizyt u dr Leszczyńskiego na przestrzeni kilku ostatnich lat upewniło mnie, że z ewentualnymi problemami laryngologicznymi mam gdzie pójść. To fajne uczucie.

Operował mi przegrody nosowe .Naprawdę mimo bólu czułem się komfortowo.Pochwalił mnie że jestem dzielny.Ze świecą takich szukać

Serdeczne dzięki za dotychczasowe leczenie i polecam innym tak wspaniałego lekarza.

Byłem u dr Zbigniewa Leszczyńskiego "z uchem" i jestem w pełni zadowolony z wizyty. Wszystko dokładnie objaśnia, i tak naprawdę mimo że wcześniej byłem u kilku laryngologów to dopiero od dr Leszczyńskiego doczekałem się pełnej informacji o tym co mi dolega i co dalej. Naprawdę szczerze POLECAM tego lekarza. Aha! I jeszcze jedno. Otrzymałem rachunek! :-) Powinno to być normą, a jednak dopiero tu otrzymałem go po raz pierwszy. Za wizytę wziął 70 zł. (styczeń 2009 r.) Poniżej informacje z pieczątki na rachunku: Prywatna Praktyka Lekarska specjalista laryngolog lek. med. ...

Poniżej informacje z pieczątki na rachunku:
Prywatna Praktyka Lekarska
specjalista laryngolog
lek. med. Zbigniew Leszczyński
Gabinet oraz wizyty domowe
Opole, ul. Książąt Opolskich 48-50
(na Rondzie), tel. 077-453-17-69.

PS. Jedyny minus to lokalizacja przychodni. Niedaleko wejścia stoją obiboki (pijaczki) i źle im z oczu patrzy.

Podpisuje się pod tym, co napisano już wcześniej. Pacjent dostaje rachunek do rąsi:),pierwszy raz dostałam świstek od lekarza, zawsze tylko kasa do szuflady oooo

Dr Leszczyński jest znakomitym specjalistą. Tłumaczy każde badanie na jakie kieruje lub wykonuje; nie śpieszy się- stawia na jakość wizyty; wzbudza zaufanie już na pierwszy rzut oka, ponieważ jego wiedza jest obszerna, zna nowe metody leczenia. Polecam doktora każdemu, dodatkowym atutem jest krótki czas oczekiwania na NFZ, 1 dzień, a czasem nawet w tym samym dniu dr przyjmie!