dr n. med. Zenon Rudzki

3,6
3,3
3,7
3,2

Witam. Zaskakują mnie pozytywne opinie o dr Zenonie Rudzkum, moje odzucia sa zupełnie inne. Byłem na wizycie 2 razy. Ponieważ przeprowadziłem się z Wrocławia gdzie wcześniej się leczyłem, to panu dr Rudzkiemu powiedziałem co mi dolega, gdyż wcześniej byłem zdiagnozowany. Pan dr się tym zupełnie nie przejął i za pierwszą wizytę skasował mnie 100 (tylko pogadanka), umawiając przy okazji na zabieg koagulacji po którym tylko mam bliznę, a jak się później dowiedziałem nie miał kompletnie nic wspólnego z moją dolegliwością, ale cóż 800,00pln poleciało do pana dr. Odradzam wizytę chyba ...

Witam.

Odradzam wizytę chyba że ktoś lubi oglądac fałszywy uśmiech i mówić do osoby która kompletnie nie słucha.

Jestem pacjentem Pana Dr. Z.Rudzkiego od ponad 10 lat.Moje wyniki badan PSA byly tragiczne /100!!!/.Dwa udane zabiegi postawily mnie w gronie ludzi zdrowych.Okresowe konsultacje na ktore dojezdzam 350km.sa przyjemnoscia spotkania z tak kompetentna i serdeczna osoba.Duze brawa Panie Doktorze ! Zpowazaniem Grzegorz Marciniak

Nidy więcej dr Rudzkiego.Leczyłem u niego prostatę, po kilku laserach bez poprawy kazał mi iść do psychologa.Wyleczył nie mnie a moją kieszeń.Dobrze że udałem się do dr Brydza, zaraz była poprawa.

Ogromna wiedza i lata praktyczego doświadczenia, świetne wyposażenie przychodni, możliwość wykonywania wysoce specjalistycznych zabiegów.Miły, ciepły sposób bycia, kontakt z pacjentem. Mankamentem jest poczekalnia w korytarzu, jakby z innej epoki.

Najlepszy lekarz u ktorego bylem. Swietne podejscie do pacjenta, wiedza, optymizm to elementy ktore sa bardzo spotykane w polskiej sluzbie zdrowia - tej prywatnej rowniez.

Moim zdaniem wspaniały specjalista,a do tego sympatyczny,uśmiechnięty,serdeczny i przemiły człowiek,co nie zdarza się często (niestety)u lekarzy. Wdzięczny pacjent Palacz Lucjan

Wdzięczny pacjent Palacz Lucjan

bardzo dobry lekarz jestem zadowolony z leczenia

bardzo dobry lekarz jestem zadowolony z leczenia

Szanowny Panie doktorze, styl wypowiedzi Pańskich "pacjentów" i numery IP sugerują, że ... sam Pan wystawia sobie pochlebne opinie. Wstyd doktorze R.

Lekarz który usmiecha się i pociesza a w rezultacie w ogólnie nie poznał sie na chorobie, nie umiał dobrze postawić diagnozy przez co o mało nie usmiercił człowieka....jak najdalej od tego lekarza!!!!!

Czarodziej i naciągacz na swoje "lasery z kosmosu". Wmawia nieistniejące choroby. Omijajcie szerokim łukiem.