lekarz Ziemowit Machczyński

1,3
1,3
1,1
1,5

Jedna gwiazdka to za dużo nie wiem po co tacy ludzie kończą medycynę. Wezwałem karetkę do matki która od doby z powodu bólu w okolicy kręgosłupa całą noc nie spała. Lekarz moim zdaniem nie zbadał pacjenta i wydał werdykt, iż jest to choroba przewlekła i niepotrzebnie wzywano karetkę. Dobrze że chociaż podano środek przeciwbólowy. Po perypetiach z lekarzem rodzinnym (także długa historia) może jutro będzie mama zbadana. Jeśli będzie to uraz to oczywiście tego nie odpuszczę lekarzowi. Na pewno totalny brak empatii i chęci do pracy, nie wiem jak z wiedzą lekarską bo się nie wykazał zero pomocy i informacji. Pan doktor jeśli czyta te komentarze to powinien przemyśleć swoją pracę i się zastanowić po co kończył medycynę.

Wezwałam karetkę do Taty lat 95 z powodu bardzo wysokiej gorączki i ciśnienia sięgającego 200/150. Pan Doktor bardzo niemiły, ale osłuchał pacjenta. Mnie i córkę potraktował obcesowo, zakładając, że oczekujemy zabrania Taty do szpitala. Niczego nie zaaplikował, skrytykował wszystkie nasza próby zbicia gorączki, a wysokość ciśnienia ocenił jako błąd pomiaru. Większą empatią i pomocą wykazał się Pan Ratownik, który rzeczywiście udzielił nam cennych rad. W zaleceniach i uwagach lekarz wpisał jedno słowo: hospicjum. Szczerze nie polecamy usług Pana doktora.

Omijajcie szerokim łukiem. Wezwaliśmy do 82 letniej babci z dusznościami - straszył nas mandatem za wezwanie karetki bez powodu. Od wejścia zaczął umoralniać że to rodzina ma problem bo się nie potrafimy babcią zająć i duszności nie są podstawą do wzywania pogotowia. Najlepiej iść do lekarza rodzinnego i stać w kolejkach na nfz a nie zajmować im czas. Okropny, zero empatii

Od 14 godzin nie mogłem wstać z łóżka. Każdy ruch czy próba zmiany pozycji powodowała przeszywający ból kręgosłupa w części lędźwiowo - krzyżowej. Zgłosiłem problem na Pogotowie. Przyjechał Pan doktor twierdząc że po pierwsze powinienem kupić sobie kaczkę do łóżka, po drugie miał do mnie pretensje że przyjechał. Nigdy więcej nie chciałbym być jego pacjentem.

Nie polecam tego człowieka, zupełny brak podejścia do pacjenta, wiedzy zapewne też ponieważ na wizycie z mamą, która od samego rana była baaardzo osłabiona wymiotami, biegunką i gorączką 38+ stopni, stwierdził, że on nic nie może poradzić i bez sensu, że w ogóle przyszła. Wypisał receptę na 2 leki, które nawet nie są na receptę... Człowiek żyjący poprzednią opoką. Lepiej niech siedzi w domu bo jeszcze komuś zrobi krzywdę. Uwaga na tego człowieka, przyjmuje na NPL w Wołominie. Radzę omijać szerokim łukiem.

Byłam na wizycie u tego lekarza w NPL, z dużym bólem gardła, ogólnym osłabieniem. Lekarz wysłuchał, zbadał, ale nic praktycznie nie mówił o stanie zdrowia. W końcu stwierdził, że to infekcja kataralna - (?) Przepisał 3 leki (dwa na 100%) i do widzenia. Okazuje się, że jeden z nich to antybiotyk, więc warto byłoby wylezec chorobę, a nie roznosić ją dalej. Oby nie okazało się za chwilę, że to angina, którą zarażam innych.

Niestety ale mielismy przyjemność poznać Pana Machczynskiego na Sorze .Pan nie lekarz ,arogancki,widać zmęczony praca który powinien dawno być na emeryturę a nie zbywać ludzi nawet ich nie badając.Kompletny brak wiedzy, uprzejmości, umiejętności wysłuchania pacjenta ,nie polecam -radze omijać dalekim łukiem a wręcz życzę by kiedyś ten pseudo dr sam został tak obsłużony jak będzie w potrzebie ....

lekarz odmówił przeglądania dziecka z bólem gardła twierdząc że to dopiero pierwszy dzień bólu i on nic nie zobaczy masakra . Panie doktorze po wizycie prywatnej okazało się że dziecko ma anginę. NIE POLECAM NIKOMU WIZYTY U PANA doktora