lekarz Zbigniew Szymański

przetrzymal mi porod.dziecko jest po niedotlenieniu,problemy mamy do dzisiaj!odradzam tego lekarza!

Miły, uprzejmy, kompetentny. Podczas ciąży zajął się mną fachowo, dlatego z czystym sumieniem polecam, kiedy zaszła potrzeba skierował mnie na specjalistyczne badania, zawsze służył radą i pomocą, gdy miałam jakiś problem kontaktowaliśmy się telefonicznie.

Jestem w siódmym miesiącu drugiej ciąży, tego doktora poznałam przy pierwszym porodzie, nie był moim prowadzącym w tedy, ale zajął się mną bardzo dobrze, nie dał absolutnie odczuć, że nie jest moim lekarzem. Dlatego zdecydowałam się wybrać tego lekarza i nie żałuję tej decyzji, uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia lekarz.

ja u tego lekarza rodzilam.przetrzymal mi porod w efekcie czego dziecko mialo niedotlenienie i problemy sa do dzis!

jestem dopiero w 4 miesiącu, zobaczymy jak będzie później, teraz jestem zadowolona. zawsze wytłumaczy jeśli mam jakieś wątpliwości, sympatyczny, interesuje się pacjentką

Polecam, bardzo dobry lekarz, jedyna rzecz do ktorej mozna sie doczepic to godziny wizyt

Bylam zadowolona z tego lekarza na poczatku ciazy jednak po tym jak zostawil mnie bez zwolnienia i pojechal sobie na urlop zmienilam radykalnie zdanie.Moim zdaniem pobieżnie zajmuje sie pacjentkami. Najwazniejsze jest dla mnie niego pieniadze niż pacjentki szczegolnie te w ciązy ktorych pan doktor stracil najwiecej...

Ogólnie dobry lekarz ale... nie powiedział mi że go nie będzie w szpitalu jak będę rodziła. Myślałam że w Polsce również istnieje coś takiego jak przekazywanie pacjentów innym lekarzom w czasie nieobecności, byłam tydzień po terminie i nikt sie mną nie przejął, czułam się opuszczona i bardzo źle to wpłynęło na mój stan psychiczny. Nie życzę żadnej kobiecie takich przeżyć.

Bardzo dobrze opiekował się mną w czasie porodu jak i po. Jak miał dyżur zawsze do mnie przyszedł i porozmawiał, dla mnie wtedy było to bardzo dużo. Cały czas jestem jego pacjentką.

Jestem pacjętką doktora i polecam go każdej kobiecie to naprawde wyjątkowy lekarz