dr n. med. Zofia Salska

Urolog

Dzięki Pani Doktor żyję od 13 lat i bardzo dziękuję że na mojej drodze znalazłem wspaniałego ikompetentnego lekarza i polecam wszystkim tak wspaniałą lekarkę

Pani doktor to urolog z doswiadczeniem jakie ma niewielu specjalistów w kraju, czasem bywa nieco oschla ale wrazenie to mija przy dłuższej rozmowie, niezwykle kompetentna i naprawde pomocna.Oby jak najdłuzej pozostawała w dostepna dla pacjentów. POLECAM

Zachowuje się tak jak by była najmądrzejsza na świecie, nie neguje, że ma dużą wiedzę i praktykę, ale pacjentów traktuje jak coś gorszego gatunku.Oschła, przykra w kontakcie, gburowata. Taki nie powinien być lekarz. ZAROZUMIAŁA.

coś gorszego gatunku.Oschła, przykra w kontakcie, gburowata.
Taki nie powinien być lekarz. ZAROZUMIAŁA.

Byłem u Pani dr i wszystkim polecam tę przesympatyczna kobietę. Czytam niektóre wypowiedzi i zadaje sobie pytanie czego wy chcecie od tej kobiety. Była dla mnie bardzo miła, sympatyczna, konkretna, rzeczowo tłumaczyła mój stan, pocieszyła mnie na koniec.Jest po prostu świetna.Polecam wszystkim tego urologa.

Oceniam P.Dr Zofię Salską jako rzetelną i uczciwą osobę służącą chorym swoją wiedzą i czasem, choć zewnętrznie wygląda na oschłą.Mam wielkie do niej zaufanie. RB

RB

Po moich kilku wizytach u tej pani, nie chce mieć już nigdy okazji znaleźć się w jej gabinecie.

Pani lekarz jest osoba bardzo nieuprzejma i niekompetentna. Nie poswiacila mi wystarczajacej uwagi,wrecz mialem uczucie,ze jest zla,ze w ogole o cos pytam.Po wizycie bylem raczej bardziej zdolowany. Zdecydownie nie polecam. Operacje przeprowadzilem gdzie indziej, gdzie sie okazalo ze diagnoza nie jest tak krytyczna jak przedstawila mi ja pani Salska.

święta kobieta ,uratowała mi życie 8 lat temu ,do tej pory czuję sie doskonale ,dzięki niej nie chodzę z workiem na mocz ,tylko mam przetokę .pani doktor jest pełna poświęcenia ,potrafiła prosto z balu w sukni wieczorowej przyjść na oddział zobaczyć czy wszystko jest tak jak trzeba ,nie pieści sie z pacjętem ,ale nie to wcale nie pomaga w szybkim powrocie do zdrowia ,jest po prostu 1000% fachowcem ,a nawet geniuszem. Basia

Basia

wiedza rewelacyjna dzięki tej Pani moja mamusia żyje