dr n. med. Zbigniew Tomik

Kardiolog

Pan Doktor podczas mojej niedawnej wizyty (Luxmed - ul. Postępu 21 C) sprawiał wrażenie aroganckiego, obojętnego biurokraty, dla którego najwyższym priorytetem było jak najszybsze pozbycie się mnie z gabinetu - bez większego wnikania w moje dolegliwości. Zapisał mi lek o wielu skutkach ubocznych bez dokonania dodatkowych badań, które mogłyby zmodyfikować sposób leczenia. Szczerze odradzam wizyty u Pana Doktora - szkoda zdrowia... i czasu!

Dokładny, skoncentrowany na problemach pacjenta, poważny i życzliwy. Nie bagatelizuje dolegliwości, ale też nie straszy. Nie oszczędza na diagnostyce. Polecam!

Pełny profesjonalizm i opieka.Leczę się u tego lekarza od czterech lat.Zalecenia dotyczące diety oraz podawane lekarstwa działają bez zarzutu.Polecam !

Bardzo dobry kompetentny lekarz, bardzo dokladnie tłumaczy.

Bardzo dobry kompetentny lekarz, bardzo dokladnie tłumaczy.

Dr Tomik potrafi z uwagą wysłuchać pacjenta. Sprawia wrażenie przyjemnego i cierpliwego człowieka. Jest wnikliwy, chętnie kieruje na dodatkowe badania, aby pacjent nie miał żadnych wątpliwości co do diagnozy. O wszystko można go wypytać. Dokłądnie wszystko tłumaczy. Polecam.