Zbigniew Świątek-Brzeziński

Kardiolog, Pediatra

Nie byłem ani pacjentem , ani z pacjentem, ale znam tego gościa bardzo długo, jeszcze zanim został lekarzem . Wie co robi, kocha to co robi . Polecam Go potrzebującym fachowej pomocy medycnej, On jeszcze wiele osiągnie w swoim zawodzie . Pozdrawiam .

godny polecenia, wysokiej klasy fachowiec. Polecamy

godny polecenia, wysokiej klasy fachowiec. Polecamy

Bardzo uprzejmy i godny zaufania pan doktor! Bardzo Polecam!!!!!

Bardzo uprzejmy i godny zaufania pan doktor! Bardzo Polecam!!!!!

UPRZEJMOŚĆ I KOMPETENCJA,jesteśmy zadowoleni z wizyty w gabinecie prywatnym. bez kolejek, przyjazne otoczenie dla dziecka, fachowość , wszystkie badania na miejscu. POLECAM !!!!

Bardzo kompetentny lekarz. Jest w stanie spojrzeć na pacjenta całościowo a nie tylko na chorobę jednego narządu. Pomógł nam w bardzo ciężkiej chorobie. Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pana Doktora. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Pan jak również ''lekarz'' Monika Świątek-Brzezińska z Zaspy. Chcecie aby członkowie waszych rodzin przeżyli lub byli zdrowi unikajcie ich jak ognia!!!!!!!!!!!!!!! Zupełny brak kompetencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zupełny brak kompetencji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Naprawdę najlepszy lekarz specjalista z jakim miałem do czynienia. Wytłumaczył przebieg badania, jego wyniki najdokładniej jak to mogło być. Rozwiał wszelkie wątpliwości, pełen profesjonalizm i kompetencja - oby więcej takich lekarzy w naszym kraju...

w 100% polecam. Bardzo miły kontakt , także z naszą Emilką. pierwszy raz tak dokładnie została zbadana!!!!!!!!!!

Pełny profesjonalizm , zdecydowanie polecam, bez żadnych uwag. Bardzo nam pomógł !!!!!!!!!!!!

Polecam tego lekarza. rzeczowy, konkretny. Badania i diagnoza w czasie jednej wizyty. wszystko dokładnie tłumaczy.