dr n. med. Zenon Rudzki

Urolog

Szanowny Panie doktorze, styl wypowiedzi Pańskich "pacjentów" i numery IP sugerują, że ... sam Pan wystawia sobie pochlebne opinie. Wstyd doktorze R.

Nazywam się Zbigniew Brzeziński rocznik 1947 24 czerwca 2010 roku poddałem sie operacji prostaty metodą laserową. Zastanawiałem sie bardzo długo (o cały rok za długo). A to niepewność - bo to nowość, a to cena - bo to nie jest taka mała. Lecz teraz nie żałuję i jestem wdzięczny doktorowi Zenonowi Rudzkiemu. A moje objawy były takie: Średnio dziennie oddawałem około 20 (dwadzieścia) razy mocz. Dwa razy w nocy (około drugiej i około piątej godzinie). Po wypiciu rannej herbaty: cztery,pięć razy co 10 lub 15 minut. Po półtoragodzinnej jeździe samochodem, ...

Nazywam się Zbigniew Brzeziński rocznik 1947
24 czerwca 2010 roku poddałem sie operacji prostaty metodą laserową.
Zastanawiałem sie bardzo długo (o cały rok za długo).
A to niepewność - bo to nowość, a to cena - bo to nie jest taka mała.
Lecz teraz nie żałuję i jestem wdzięczny doktorowi Zenonowi Rudzkiemu.
A moje objawy były takie:
Średnio dziennie oddawałem około 20 (dwadzieścia) razy mocz.
Dwa razy w nocy (około drugiej i około piątej godzinie).
Po wypiciu rannej herbaty: cztery,pięć razy co 10 lub 15 minut.
Po półtoragodzinnej jeździe samochodem, miałem tak ogromne parcie ,
że musiałem się natychmiast zatrzymać by oddać mocz.
Po zatrzymaniu się , choć miałem tak mocne parcie, niestey nie mogłem zacząć.
Załatwianie się trwało około 10-15 minut.
W teatrze całą przerwę okupywałem pisuar itd, itd, itd.
Teraz gdy mineło już dwa i pół miesiąca od zabiegu moje załatwianie się trwa
15 może 20 sekund, rano o 6-stej około minuty, ale to dlatego ,że w nocy już nie wstaję.
Myślę , że to co opisałem powyżej jest najlepszą zachętą by zmobilizować się
i poddać temu zabiegowi.
Jest to na pewno kosztowne, ale sprzęt który jest używany do tego zabiegu
nie jest zwykłym tanim aparatem. Nawet nasze tak bogate państwo jakim jest Polska
nie może sobie pozwolić na taki rarytas.
Dziękuję doktorze Rudzki
Zbigniew Brzeziński z Częstochowy

Witam. Zaskakują mnie pozytywne opinie o dr Zenonie Rudzkum, moje odzucia sa zupełnie inne. Byłem na wizycie 2 razy. Ponieważ przeprowadziłem się z Wrocławia gdzie wcześniej się leczyłem, to panu dr Rudzkiemu powiedziałem co mi dolega, gdyż wcześniej byłem zdiagnozowany. Pan dr się tym zupełnie nie przejął i za pierwszą wizytę skasował mnie 100 (tylko pogadanka), umawiając przy okazji na zabieg koagulacji po którym tylko mam bliznę, a jak się później dowiedziałem nie miał kompletnie nic wspólnego z moją dolegliwością, ale cóż 800,00pln poleciało do pana dr. Odradzam wizytę chyba ...

Witam.

Odradzam wizytę chyba że ktoś lubi oglądac fałszywy uśmiech i mówić do osoby która kompletnie nie słucha.

bardzo dobry lekarz jestem zadowolony z leczenia

bardzo dobry lekarz jestem zadowolony z leczenia

Jestem pacjentem Pana Dr. Z.Rudzkiego od ponad 10 lat.Moje wyniki badan PSA byly tragiczne /100!!!/.Dwa udane zabiegi postawily mnie w gronie ludzi zdrowych.Okresowe konsultacje na ktore dojezdzam 350km.sa przyjemnoscia spotkania z tak kompetentna i serdeczna osoba.Duze brawa Panie Doktorze ! Zpowazaniem Grzegorz Marciniak

Leczę się u Pana dr Z. Rudzkiego. Rozwiązywał problemy, z którymi inni lekarze mieli kłopot. Trzy lata temu podjął się przeprowadzenia skomplikowanej operacji - za co bardzo dziękuję. Wspaniały jako lekarz i człowiek. Wybitny umysł w dziedzinie urologii, posiadający ogromną wiedzę fachową. Dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i technikami leczenia, a wszystko w doskonałej atmosferze. Nie mówi o pieniądzach, lecz pyta o zdrowie. Polecam zdecydowanie w 100%.

Polecam zdecydowanie w 100%.

Moim zdaniem wspaniały specjalista,a do tego sympatyczny,uśmiechnięty,serdeczny i przemiły człowiek,co nie zdarza się często (niestety)u lekarzy. Wdzięczny pacjent Palacz Lucjan

Wdzięczny pacjent Palacz Lucjan

Ogromna wiedza i lata praktyczego doświadczenia, świetne wyposażenie przychodni, możliwość wykonywania wysoce specjalistycznych zabiegów.Miły, ciepły sposób bycia, kontakt z pacjentem. Mankamentem jest poczekalnia w korytarzu, jakby z innej epoki.

Lekarz który usmiecha się i pociesza a w rezultacie w ogólnie nie poznał sie na chorobie, nie umiał dobrze postawić diagnozy przez co o mało nie usmiercił człowieka....jak najdalej od tego lekarza!!!!!

Najlepszy lekarz u ktorego bylem. Swietne podejscie do pacjenta, wiedza, optymizm to elementy ktore sa bardzo spotykane w polskiej sluzbie zdrowia - tej prywatnej rowniez.