lekarz Zbigniew Witkowski

Doświadczony doktor,precyzyjny,niezwykle sprawny i delikatny przy zabiegu wycięciu guzka,który nic nie bolał.Poczułam jedynie delikatne ukłucie igły ze znieczuleniem i byłam zdziwiona ,gdy po chwili rozmowy doktor stwierdził,że już po wszystkim.Ranka goiła super.Dzisiaj nie ma śladu po okropnym guzku,który szpecił mnie tak długo,nawet nie widać blizny.Mojej koleżance doktor wycinał znamię.Nie widać śladu i wygląda ślicznie.

Bardzo dobry specjalista Gorąco polecam,chociaż ludzie wiedzą,że to doskonały lekarz,dlatego tak dużo pacjentów do niego przychodzi.Ma olbrzymią wiedzę.Byłam wcześniej u wielu lekarzy a dopiero on mi pomógł.Od razu postawił prawidłową diagnozę,co potwierdziły badania.Jestem mu bardzo wdzięczna za wyleczenie.

Beznadziejny lekarz gorszego na oczy nie widziałam. Chirurg za dyche. Dziwię się że takie taki rzeźnik w obie pracuje.

Doskonały specjalista z doświadczeniem i szerokim zakresem wiedzy, godny polecenia. Takich lekarzy powinno się spotykać w każdym ośrodku zdrowia. POLECAM... :)

Takich lekarzy powinno się spotykać w każdym ośrodku zdrowia.
POLECAM... :)

Nie wiem jak to jest możliwe , że są tu takie opinie. Moja niestety jest zupełnie inna. I na nieszczęście skutki poniósł mój synek.Trafiliśmy do Pana doktora z powodu błachego acz dokuczliwego. Mianowicie u syna wystąpiły dwa wrastające paznokcie dużych palców u stóp. Niestety Pan dr. podszedł do sprawy bardzo błacho i zlecił pielęgniarce. ...sama nie wiem co. Bo pielęgniarka , wycięła małe części paznokcia i kazała przyjść za tydzień do kontroli. Napomnę również że było to bez znieczulenia wykonane zwykłymi nożyczkami dla małych dzieci do obcinania paznokci. Na pytanie ...

Niestety Pan dr. podszedł do sprawy bardzo błacho i zlecił pielęgniarce. ...sama nie wiem co. Bo pielęgniarka , wycięła małe części paznokcia i kazała przyjść za tydzień do kontroli. Napomnę również że było to bez znieczulenia wykonane zwykłymi nożyczkami dla małych dzieci do obcinania paznokci. Na pytanie dlaczego nie chce dać znieczulenia ..odpowiedź brzmiała, że to bardziej będzie bolało. Zalecenia zmieniać opatrunek 3 razy dziennie. I tyle na ten temat. Tak też robiliśmy wieżąc, że jest już po wszystkim , ale stan się pogorszył i wystąpił duży stan zapalny: ropa, opuchlizna, krew i ból. Na wizycie kontrolnej Pan Dr. zdziwił się że się nie goi i przepisał antybiotyk. No i jeszcze jedno bardzo wyszkolony pielęgniarka dalej wycinała paznokcia bez znieczulenia. Po dwóch dniach syn już nie mógł chodzić , więc udałam się do innego chirurga.... który okazał tyle empatii i profesjonalizmu....jestem mu bardzo wdzięczna. Niestety mimo profesjonalnego podejścia i podania zastrzyków znieczulających przed podejściem do zabiegu, znieczulenie nie działało , ponieważ był daleko posunięty stan zapalny. Tak więc mówiąc w prost syn na żywca miał wycinane paznokcie ....a i tu nadmienię, nie przez pielęgniarkę a przez Pana doktora. Jakie było jego zdziwienie ile paznokcia się wbijało, już w żywe mięso na wierzchu. Teraz sobie pomyślcie mojego synka. I jak mam mu wytłumaczyć , że Pani nie mająca żadnych uprawnień i źadnych narzędzi poprostu rozbabrała mu palce pozostawiając w nich wieeeelkie zaostrzone kawałki paznokci. ............ Czasu już nie cofnąć , ale przestrzegam przed partaczami.
Zrozpaczona mama

Polecam doktora Zbigniewa Witkowskiego, najlepszy specjalista chirurg i ortopeda jakiego znam,obecnie mieszkam z rodziną w Norwegii ale gdy tylko ktoś z rodziny ma problem chirurgiczny czy ortopedyczny przylatujemy do Pana Doktora.Dobrze wiem,że lepszego specjalisty nie znajdziemy,każdy zabieg wykonuje bardzo dokładnie i niezwykle sprawnie,ma naprawdę duże doświadczenie i wiedzę.Moi rodzice też są nim zachwyceni.

Bardzo dobry specjalista. Polecam wszystkim dr . Witkowskiego. Leczył całą moją rodzinę i wszyscy bez wyjątku byli bardzo zadowoleni i chwalili doktora. Mądry , sympatyczny i dokładny.

Wspaniały specjalista.Pomógł mojej mamie,choć nikt nie był w stanie jej pomóc. Polecam wszystkim,mądry i doby lekarz. Dziękuję w imieniu całej rodziny.

Wspaniały specjalista.Pomógł mojej mamie,choć nikt nie był w stanie jej pomóc.
Polecam wszystkim,mądry i doby lekarz.
Dziękuję w imieniu całej rodziny.

Doskonały specjalista , nie znam lepszego . Trudno z resztą o lepsze kompetencje . Doktor ma nie tylko doktorat nauk medycznych ale też jest adiunktem Kliniki Akademii Medycznej i nauczycielem akademickim .Wykształcił rzesze lekarzy. Byłam jego studentką a obecnie pacjentką ,wybrałam go z uwagi na olbrzymią wiedzę i doświadczenie . Bonusem jest jego uprzejmość wobec pacjentów .Gorąco polecam

Jest miły, ale lekarz nir tyle ma być miły ile musi umieć pomóc pacjentowi, a bez wiedzy i praktyki również z cięzkimi przypadkami się nie obejdzie. Ni epomógł mi, a miałam rękę z wystającą kostką. Inny ortopeda skierował mnie na TK i ostatecznie na zabieg chirurgiczny. Brak wyobraźni ze strony tego lekarza. Odradzam.