lekarz Zofia Kosińska-Kornacka

2,9
3,4
3,1
2,7

POLECAM naprawdę godna polecenia pani doktor Zofia Kosińska jest bardzo sympatyczną lekarką dokładnie wysłucha pacjenta stawia trafne diagnozy kieruje na odpowiednie badania jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani doktor i na pewno będę kontynuowała wizyty po prostu jest wspaniałą specjalistką w swojej dziedzinie

Byłam u Pani doktor w Gdyni w Lux Medzie, nie znałam jej wcześniej, polegałam jedynie na opiniach w internecie. Już po pierwszej wizycie Pani doktor zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Niezwykle miła, cierpliwa i dokładana. Zanim podejmie się leczenia, kieruje na potrzebne badania dopiero później podejmuje się leczenia. Doradzi, wytłumaczy, wysłucha i poświęci tyle czasu ile wymaga tego wizyta. Indywidualne podejście do pasjenta, z poczuciem humoru i pozytywnym nastawieniem. Serdecznie polecam !

Jestem pacjentką pani doktor od 2.lat, została mi polecona jako dobra specjalistka i rzeczywiście za taką ją uważam. Dokładnie słucha pacjenta, naprawdę stara się pomóc. Do tego sympatyczna, uśmiechnięta. Do tych, którzy narzekają na nieuprzejmosć- Czy czasem od naszego stosunku do lekarza nie zależy ich podejście do nas?

Byłam wielokrotnie u tej doktor. Nie potrafiła mi pomóc ale jak stwierdziła powinnam być dobrej myśli i pójść do lekarza psychiatry. Mam problemy zdrowotne typu: zawroty czasowe głowy - zwłaszcza leżąc(śpię czasami prawie na siedząco), bóle głowy, problemy ze wzrokiem, drętwieją mi ręce, czasami mam problemy z chodzeniem (potykam się, problemy coraz większe ze skupieniem się itd. Wszystko zaczęło się ponad 10lat temu. A usłyszałam że taki mój urok (usłyszałam cały 15minutowy wykład że taki mój urok)A mój stan się nie poprawił za to ciągle się pogarsza dochodzą nowe problemy. ŻENADA - omijajcie szerokim łukiem kogoś takiego!

Najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałam styczność. Nieprofesjonalne i nierzetelne podejście do pracy i pacjenta. Choć jeśli chodzi o pacjenta, podejście jest wręcz olewcze. Pani dr potraktowała mnie dosłownie jak "śmiecia". Nie będę rozwijać tematu, bo musiałabym użyć wielu nieprzyjemnych i niecenzuralnych słów. Nie jestem osobą, którą łatwo jest wyprowadzić z równowagi, ale jeśli chodzi o tego lekarza, to zgadzam się z niepochlebnymi komentarzami innych użytkowników portalu i SZCZERZE NIE POLECAM tej pani.

P.Dr.Z.KOSIŃSKA jest wspaniała zajeła sie moją chorobą bardzo profesjonalnie gdy trzeba kieruje mnie na konsultacje do innych specjalistów i na wszystkie potrzebne badania Jest bardzo życzliwą osobą i nigdy nie zdarzyło mi się żeby odmówiła mi pomocy Jestem JEJ bardzo wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie i moich rodziców W.B

Dr.Z.Kosińska jest moim lekarzem prowadzacym od 2000 roku kiedy przeszłam pierwszą operację kregosłupa a obecnie jestem juzpo dwóch bardzo mi pomogła swoją kompetencja i tym że pokierowała mnie równieżdo specjalistów którzy pomogli mi walczyć z bólem Dr.Z.Kosińska nigdy niezbagatelizowała najmiejszych moich objawów Chciałabym dodać równiez ze przez lata leczyła moich rodziców gdy tata zmarł cztery lata temu na raka było Jej bardzo przykro Nadal leczy moja mame i mnie Polecam Dr.Z.Kosińską jako wybitnego specjalistę

Byłam już kilka razy u Pani Kosińskiej i jestem bardzo zadowolona z podejścia do mnie - pacjenta. Najpierw badania, potem diagnoza, czego więcej oczekiwać od lekarza?

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Poświęca dużo czasu, i fachowo tłumaczy problem. Nie wacha sie wypisywac skierowania na dalsze badania.

Typowa przedstawicielka epoki PRL. Potrafi wyjść z gabinetu na godzinę „na spacer”, podczas dużej kolejki oczekujących pacjentów. Zupełnie nie tłumaczy choroby, zero zainteresowania pacjentem, na sugestie proponowane przez innych lekarzy, odpowiada „a mnie uczono tak”, czyli inaczej. Biorąc pod uwagę iż ta pani chodziła do szkoły 40-50 lat temu można się tylko bać. Unikać jak ognia.