lekarz Zygmunt Kopciuch

2,2
2,4
1,9
1,8

Ten czlowiek nie powinien wogóle leczyc.Dziwie sie w jaki sposób zdobył dyplom. Leczył 2 moich dzieci, ufalam, chodziłam dosc długo, dawałam szanse bo kazdy moze sie mylic. Dzis wiem ze najlepsza decyzja jaka podjelam to ta ze przepisalam sie do innej przychodni.Gdyby rozsadek nie wzioł góry mialabym w domu astmatyka i alergiczke.Dzieci naszczescie sa zdrowe.Rodzice uwazajcie!!

Totalny brak kompetencji, ale we własnej samoocenie mistrz. Wstydu nie ma, nie polecam.

"Lekarz" tragedia mało kompetentny,gburowaty

"Lekarz" tragedia mało kompetentny,gburowaty

Potrafi tylko fajki kurzyc na tyłach przychodni mająć w nosie to ,że mali pacjenci czekaja pod gabinetem.Kurzy aż dym uszami idzie.

nie polecam nikomu tego lekarza. brak kompetencji i z gory wie ze dziecko jest alergikiem nie robiac zadnych badan...przepisuje tylko tube i ciagle wysyla na szpital

A ja nie mam większych zastrzeżeń. Dr Kopciuch jest naszym lekarzem rodzinnym. Zawsze wypisuje skierowania do poradni specyjalistycznych, jeśli o takie proszę. Ma świetny kontakt z dzieckiem, mój syn go uwielbia. Uważam, że jest dobrym pediatrą.

Ma świetny kontakt z dzieckiem, mój syn go uwielbia.
Uważam, że jest dobrym pediatrą.

OSIOŁ I TYLE. MOŻE I PODEJŚCIE DO DZIECI MA ,ALE "SWOICH PACJENTÓW" I MOŻE PRYWATNIE.POTRAFI TYLKO UMYWAĆ RĘCE I WYSYŁAĆ DO SZPITALA. A TAM? TAM NAWET NIE SPOJRZY NA PACJENTA.

nie polecam!!! ale lepszy niż Lewińska

nie polecam!!! ale lepszy niż Lewińska

przepisał antybiotyk nie badając nawet mojej siostry.

przepisał antybiotyk nie badając nawet mojej siostry.

Ja akurat dr Kopciucha bardzo lubię, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. W porównaiu z panią Lewińską ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.