lekarz Zofia Kosińska-Kornacka

Neurolog

2,9
2,7

Pani doktor zmęczona całodzienną pracą ( wizytę miałam jako ostatnia) wyładowała na mnie swoją frustrację i nawrzeszczala na mnie rzucając przy tym słuchawką telefoniczną tłumacząc zasady przyjmowania pacjentów bez dowodu ubezpieczenia. Nie gódżmy się na takie traktowanie!!!!! Mamy swoje prawa!!! Zdecydowanie odradzam tą panią jako lekarza!!!!

Typowa przedstawicielka epoki PRL. Potrafi wyjść z gabinetu na godzinę „na spacer”, podczas dużej kolejki oczekujących pacjentów. Zupełnie nie tłumaczy choroby, zero zainteresowania pacjentem, na sugestie proponowane przez innych lekarzy, odpowiada „a mnie uczono tak”, czyli inaczej. Biorąc pod uwagę iż ta pani chodziła do szkoły 40-50 lat temu można się tylko bać. Unikać jak ognia.

P.Dr.Z.KOSIŃSKA jest wspaniała zajeła sie moją chorobą bardzo profesjonalnie gdy trzeba kieruje mnie na konsultacje do innych specjalistów i na wszystkie potrzebne badania Jest bardzo życzliwą osobą i nigdy nie zdarzyło mi się żeby odmówiła mi pomocy Jestem JEJ bardzo wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie i moich rodziców W.B

Dr.Z.Kosińska jest moim lekarzem prowadzacym od 2000 roku kiedy przeszłam pierwszą operację kregosłupa a obecnie jestem juzpo dwóch bardzo mi pomogła swoją kompetencja i tym że pokierowała mnie równieżdo specjalistów którzy pomogli mi walczyć z bólem Dr.Z.Kosińska nigdy niezbagatelizowała najmiejszych moich objawów Chciałabym dodać równiez ze przez lata leczyła moich rodziców gdy tata zmarł cztery lata temu na raka było Jej bardzo przykro Nadal leczy moja mame i mnie Polecam Dr.Z.Kosińską jako wybitnego specjalistę