lekarz Zbisław Borowiak

Lekarz bardzo miły szybka opsługa czytylne recepty gorąco polecam. :)

Lekarz bardzo miły szybka opsługa czytylne recepty gorąco polecam. :)

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Leczę się u niego od 20 lat i nigdy mnie nie zawiódł. Bardzo kompetentny i skrupulatny, godny polecenia. Do zespołu tego lekarza rodzinnego należy też pielęgniarka p. Basia - bardzo miła, pomocna, kompetentna.

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego,iż lekarze nie są cudotwórcami.Nie są także winni naszym przypadłościom.Są natomiast lekarze lepsi i gorsi i ja do tej pierwszej grupy zdecydowanie zaliczam dr Borowiaka.Leczę się u Niego już kilkanaście lat i zapewniam,że jest kompetentny,spełnił moje oczekiwania i na tyle wzbudził moje zaufanie,że z czystym sumieniem poleciłbym go każdemu.Nie mogę nie wspomnieć w tym miejscu o pani Basi z okienka-sympatyczna,życzliwa i doskonale uzupełnia dobrą opinię o gabinecie mojego lekarza rodzinnego.

Korzystam z porad już ponad 15 lat i jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby diagnoza była błędna. Lekarz bardzo kompetentny, poświęca wiele czasu na wywiad z pacjentem. Szkoda że jest tak niewielu lekarzy z prawdziwym powołaniem. Jednym z nich napewno jest dr Borowiak.

Lekarz którego podejście do pacjenta i wiedza bardzo mnie rozczarowały. Brak kompetencji i zaprzeczanie własnym słowom.

bardzo dobry i kompetentny lekarz rodzinny, traktuje pacjenta jak człowieka i nie bagatelizuje dolegliwości, wie co to etyka zawodowa, szczerze polecam