lekarz Zofia Horbaczewska

2,6
2,6

Miałam stycznosc z pania doktor tylko podczas badania USG, ale nie jestem za bardzo zadowolona, przede wszystkim poczułam sie jakbym była kolejna ciezarna ktora zostawi 80zł , nawet mi nie pomogla wstac, a w 39 tygodniu brzuch jest duzy, ale za to wzięła sobie gazetke i czytała. Raczej bym sie nie zdecydowąła do niej chodzic przez cała ciąze.

Wyjatkowo ordynarna kobieta!!!! nie wiem kto pisze te dobre opinie, chyba ona sama.Porody przy jej udziale to trauma dla rodzacej. w szpitalu pacjentki nie chca rodzic gdy ona ma dyzur, niech nikt nie wierzy w dobre opinie o niej, przezylam porod z jej udzialem i do tej pory nie moge sie otrzasnac,wyzwiska,straszenie, ponizanie rodzacej

totalna olewka pacjętki. Może pora na emeryture bo to jakieś wypalenie zawodowe albo coś czego nie rozumiem! ordynarna chamka

ordynarna chamka

Ja również nie mam najlepszego zdania o pani doktor. Przy przyjęciu do szpitala na Raszei, gdzie udałam się po upływie terminu porodu nie odczuwając ruchów dziecka Pani Doktor nakrzyczała na mnie, z czym ja tutaj przychodzę,badanie koszmar wieczorem leżąc na patologii dostałam krwotoku. Ale najgorsze było przy porodzie, totalna olewka, szukanie Pani Doktor po całym szpitalu, gdy pojawiły się komplikację,w rezultacie wyciskano mi dziecko przy niepełnym 8 cm rozwarciu,synek urodził się z niedotlenieniem okołoporodowym, a na koniec usłyszałam, że to tylko wyłącznie moja wina. Nie muszę opisywać co wtedy czułam słysząc te słowa i patrząc jak mój synek walczy o oddech.

Pani Doktor jest najlepsza. Uratowała moją Babcię, pomogła mojej Mamie a teraz ja do niej chodzę. To Ona prowadziła moją ciąże od samego początku i dzięki niej wszystko zakończyło się pomyślnie. Zawsze jest do dyspozycji nawet po godzinach pracy odbiera telefony... Uwieżcie mi jest to kobieta bardzo zabiegana, pracuje w szpitalu, prowadzi prywatny gabinet i jeszcze ma własne życie!!! Nie powiem na nią złego słowa, bo nigdy nie odmówiła mi pomocy, powiem więcej, chodząc do niej na wizyty w ciąży jeszcze bardziej Ją polubiłam. A co do wyglądu, to pozory ...

Pani Doktor jest najlepsza.
Uratowała moją Babcię, pomogła mojej Mamie a teraz ja do niej chodzę. To Ona prowadziła moją ciąże od samego początku i dzięki niej wszystko zakończyło się pomyślnie. Zawsze jest do dyspozycji nawet po godzinach pracy odbiera telefony... Uwieżcie mi jest to kobieta bardzo zabiegana, pracuje w szpitalu, prowadzi prywatny gabinet i jeszcze ma własne życie!!! Nie powiem na nią złego słowa, bo nigdy nie odmówiła mi pomocy, powiem więcej, chodząc do niej na wizyty w ciąży jeszcze bardziej Ją polubiłam. A co do wyglądu, to pozory mylą!!!! pozdrawiam

Odradzam!!! Pani doktor zasługuje na najgorszą z możliwych ocen. Byłam już u nie jednego lekarza, ale żaden nie potraktował mnie tak jak owa pani doktor. Jej kompetencje? - to rzecz baaaaaaaaaaaardzo wątpliwa!!!!!

Wcześniej chodziłam do innego lekarza ,który położył mnie jak warzywo ok 5 mies . Zmieniłam na Panią dok.Horbaczewska i jestem w pełni zadowolona okazało sie że mogę się poruszać lecz wszystko z umiarem <nie biegać> .Ciąże donosiłam do końca Pani Doktor odbierała poród bardzo mnie wspierała podczas tej chwili była miła i podtrzymująca na duchu Wszystko poszło sprawnie i w krótkim czasie :) Następną ciąże od początku będzie prowadzić pani Dok. Horbaczewska .

bardzo dziwią mnie komentarze moich poprzedniczek. moim zdaniem pani doktor jest rewelacyjnym specjalistą,kompetentna i konkretna.dzięki niej mam dwóch ślicznych zdrowych chłopców.gdyby nie pani doktor nie byłoby mnie i moich dzieci.Pani doktor bardzo dziękuję!!!!!

Tragedia! Pani Horbaczewska zasługuje na najgorszą z możliwych opinię. Niestety miałam styczność z nią w szpitalu im. F. Raszei w Poznaniu. Ta kobieta zniszczyła , znieważyła i sponiewierała najpiękniejszą chwilę w życiu kobiety-narodziny dziecka.Jest antypatyczna , co można by znieść przy sporych kompetencjach. Ona jednak ich absolutnie NIE POSIADA. Szczytem ignorancji był fakt nieumiejętności obsłużenia aparatu USG. Studiuję na UM-ie w Poznaniu i mam jakiś pogląd na temat służby zdrowia, ale takiego dna jeszcze nie widziałam. Horbaczewska jest ordynarną i , przepraszam, głupią kobietą.

Tragedia! Pani Horbaczewska zasługuje na najgorszą z możliwych opinię.

Profesjonalna lekarka, choć gdyby była cieplejsza dla pacjentek byłoby super

Profesjonalna lekarka, choć gdyby była cieplejsza dla pacjentek byłoby super