dr n. med. Zenon Pikuła

Chodzę prywatnie do niego do domu bierze 100 zł chętnie wysłucha przebada i coś zaradzi.Miałam nawet operację na uchyłek odbytnicy operacja przebiegła dobrze czuję się dobrze i nie mam żadnych urazów tylko jeszcze szwy ale pan Zenon jest dobry i idealny do pracy swojej.

Doktor Pikuła prowadzi moją pierwszą ciąże i powiem ze jestem z niego bardzo zadowolona. Nie rozumiem czemu niektorzy pisza ze jest gburowaty ? Czy nie mily?! Wrecz przeciwnie ! W zależności moje drogie jak same macie podejscie do lekarza tak on was traktuje ! Ja zawsze jestem usmiechnieta i mila dla niego, zawsze wytlumaczy mi co sie dzieje w moim organizmie w danej chwili. Jak czegos jeszcze nie rozumiem to zawsze dopytam i wszystko jest jasne. Doswiadczony lekarz ! Polecam go wszystkim !!!

Dr prowadził moją pierwszą ciążę którą zakończył cięciem jak się okazało niepotrzebnie ale co z tego że inni lekarze się dziwili jego decyzji skoro to on jest ordynatorem... Zdecydowanie nie polecam...

Miałam okazję być pacjentką doktora w będzińskim szpitalu. Swój zawód traktuje jak rzemiosło. Nie zwracał się do mnie bezpośrednio; przedmiotowe traktowanie pacjenta. Jednak najgorsze były bolesne badania - bardzo niedelikatny, czułam się jakbym była u weterynarza. Moje zdanie potwierdziły wszystkie pacjentki szpitalne, które były na badaniu. Lekarza będę unikać i nie polecam. Jego tytuły naukowane nie robią na mnie wrażenia.

gr Zenon Pikuła to klasa sama w sobie, dziś już takich lekarzy nie ma wielu.

gr Zenon Pikuła to klasa sama w sobie, dziś już takich lekarzy nie ma wielu.

Jestem bardzo zadowolona z Pana dr.Pikuły,prowadzil moja ciaze, terza rowniez mnie leczy nawet ostatnio mialam zabieg na nadzerke i super sie mna zajal:) polecam serecznie

Ten lekarz nie powinien wykonywac swojego zawodu. Wymysla choroby,wysyla na badania,ktore nie potwierdzaja choroby,a on wciaz uwaza ,ze ona jest. Jest bardzo niedelikatny i chamski!

Jest bardzo niedelikatny i chamski!

Mialam niestety okazje byc badana przez pana Dr.Pikule powiem szcerze ze strasznie bolalo ... jest bardzo nie mily dla pacjentek poprostu jest gburowaty

Kobiecie ciezarnej zaklada krazek odwrotnie,to moglo spowodowac poronienie,dzieki bogu pomogli mi inni lekarze.Wysyła zdrowe kobiety na zabieg,niemiałam ofitych miesiaczek tylko mi sie zatrzymała,wymaz wyszedł zadawalajacy,a z jego badan na wypisie ze szpitale miałam ofite miesiaczkowanie,nazerke i polipa,miałam przys do niego na zabieg.po wizycie 2innych lekarzy po badaniu okazało sie ze jestem zdrowa.

Od wielu juz lat mieszkam z rodzina w Austrii, niemniej ja i moje 2 dorosle corki zostalysmy pacjentkami Dr. Pikuly i nie bynajmniej dlatego, ze w Wiedniu niema dobrych ginekologow... Bywalysmy u innych, ale wrocilysmy do niego, bo przez szereg lat okazal sie dla nas najbardziej kompetentnym, sympatycznym i zaufanym lekarzem. POLECAMY.