Polecam tego lekarza. Kontroluję stan skory dzieci każdego roku. Mamy rodzinne skłonności do przebarwień i tzw. pieprzyków. Kilka zmian zostało usuniętych. Zawsze są zbadane i otrzymuję rzetelna informację na ich temat. Fachowość, rzetelność do tego spokój, serdeczny stosunek do pacjentów - nieocenione u lekarza, pan Doktor taki jest.

Polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz, pamietajacy doskonale o swich pacjętach, uprzejmy,dusza-człowiek. Polecam!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie czerniaków. Operował moją Mamę, a ja ze swoją Rodziną, z powodu ewentualnej dziedziczności, jesteśmy pod stałą kontrolą. Bardzo polecam.

Zyczyła bym sobie i wszystkim chorym aby mieli możliwość leczyć się u takich lekarzy jakim jest Pan Zbigniew Nowecki, to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia, lekarz z powołania, kompetentny, o dużej kulturze osobistej. Dziękuję Panie doktorze że dane mi było Pana poznać.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia szkoda tylko że już nie przyjmuje tam gdzie się leczę

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam do tej pory.Jestem po operacji usunięcia guza,która skączyła się uszczerbkiem na zdrowiu.Operacje miałam w szpitalu na Wołoskiej,gdybym wiedziała że trafie na rzeżnika napewno bym się niezdecydowała.

Poza tym, że jest fentomenalnym specjalistą to jest jeszcze dobry człowiekiem. Sama rozmowa z nim to "lek" dla duszy. Nowotworu nie pozwala nazywać wyrokiem a diagnozą.

Lekarz może i niezły ,choć bardzo drogi. Nastawiony na szybkie zarabianie dużych pieniędzy. Wycina nie zawsze to co niezbędne, zostawiając coś na później.A ceny z kosmosu.

Bardzo mi go brakuje w Centrum Onkologii i nie wiem dokąd się przeniósł

Bardzo mi go brakuje w Centrum Onkologii i nie wiem dokąd się przeniósł

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

Optimum Medica
OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock