dr n. med. Zenon Pikuła

Bardzo dobry lekarz z poczuciem humoru, profesjonalnie przeprowadził badanie. Miała problemy z nieregularnymi i bolesnymi miesiączkami, pan Pikula zrobił wszystkie badania i przepisał leki, które pomogły. Przyjęcie odbyło się w przychodnie w Grodźcu, polecam ☺️

U tego lekarza byłam pierwszy raz. Bardzo się zawiodłam. Miesiączka mi się spóźniała i zaczęłam tłumaczyć jakie miałam objawy. Lekarz stwierdził, że mam tyle nie gadać. Na siłę robił badanie, był bardzo niedelikatny. Robiąc usg zamroził ekran na komputerze i zostawił we mnie aparat do usg mimo, że czułam ból i nacisk. Dopiero po dłuższej chwili przypomniał sobie o wyciągnięciu aparatu do usg. Po badaniu postawił diagnozę zatrzymania miesiączki i zakończenia jej jak u starszych kobiet. Nastraszył mnie i nie wytłumaczył. Jestem osobą nie mającą jeszcze 20 lat. Załamałam się po jego słowach. Pan doktor okazał się osobą bardzo niekompetentną, gdyż okazało się że wszystko działo się przez stres.

Widzę tu skrajne opinie. Pacjentki, które chodzą prywatnie mają prawo mieć lepsze zdanie o lekarzu, który jest miły jak dostanie pieniądze. Ja trafiłam na niego idąc do przychodni. Miałam nieprzyjemne problemy z podwoziem, które mnie mocno wystraszyły. Pan Doktor jest człowiekiem Nie sympatycznym badanie robi boleśnie. Jak sam stwierdzil on nie ma czasu, bo pacjentki czekają (15mnut na pacjentke i 3 minuty na badanie) . U każdego lekarza powinien być wywiad, on przeprowadził go na podstawie dwóch pytań. W ogóle nie słuchając tego co mam do powiedzenia. Cytując moją teściową : " Lekarz, który nadaje się tylko do mierzenia ciśnienia ". Gabinet w przychodni do najprzyjemniejszych również nie należał.

Kompetencje to nie wszystko, jeśli się jest Chamem i gburem. Jak wy możecie go chwalić? Gościu robił mi cesarke i napewno pamięta to nadal choć minęły już 3 lata, jak przeciął mnie na rzywca kiedy płakałam że znieczulenie nie zadziałało na jednej połowie mojego ciała! Na jednej z wizyt potraktował mnie niemilo. Poprosiłam go o badania dodatkowe bo cały czas mdleje i śpię, nie mam siły nawet jeść a on do mnie: "za dużo gadasz" nosz kur.....

Bardzo dobry lekarz miałam cesarkę w tym szpitalu bardzo dobrze się mnom zajęli .pozdrawiam pana doktora i dużo zdrowia życzę

Lekarz bardzo sympatyczny,z poczuciem humoru,poswiecil mi sporo czasu.Jestem bardzo zadowolona z wizyty,chociaz z pewnoscia inne pacjentki moga miec na jego temat inne zdanie.Tak zwykle jest ze wszystkimi lekarzami i to w kazdej specjalizacji.

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Jestem pełna uznania dla tak wykonywanego zawodu.Jestem wdzięczna za konkretną rozmowę może dzięki niej żyję.Dziękuję Panie Doktorze. Anna

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Jestem pełna uznania dla tak

Dr. Pikuła, były ordynator oddziału ginekologicznego w Będzinie/ Faktycznie jako pierwszy rozpoznał u mnie endometriozę, ale co z tego, jak w pewnym momencie nie radził sobie z leczeniem tego świństwa. Choroba zaawansowana, oporna, zostałam sama jak palec. Na szczęście trafiłam na wspaniałego lekarza, czuję się teraz bezpiecznie. I zgadzam się z opinią koleżanek - pan doktór jest bardzo niemiłym człowiekiem, no chyba że ma dobry humor, co rzadko się zdarza>

Dr. Pikuła, były ordynator oddziału ginekologicznego w Będzinie/

Rodziłam w Będzinie i dzięki temu Panu, który przy badaniu przebił mi wody płodowe rodziłam miesiąc wcześniej, cham, gbur,l traktuje pcjentki jak zło konieczne, beznadziejny.....

dzięki panu Zenonowi miałam cc, a w dabrowie pewnie by kleszczy używali dlatego jestem wdzięczna za to. miły Pan potrafi zażartować czasem nakrzyczy ale taki jego urok:)