Lekarze Żukowo

dr n. med. Adam Michcik

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

ul. Pożarna 9a
83-330 Żukowo

Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr Daria Gowin

83-330 Żukowo

Lekarz godny polecenia. Kompetentna i pogodna. Antybiotyk to u pani doktor ostateczność. Jednak idąc na wizytę trzeba się uzbroić w cierpliwość bo są długie kolejki. Najlepiej wziąć coś dziecku do czytania.. Oczekiwanie rekompensuje fachowość i trafna diagnoza. Polecam
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Luiza Prokopczuk

83-330 Żukowo

Bardzo miła i profesjonalna, empatyczna, poświęca czas pacjentowi, polecam i pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Tomasz Radzikowski

Radiolog

83-330 Żukowo

Witam chciałam podziękować za wnikliwy i rzetelny opis RTG płuc. W opisie spłycony prawy kąt p-ż ślad płynu? jest potwierdzeniem faktu jaki miał miejsce 2 dni przed prześwietleniem, w czasie nasilonego kaszlu w ustach po wydzielinie pojawiła się duża ilość płynu , na chusteczce nie była to krew czy flegma to tylko płyn przezroczysty, następnie miejscowy ból. Inny lekarz (przed wynikiem) zbagatelizował informację , że może to być tylko ból ...
Opinia dodana przez: Wanda

lekarz Marika Niesiobędzka

83-330 Żukowo

Super Pani Doktor! Bardzo troskliwa i kompetentna. Podejście do pacjenta - rewelacja. Bardzo dużo nam pomogła, doradziła. I zawsze uśmiechnięta. Polecam.
Opinia dodana przez: gola

lek. med. Jarosław Kijewski

Otolaryngolog, Otolaryngolog dziecięcy

83-330 Żukowo

moje 1-e wrazenie jest takie.Bardzo dokladny i konkretny lekarz.widzi wszystko,-nawet to co nie nalezy do jego dziedziny.leki dobiera bardzo starannie i stara sie pomoc pacjentowi.Jest grzeczny , kompetentny.,spokojny i uczynny.To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia.W chwili obecnej trudno jest trafic na takiego lekarza.
Opinia dodana przez: miroslaw

dr n. med. Andrzej Szerle

Orzeszkowej 8
83-330 Żukowo

Super podejście do pacjentki,lekarz godny polecenia.Cierpliwy,wszystko co doktor mówi jest jasne i zrozumiałe, jedyny super lekarz którego spotkałam na swojej drodze życiowej potrafi słuchać i nie lekceważyć drugiego człowieka.Polecam z całego serca!!!!
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Oktawiusz Dembek

Lekarz rodzinny

83-330 Żukowo

Najlepszy lekarz rodzinny, do którego mogłam trafic. Zawsze pomocny, uprzejmy, życzliwy. Z każdym problemem doktor Dembek sobie radził. Będziemy tęsknić, bo wiem że drugiego takiego lekarza nie znajdziemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Marzena Końca

ul. Gdyńska 22 C/2
83-330 Żukowo

Bardzo profesjonalna stomatolog. Sprawna manualnie i delikatna. Szybko wykonuje zabieg. Szkoda, że wcześniej nie trafiłem do Pani doktor. Tak to jest jak się szuka daleko, a pod nosem taka perełka. Ceny też przyzwoite.
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Tomasz Raba

83-330 Żukowo

Lekarz wyprowadził mnie po poronieniu, jestem pod ciągłą opieką. Co 3 miesiące badania, kontrola. REWELACYJNY! Potrafi wszystko wyjaśnić, wystarczy zapytać. POLECAM!
Opinia dodana przez: Anita

Ewa Żmudzińska

ulica Gdyńska 89
83-330 Żukowo

Pani Doktor _ to kompetentna,fachowa osoba z wieloletnim stażem. Zawsze wysłucha,odpowie na wszystkie pyt (nawet na te najbardziej blache czy wydawac by sie moglo nawet smieszne) Moze i jest troszke oschlą osobą w kontaktach z pacjentkami ale wg mnie taki dystans jest jak najbardziej na miejscu - w koncu jako lekarz ma leczyc, stawiac diagnozę a nie "glaskac" i zapewniac że wszystko zawsze bedzie dobrze. Jesli chodzi o kontakt tel ...

lekarz Jarosław Litwin

83-330 Żukowo

Wysoka kultura osobista, podczas zabiegu opis każdego kroku, miły sposób bycia. Zabieg wykonany profesjonalnie, wrócę bez lęku, jeśli będzie taka potrzeba. Polecam wizyty u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elżbieta Rucińska-Kulesz

Jabłoniowa 27
83-330 Żukowo

Szybko podaje antybiotyk, nawet gdy nie ma gorączki! szybko, szybko i następny pacjent, nie wnika w szczegóły, NIE POLECAM.
Opinia dodana przez: ANTEK

lekarz Barbara Chrostowska

Dermatolog

83-330 Żukowo

Zdecydowanie nie polecam ta Pani na niczym się nie zna terminy do niej na wizytę sa bardzo krótkie a to za sprawą tego, że nikt tam nie chce chodzić. Od kilku wizyt cy czas stwierdza to samo nie zwracając uwagi na to, że stan zdrowia sie pogarsza. Pani ta sprawia wrażenie jakby czas, który spędziła na studiach zawdzięczała ściągą z których korzystała... ODRADZAM
Opinia dodana przez: Dan

lekarz Anna Korczak-Michałowska