lekarz Zbigniew Polak

Chirurg ogólny

Profesjonalizm, empatia i serdecznosc - to cechy, ktore charakteryzuja tego chirurga.Polaczenie tych cech u chirurgow jest rzadkoscia. Dlatego uwazam, ze dr Polak jest lekarzem i czlowiekiem wyjatkowym. Polecam!

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem pełna uznania dla P.doktora i bardzo zadowolona, że trafiłam pod opiekę świetnego fachowca. Serdecznie pozdrawiam również cały personel chirurgii ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Opolu (ul. Kośnego) i świetne dziewczyny z zespołu pielęgniarskiego.

Moje słowa,to za mało aby opisać Pana Doktora, po prostu anioł nie człowiek.Rzetelny,kompetentny,doskonały specjalista.

Niesamowicie otwarty kontakt z pacjetem.sama rozmowa z tym lekarzem dodaje sił i niweczy strach.WSPANIAŁY SPECJALISTA.POLECAM

Super lekarz polecam:-) można się z nim pośmiać na wszystkie pytania odpowiada z uśmiechem na twarzy aż pacjent lepiej się czuje w szpitalu:-)pozdrawiam doktorka

Nic dodać nic ująć!!! Anioł nie człowiek!!!

Nic dodać nic ująć!!!
Anioł nie człowiek!!!

Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim bardzo dobry i wesoly czlowiek.Zdecydowanie polecam.

Gorąco polecam!!! Złoty człowiek. Byłam pacjentką Pana doktora,nie mogę nic złego napisać na Niego. Jest doskonałym fachowcem,potrafi poważnie i na wesoło rozmawiać z pacjentami. Cenię Go za całokształt!

Gorąco polecam!!!
Złoty człowiek.
Byłam pacjentką Pana doktora,nie mogę nic złego napisać na Niego.
Jest doskonałym fachowcem,potrafi poważnie i na wesoło rozmawiać z pacjentami.
Cenię Go za całokształt!

Poswiecil mi i mojemu schorzeniu ogromna ilosc czasu,proste i fachowe wyjasnienie problemow i ogromne poczucie humoru powoduje ze kazda wizyta w szpitalu jest przyjemnoscia a nie kolejnym stresem i zlym doswiadzczeniem

bardzo dos bardzo dobry chirurg,znajacy swoj zawod,uprzejmy dla pacjentow ktorym poswieca duzo czasu,ma duzo cierpliwosci dla chorych,goraco polecam tego lekarza bry

bardzo dos

bry

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Opole"?

Szpital MSW

45-301 Opole

dr
Tadeusz Cielniaszek

Chirurg ogólny
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "CHIRMED" SP. Z O.O.
Krapkowicka 20
45-741 Opole