lekarz Zygmunt Dwornicki

Ginekolog

Pierwsza wizyta u pana doktora i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Świetne podejście,sympatyczny,na każde pytania odpowiada konkretnie polecam jak najbardziej pana doktora.

Mój ulubiony lekarz. Pozytywny człowiek w każdym aspekcie. Zawsze pomocny . Chodzę do niego już ponad 20 lat co roku. I nigdy nie miałam okazji narzekać na niego. Teraz chodzi do niego moja córka i też sobie go chwali.

Świetny lekarz. Wszystko wytłumaczy, nie spieszy się, delikatny. Polecam dr Zygmunta Dwornickiego!!! Super lekarz.

Pan doktor jest nie tylko dobrym lekarzem ale równie dobrym człowiekiem . Prowadzil moja pierwsza ciaze i z pewnością będzie prowadził nastepne. Polecam

bardzo dobry lekarz, prowadzi moja ciązę, poleciła mi go koleżanka, chodzimy razem z mężem na wizyty mąż siedzi ze mną w gabinecie a doktor wszystko nam tłumaczy, wyjasnia wspaniały lekarz fajne przygotowanie do porodu rodzinnego w poprzedniej ciązy chodziłam do przychodni i nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby wejśc do gabinetu razem z mezem prędzej spaliłabym się ze wstydu , a teraz jest inaczej,atmosfera przyjazna i zero wstydu. naprawdę polecam wszystkim ciężarnym. a co do wpadek- no cóż jestesmy tylko ludźmi i nawet doktor ma prawo do urlopu.

raczej nie poleciłabym tego lekarz. owszem jest uprzejmy, ale to nie wszystko.staramy się o dziecko, mam stwierdzoną niepłodność, byłam u niego jakieś 6 razy. ani razu nie dał mi skierowania na żadne badania, nie licząc dwóch skierowań do szpitala na hsg. ale badanie tak czy siak się nie odbyło, bo jak to pan doktor powiedział"teraz nie da rady", ale chętnie mnie przyjmie w gabinecie. nie mogę czekać, aż pan doktor "da radę", bo w moim przypadku czas jest cenny. nie polecam kobietom, które mają jakiś problem.

Super lekarz, prowadził moją ciążę. jestem bardzo zadowolona, wszystko dokładnie wytłumaczył, odpowiadał na każde pytanie, skierował na wszystkie niezbędne badania. a co do Pani z wcześniejszym komentarzem, to jednak moim zdaniem w czasie gdy jest w szpitalu to pierwszeństwo mają pacjentki, które potrzebują natychmiast pomocy (np. zaczynają rodzić) a nie te które przychodzą na rutynowe badania. mi też kilka razy w trakcie ciąży zdarzyło się, że miałam przyjść do doktora do szpitala ale dopiero tam okazywało się, że ma pilną cesarkę i jednak nie może mnie przyjąć i muszę przyjść następnego dnia. Ale chyba takie rzeczy trzeba zrozumieć, to w końcu jest szpital

Bardzo dobry lekarz,jestem jego pacjentką już 6 lat i nie zamieniłabym go na innego lekarza:)POLECAM-Marta

Zdecydowanie ploecam każdej kobiecie taka opiekę

Zdecydowanie ploecam każdej kobiecie taka opiekę

bardzo dobry lekarz opiekował sie mną przez całe dziewięć miesiecy i jestem z opieki bardzo, ale to bardzo zadowolona