dr n. med. Zbigniew Twaróg

Miałam wizytę u tego Pana. Brak kultury, empatii, odpowiedniego traktowania pacjenta. Zgodzę się z moimi przedmówcami odnośnie zachowania Pana doktora i osobiście doświadczyłam braku zainteresowania z jego strony (nawet nie chciał mnie wysłuchać). Nie polecam.

Parę lat chodziłam do tego pana z bólami kręgosłupa, to tylko dostawałam leki przeciwbólowe i to takie co nie mogłam brać. Teraz jestem po jednej operacji (ale nie on mi robił) kręgosłupa i czekam na kolejne tak mnie wyleczył. Żadnego konkretnego leczenia, żadnych skutecznych porad jedynie arogancja i przekleństwa. Kompletnie nic. Zmarnowany tylko czas.

Klnie- no i co?To nie balsam do naszych uszu,tylko doktor od naszych chorób.Doktor operował mnie 4 lata temu na oba stawy biodrowe i jestem zadowolona. Jeśli musiała bym mieć operację jeszcze raz to wybrała bym tak samo jak 4 lata temu.To Super Doktor! Polecam.

Odradzam wizytę u tego pana.Dalszą opinie pozostawiam bez komentarza bo szkoda słów. !!!!!!!!!!!

Absolutnie nie polecam ! Zero kultury w spotkaniach z pacjentami, arogant rozchwiany emocjonalnie. Wszystkich pacjentów - cytując pana doktora - " ma w d .... i g .... go obchodzi z czym przychodzą". Sądząc po ilości odsyłanych pacjentów i ich spraw można domniemywać że ta cześć ciała pana doktora jest bardzo pojemna.

Bardzo dobry ortopeda. Kiedyś przez miałem wypadek koło Lublina i znalazłem się na oddziale ortopedii. Doktor Twaróg zaopiekował się moją osobą i w profesjonalny sposób przeprowadził operację. Jestem mu dozgonnie wdzięczny. Do dziś po utracie połowy rzepki kolana chodzę.

Zaraz po wypadku w styczniu 2009r przyjechałem na izbę przyjęć do szpitala, było ok godziny 19.00. Pan doktor miał dyżur. na korytarzu czekał jeszcze 1 pacjent. Pan doktor sanitariuszowi kazał przynieść kartę informacyjną z wypadku - uraz kolana. Lekarz nawet do mnie nie przyszedł. Ponieważ w karcie informacyjnej z wypadku miałem zapisany zastrzyk przeciwzakrzepowy, poprosiłem o jego wykonanie. Niestety sanitariusz poinformował mnie, że bez zalecenia ze strony dyżurującego lekarza nie wykona mi go. Żona pojechała do apteki, kupiła zastrzyk, na korytarzu mi go zrobiła. Wybiła godzina 21.00 przyszedł sanitariusz, oddał mi kartę z wypadku i poinformował, że doktor do mnie nie przyjdzie, bo się nie specjalizuje w kolanach. Po 2 godzinach czekania żona zawiozła mnie do innego szpitala, bo pan doktor nie był na tyle kompetentny, żeby nawet obejrzeć moje kolano. Na Kraśnickiej w szpitalu było wielu pacjentów, jednak dyżurujący lekarz potrafił pomimo wszystko wnikliwie zająć się problemem. Kolano mam zoperowane i mogę teraz chodzić.

jest b.dobrym lekarzem i czlowiekiem,świadczą o tym chociazby olbrzymie kolejki pod drzwiami dr.jest profesjonalistą w tym co robi.pozdrawiam.

dobrze przygotowany, zaangażowany, fachowiec

dobrze przygotowany, zaangażowany, fachowiec

polecam i jeszcze raz polecam !! miałam operacje skoliozy 4 lata temu(miałam 18 lat ) byłam u innego lekarza( wybitnego profesora w tej dziedzinie) a ten mi powiedział ze mam rok wyjęty z życia rehabilitacja operacja i rekonwalescencja przeraziłam się !!!!! i dostałam nr do dr Twaróga pojechałem na 1 wizytę wszystko mi dokładnie powiedział objaśnił na czym to polega i ze żaden rok ale parę dni włącznie z operacja , miałam wtedy robiona nowa metoda boczna teraz nieodczuwam żadnego bólu normalnie pracuje w szpitalu leżałam 5 dni tak szczerze gdyby nie ten lekarz nie wiem co by teraz było jestem mu bardzo wdzięczna i nie żałuje żadnej złotówki wydanej bo chodzi tu o kręgosłup!!!