dr n. med. Zbigniew Ulatowski

1,9
2,3
2,3
1,9

Lekarz, który nie powinien już przyjmować pacjentów. Może dlatego, że wizyta była z NFZ … Lekarz był wręcz niezadowolony, że pacjentka przeszkadza mu swoją wizytą w piątkowe popołudnie. Brak empatii, opryskliwy, zbywał pacjentkę, nie odpowiadał na pytania, nie przeprowadził badania , nie przeprowadził wywiadu, kompletny brak profesjonalizmu ! Dodam, że pacjentka pojawiała się u lekarza po opuszczeniu szpitala, gdzie trafiła z podejrzeniem zakrzepicy. Pacjentka doprowadzona podczas wizyty do łez. Po wizycie pacjentka dalej nie wie, czy jest chora, jeżeli tak to na co, jak się leczyć, jakie leki ewentualnie zażywać itp. Na końcu wizyty zlecił pielęgniarce umówienie wizyty za rok i wręczenie broszury informacyjnej. Czyżby zły dzień Pana doktora ? Chyba nie, warto poczytać tutaj: http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/zbigniew-ulatowski,24390/chirurg-naczyniowy-chirurg-ogolny/krakow/#opinie.
Szczęściem Pana doktora było to, że mama była z wizytą sama, gdyż moja obecność spowodowałby zapewne wezwanie prawnika ds. praw pacjenta, który jeszcze w godzinach wizyty urzędował w szpitalu Bonifratrów w Krakowie, a i prawdopodobnie mógłbym obrazić lekarza ofiarując mu odpowiedni feedback dot. wizyty. Warto zastanowić się, czy wizyta u tego lekarza ma sens.

Myślałem, że pokolenie lekarzy takich jak Pan Ulatowski już wymarło - myliłem się. Byłem z ojcem u tego psełdodoktora - potraktował nas jak śmieci! Powiedział, że on ma dużo swoich pacjentów i nie potrzebuje jeszcze skądś z daleka, że po co do niego, że czemu teraz (był piątek po południu - no przecież weekend za pasem...) Nie zbadał ojca - tylko pielęgniarka - popatrzył tylko z daleka i wyrokował. Ciekawe czy jakbym znalazł parę stówek czy nie zmieniłby zdania - nie zrobiłem tego i finał był taki, że zostaliśmy opieprzeni i wyrzuceni. Mam mnóstwo wulgarnych słów, które chciałbym użyć pod adresem tego gościa, ale się powstrzymam. Dziwię się, że Szpital Bonifratrów trzyma kogoś takiego i psuje sobie reputację.

wykonałam u doktora operację żylaków nóg - metodą laserową. Bardzo miły, kompetentny lekarz. Zabieg wykonany był sprawnie i skutecznie. Szczerze polecam.

Czemu piszecie że pan doktor ma specjalizację chirurg naczyniowy skoro takowej nie ma ! Pan doktor jest nie kompetentny i wydaje ni się że ma dość blade pojęcie o chirurgii naczyniowej.Pan doktor wyznaje zasadę najpierw ciąć a potem martwić się co dalej. Nie polecam tego pana .

Nie polecam tego pana .

Bardzo kiepski doktor.Nie jest chirurgiem naczyniowym.Stosuje stare metody leczenia. Jeżeli chcecie mieć problemy to idcie do niego. Nie polecam. ! .

Polecono mi dr Ulatowskiego jako specjalistę operującego żylaki laserem.Spełnił moje oczekiwania

Nie polecam szkoda czasu . Kiepski lekarz ! Nie ma specjalizacji chirurga naczyniowego, a przyjmuje jako specjalista w tej dziedzinie . Na czym cierpią pacjenci !

Przecież ten Pan ma na pieczątce chirurg ogólny a nie naczyniowy. Co zauważyłam po wizycie u niego. Nie polecam