lekarz Zofia Polańska

Laryngolog

Bardzo dobry lekarz, z czystym sumieniem polecam. Panią dr Polańską znalazłem w internecie i nie spodziewałem się, że wyleczy mnie tak szybko. PEŁEN PROFESJONALIZM !!. Polecam i serdecznie pozdrawiam.

byłam mile zaskoczona takich lekarzy specjalistów nam potrzeba dużo dużo więcej

byłam mile zaskoczona
takich lekarzy specjalistów nam potrzeba dużo dużo więcej

Serdeczne dziękuję Pani Doktor ,wreszcie oddycham z ulgą i słyszę znacznie lepiej.Leki i naświetlania przyniosły szybki efekt.Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim takiego dobrego specjalistę. ANDRZEJ K.

bardzo dobra Pani doktor.serdecznie polecam

bardzo dobra Pani doktor.serdecznie polecam

Dr Polańska jest kompetentna, posiada niesamowitą wiedzę. Szybko wyleczyła mnie z choroby, której inni lekarze nie portafili nazwet zdiagnozować! Miła, rzeczowa, przede wszystkim wspaniały lekarz. Polecam dr Polańską z czystym sumieniem!

Bardzo kompetentna,kulturalna,sympatyczna PANI DOKTOR szanująca pacjenta i jego problemy,bardzo skuteczna w leczeniu. Jestem bardzo zadowolony,leczy całą moją rodzinę. Polecam wszystkim takiego SUPER LARYNGOLOGA.

Bardzo kompetentna,kulturalna,sympatyczna PANI DOKTOR szanująca
pacjenta i jego problemy,bardzo skuteczna w leczeniu.
Jestem bardzo zadowolony,leczy całą moją rodzinę.
Polecam wszystkim takiego SUPER LARYNGOLOGA.

kompetentna i sympatyczna pani doktor .jestem bardzo zadowolona i serdecznie dziekuje za skuteczne wyleczenie mnie .goraco polecam. wdzieczna pacjentka.