dr n. med. Zygmunt Dajek

Wenerolog, Dermatolog

Z całą odpowiedzialnością polecam tego LEKARZA! 3 miesiące szukałem kogoś takiego od wstydliwych chorób. Panowie to człowiek z 30 letnią praktyką w temacie, pracował w Klinice na Koszykowej. Bada wymaz z cewki moczowej na miejscu wiec oszczędza wam stresu podczas oczekiwania na wynik badania. Nie wiem czemu ktoś dał Mu 4 w ocenach. gdyby były 6 tki dał bym 7. Wyrozumiały, otwarty i naprawdę miły starszy Pan. To nie jest spam! Postanowiłem zrobić Panu Doktorowi dobrą reklamę jeśli można to tak nazwać, bo jest tego wart!!! Ja przez 3 miesiące ...

Wyrozumiały, otwarty i naprawdę miły starszy Pan. To nie jest spam!
Postanowiłem zrobić Panu Doktorowi dobrą reklamę jeśli można to tak nazwać, bo jest tego wart!!! Ja przez 3 miesiące włuczyłem się od jednego konowała do drugiego i pojecia nie mieli co mi jest. Przez ten czas psycha mi siadała. tu Doktor pobrał mi wymaz z cewki moczowej zbadał go na miejscu i zalecił leczenie. to bylo tydzień temu. dziś byłem na kontroli i jest git!!!!
jeśli ktoś chce namiar piszcie na pepeon@o2.pl
A teraz dla Pań dewotek które bedą mnie chciały poniżać i fadać że dobrze mi tak. Nikogo nie zdradziłem i nie skrzywdziłem. Pękła mi prezerwatywa i to przedstawicielka Waszej płci sprzedała mi to coś. Ja nie "podałem dalej"...
Panowie POLECAM!!!

Szczerze polecam. Lekarz z powołaniem. Doświadczenie i kompetencje. Traktuje pacjenta po ludzku. To zaszczyt poznac takiego lekarza i takiego czlowieka. Mogę jedynie podziekowac za fachowa diagnozę, wyczerpujące tłumaczenia, okazana cierpliwość i serdecznosc.

Prawdziwy profesjonalista z wieloletnim, ponad 30 letnim doswiadczeniem. B uprzejmy i serdeczny względem pacjenta.

Prawdziwy profesjonalista z wieloletnim, ponad 30 letnim doswiadczeniem.
B uprzejmy i serdeczny względem pacjenta.

Witam wszystkich czy ktoś dysponuje bezpośrednim numerm do Pana dr Dajka? wybieram się z Poznania nie chcę jechać na próżno nie wiem czy doktor wymaga jakichś dodatkowych badań mam oczywiście jakąś historię ponieważ męczę się z zapaleniem warg sromowych już 8 miesięcy i lekarze ginekolodzy jak i dermatolodzy są bezradni i to całkowicie. Czy trzeba mieć skierowanie do lekarz? bo z tego co się orientuję to teraz chyba przyjmuje na ul. Grszybowskiej16/22 w Warszawie czy dostanę się tam również prywatnie. Bardzo prosze o odpowiedź

Do dr Dajka trafilem, bo lekarka w pewnym renomowanym centrum medycznym poddała się po tym jak najpierw nafaszerowała mnie sterydami doprowadzając do stanu gorszego niż był. Lekarz z doskonałym podejściem, wszystko tłumaczy, bardzo ludzkie podejście. Zastosował najprostsze leki, robione w aptece i po kilku tygodniach po problemie, szczerze polecam.

Szału nie było. Niby coś zdiagnozował, ale czy to jest to co on opowiadał, to nie wiem. Może i diagnoza dobra, aczkolwiek przepisał leki, które nic nie pomogły.

Niesamowity lekarz z powołaniem. Przewlekłe choroby leczone u innych lekarzy drogimi maściami na sterydach i antybiotykami nie zdawały rezultatów. Ten lekarz poświęcił mi dużo czasu i całkowicie wyleczył.

Bardzo miły i uprzejmy lekarz, a przede wszystkim cierpliwy i wyrozumiały.Polecam

Bardzo dobry lekarz, ma wszechstronną wiedzę medyczną, do każdego pacjenta poschodzi indywidualnie i poświęca mu dużo uwagi. Jest miły i widać, że lubi swoją pracę.

Kompetentny, miły lekarz, czasem ma swoje dziwactwa, ale do problemu pochodzi bardzo profesjonalnie. I nie ma do niego za dużych kolejek. Przyjmuje przy Koszykowej 82a I piętro.