lekarz Zygmunt Dwornicki

Niedawno byłam operowana w szpitalu w Żarach.Pan doktor przyszedł na wieczorną wizytę ledwo, ledwo... Gdy pochylał się nad moim łóżkiem, chwiał się na boki. Myślałam,że na mnie upadnie. Czułam alkohol. Pielęgniarka ,,na wesoło" próbowała go odprowadzić. Normalnie obleciał mnie strach. W żadnym wypadku nie polecam tego pana. Podobno często na dyżurach TAK wygląda.

Zdecydowanie nie polecam. Byłam tylko raz na wizycie (ładnych kilka lat temu) - lekarz - po zwykłym badaniu - postawił błędną diagnozę (ja rozumiem, że można się pomylić - ale należało wykonać w tym przypadku dodatkowe badania - żeby diagnozę potwierdzić!)stwierdził torbiel na jajniku - wypisał drogie leki i zaprosił na kolejną wizytę. Zmieniłam lekarza.

Polecam naprawde super lekarz.Teraz planujemy z mężem dziecko i napewno będę chciała prowadzić ciąże u doktora

Myślę że ze wszystkich lekarzy jakich do tej pory odwiedziłam. Ten jest najlepszy.

bardzo dobry lekarz, prowadzi moja ciązę, poleciła mi go koleżanka, chodzimy razem z mężem na wizyty mąż siedzi ze mną w gabinecie a doktor wszystko nam tłumaczy, wyjasnia wspaniały lekarz fajne przygotowanie do porodu rodzinnego w poprzedniej ciązy chodziłam do przychodni i nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby wejśc do gabinetu razem z mezem prędzej spaliłabym się ze wstydu , a teraz jest inaczej,atmosfera przyjazna i zero wstydu. naprawdę polecam wszystkim ciężarnym. a co do wpadek- no cóż jestesmy tylko ludźmi i nawet doktor ma prawo do urlopu.

Bardzo dobry lekarz a przy okazji miły człowiek, szkoda tylko ze tak długo trzeba czekac na wizyte :(

Jestem pacjentką doktora od 12 lat, w tym czasie prowadził moje dwie ciąże polecam wszystkim paniom

Zdecydowanie polecam. Doskonała opieka podczas i po porodzie. Przesympatyczny człowiek.

Super lekarz, prowadził moją ciążę. jestem bardzo zadowolona, wszystko dokładnie wytłumaczył, odpowiadał na każde pytanie, skierował na wszystkie niezbędne badania. a co do Pani z wcześniejszym komentarzem, to jednak moim zdaniem w czasie gdy jest w szpitalu to pierwszeństwo mają pacjentki, które potrzebują natychmiast pomocy (np. zaczynają rodzić) a nie te które przychodzą na rutynowe badania. mi też kilka razy w trakcie ciąży zdarzyło się, że miałam przyjść do doktora do szpitala ale dopiero tam okazywało się, że ma pilną cesarkę i jednak nie może mnie przyjąć i muszę przyjść następnego dnia. Ale chyba takie rzeczy trzeba zrozumieć, to w końcu jest szpital

brak jakiegokolwiek zainteresowania, chodziłam prywatnie, płaciłam kasę a lekarz udawał na oddziale, że mnie nie zna