dr Zbigniew Nowecki

Chirurg onkolog

Bardzo trudno się do niego dostać, trafiłem przy okazji. Sprawa była drobna, zajął się nią na serio, sprawy nie ma od wielu lat.

Polecam tego lekarza. Kontroluję stan skory dzieci każdego roku. Mamy rodzinne skłonności do przebarwień i tzw. pieprzyków. Kilka zmian zostało usuniętych. Zawsze są zbadane i otrzymuję rzetelna informację na ich temat. Fachowość, rzetelność do tego spokój, serdeczny stosunek do pacjentów - nieocenione u lekarza, pan Doktor taki jest.

Polecam tego lekarza.

Bardzo kompetentny lekarz, pamietajacy doskonale o swich pacjętach, uprzejmy,dusza-człowiek. Polecam!!

Wspaniały lekarz i człowiek. Wysokiej klasy specjalista w dziedzinie czerniaków. Operował moją Mamę, a ja ze swoją Rodziną, z powodu ewentualnej dziedziczności, jesteśmy pod stałą kontrolą. Bardzo polecam.

Zyczyła bym sobie i wszystkim chorym aby mieli możliwość leczyć się u takich lekarzy jakim jest Pan Zbigniew Nowecki, to jest lekarz z prawdziwego zdarzenia, lekarz z powołania, kompetentny, o dużej kulturze osobistej. Dziękuję Panie doktorze że dane mi było Pana poznać.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia szkoda tylko że już nie przyjmuje tam gdzie się leczę

Najlepszy lekarz z jakim się spotkałam do tej pory.Jestem po operacji usunięcia guza,która skączyła się uszczerbkiem na zdrowiu.Operacje miałam w szpitalu na Wołoskiej,gdybym wiedziała że trafie na rzeżnika napewno bym się niezdecydowała.

Poza tym, że jest fentomenalnym specjalistą to jest jeszcze dobry człowiekiem. Sama rozmowa z nim to "lek" dla duszy. Nowotworu nie pozwala nazywać wyrokiem a diagnozą.

Lekarz może i niezły ,choć bardzo drogi. Nastawiony na szybkie zarabianie dużych pieniędzy. Wycina nie zawsze to co niezbędne, zostawiając coś na później.A ceny z kosmosu.

Bardzo mi go brakuje w Centrum Onkologii i nie wiem dokąd się przeniósł

Bardzo mi go brakuje w Centrum Onkologii i nie wiem dokąd się przeniósł