lekarz Zofia Augustyniak

2,6

BYłam u Pani doktur w klinice w katowicach na badaniach. Robiła mi badanie jako pierwsza czyli w 13 tygodniu ciąży. Chciałam "uczulić" przyszłe mamy które wykonują w tej klinice badania prenatalne. Jestem w 30 tygodniu ciąży, poszłam na badani usg do swojego lekarza prowadzącego i okazało się że spodziewam się bliźniąt. A do tej pory po dwóch badaniach usg w klinice żadna z Pań Lekarek (badały mnie dwie różne Panie) nie zauważyła drugiego dziecka. To są po prostu kpiny. Teraz nie wiadomo czy dziecko jest zdrowe. Nie polecam tej kliniki.

Dużo płatne miejsce pełne nieodpowiedzialnych za słowa ludzi, zaczynając od recepcji, gdzie nie miły babsztyl mnie już na wstępie denerwuje, 160 zł płacę i czekam ponad godzinę! mimo tego, że umawiałam się na wcześniejszą, na koniec słyszę, że z moją ciążą coś nie tak mimo tego, że Pani doktor nie umie liczyć do sześciu:) naprawdę śmieszne...

Kompetentna, rzeczowa, miła , super gabinet, super sprzęt.

Kompetentna, rzeczowa, miła , super gabinet, super sprzęt.

Miałam tę nieprzyjemność, że "trafiłam" na jej dyżur na Izbie Przyjęć, gdy przyjechałam do Szpital z bólami w 35 tyg ciąży. Chamska, opryskliwa, nic nie tłumaczyła, potraktowała mnie jak gówniarę, a gdy w efekcie jej zachowania zaczęłam tracić przytomność-nie udzieliła mi pomocy, tylko zawołała siostry, które też zresztą ochrzaniła. Na szczęście nie natknęłam się na nią więcej. Mam nadzieję, że to zachowanie było incydentalne.

Moja przygoda z ginekologiem rozpoczela sie wlasnie od gabinetu Pani Zofii. W rezultacie nie moge go porownac z innymi, ale jestem zdania, ze lepszej opieki nie bylabym w stanie znlezc. Jest to kompetentna, rzeczowa mila Pani, ktora wyczerpujaco odpowiada na moje pytania. W gabinecie poswieca mi naprade duzo czasu i traktuje mnie jak indywidulany przypadek. Przyznam szczerze, ze jest to jedyna prywtna przycodnia do ktorej uczeszczam, bo naprawd warto. Ceny: wizyta + badanie+ usg = okolo 150 zl, wizyta + cytologia = 100 zł

Byłam u tej pani pierwszy i ostatni raz! Opryskliwa,chamska! Nie rozmawia,tylko wrzeszczy! Aż bałam,się o cokolwiek zapytać!!!

pacjentów traktuje indywidualnie, przypadkiem pani dr odbierała mi poród, wszystko przebiegło dobrze w miłej atmosferze.