lekarz Zdzisława Konieczna

1,4
1,1

Tragedia, Pani doktor nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy, na podstawie jednego pomiaru ciśnienia wydaje orzeczenie, do tego bardzo nieprzyjemna, nie polecam unikać szerokim łukiem.

Nie polecam wizyty u Pani doktor. Zgłosiłem się z meczacym kaszle w trakcie pandemii covid. Pani doktor nie przepisał mi skierowania na test, ponieważ jestem ozdrowiencem, jednocześnie prosząc mnie bym na zewnątrz czekała aż wpisze receptę i slyszac moj kaszel zalozyla dodatkowo przylbice na maske... recepte wypisala na antybiotyk (informując mnie że to wirusowe.....). Test zrobiłam za własne pieniadze

Numer kontaktowy34-365-10-49 kieruje do zakładu opieki dla osób starszych, nie jest to numer do lek.med.pracy tak jak wpisane jest na wielu stronach.

Nie polecam, tragiczna w kontakcie z pacjentem. Błędne diagnozy, lekceważenie objawów, krótki czas wizyty, zero wywiadu, można jeszcze wymieniać.

Nie polecam nikomu pani Koniecznej. Pacjentów traktuje jak intruzów, jest niemiła, lekceważy objawy. Przychodzi do pracy spóźniona 20 minut, po czym zamyka się w swoim gabinecie na pół godziny.

Pani Konieczna to lekarz z konieczności.

Pani Konieczna to lekarz z konieczności.

zgadzam sie w 100% z opiniami o tej lekarce, ja dzięki rezygnacji z jej usług uratowałam się od kalectwa i ślepoty

Pani doktor lekceważy pacjentów. W przychodni po przyjęciu 2-3 pacjętów robi sobie dłuższe przerwy. Jest niesympatyczna i niewiele ją interesują objawy choroby. Namawia pacjentów do prywatnych wizyt w swoim gabinecie. Zrezygnowałam z usług tej Pani.

Pani doktor ignoruje wszelkie objawy chorobowe, lekceważy nie tylko chorobę ale również pacjenta.Nigdy więcej nie skorzystam z usług tejże pani.