lekarz Zygmunt Sadkowski

1,9
1,4
1,9

Moja opinia nie powinna się już pojawić bo byłam pacjentka tego "lekarza" kilka lat temu tuż przed pandemia covid. Ale może to będzie ostrzeżeniem dla innych. Poszlam z przeziębieniem, mówiłam, że bardzo źle się czuje, nie mam wysokiej gorączki, tylko stan podgoraczkowy. Mówiłam, że od kilkunastu lat tak się dzieje, że przy przeziębieniach nie mam wysokiej temperatury. Prosiłam o osłuchanie i 2-3 dni zwolnienia bo byłam zupełnie bez sił. Potraktował mnie jak przestępcę. Badanie polegało na jednokrotnym przyłożeniu stetoskopu, tak jednokrotnym .Mam ponad 60 lat i nigdy nie nadużywałem zwolnień, były okresy że nie korzystałam z nich po 5-10 lat. Co się okazało, miałam zapalenie płuc z powikłaniami, przebywałam na zwolnieniu, pół roku. Do tej pory mam problemy ze zdrowiem. Nie pisze tu jeszcze o kosztach jakie musiałam ponieść w trakcie leczenia. Ta opinie miałam napisać zaraz jak się dowiedziałam, że jednak ten lekarz mnie po chamsku zlał i zamiast od razu zacząć leczenie wpakował mnie w nieświadomość o moim stanie zdrowia. Poczułam się jak oszustka wyłudzająca 2 dni na wypoczynek bo nie miałam sił, kiedy tak naprawdę powinnam być objęta natychmiastowa opieka.

Świetny lekarz, konkretny, wizyta trwająca tyle czasu ile lekarz potrzebował do postawienia diagnozy, leki dobrze dopasowane, rozpisane dawkowanie.

Na opis moich dolegliwości otrzymałem odpowiedz: gdyby każdy przychodził tu i mowil co go boli to lekarze by zwariowali. Serdecznie nie polecam

Serdecznie nie polecam

Niestety podzielam opinie na temat tego Pana bo lekarzem...go nazwać nie można. Na temp i kaszel stwierdził że nie widzi podstaw na l4. Sam dodał, że może się coś wykluje i mam wracać do pracy.

Niestety podzielam opinie na temat tego Pana bo lekarzem...go nazwać nie można.

Najgorszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłem. Niekompetentny, gburowaty. Nie polecam, ponieważ jest to tylko i wyłącznie strata czasu i nerwów.

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność. Mam problem z wątroba. Od 7dni mam biegunkę, spuchnięte powieki, brak sił, problemy z koncentracją i nie mogę spać. Czuje się beznadziejnie. Zostałem zapisany na dyżur do pana doktora który spóźnił się 40minut a dodatkowo jak mnie przyjął to był gburowaty i niekompetentny. Po opisaniu swojej choroby doktor przepisał mi Apap i dał skierowanie do okulisty. Dodatkowo nie dostałem l4 bo lekarz nie widzi podstaw żeby mi wystawić takowe. Radzę unikać tego człowieka bo tylko można stracić czas i nerwy a kompletnie w niczym ...

Najgorszy lekarz z jakim miałem styczność.
Radzę unikać tego człowieka bo tylko można stracić czas i nerwy a kompletnie w niczym nie pomoże.

Niestety, ale miałam dwa razy w życiu nieprzyjemność trafić na tego Pana. Najpierw wpisał mi, że jestem zdolna do szczepień, chociaż brałam antybiotyk (=większe ryzyko powikłań). Nic przy tym nie zapytał, ani nawet nie oznajmił, że tak wpisuje. Później musiałam kłócić się z pielęgniarkami, bo chciały mnie zaszczepić na co nie wyraziłam zgody. Drugi raz zapisano mnie (z racji, że został mi przydzielony automatycznie w przychodni jako lekarz rodzinny, bo chyba nikt nie chcial do niego chodzić) w celu konsultacji, abym zapytała się czy nie wie gdzie może być moja karta szczepień, która została zagubiona ( oczywiście wiadomo, że powinna być ona w rejestracji jednak nikt nic nie wiedział i Panie stwierdził, że najlepiej będzie jak zapiszą mnie do lekarza) odpowiedział po chamskie żebym najlepiej zadzwoniła na Narodowy Fundusz Zdrowia się dowiedzieć. Naprawdę nie życzę nikomu tak niekompetentnego lekarza...

Pan Sadkowski jest gburowaty, nieuprzejmy i niekulturalny. Na gorączkę i charczący kaszel dostałem apap, deflegmin i otrivin. Musiałem iść później prywatnie, bo przez napady kaszlu nie mogłem spać. Nie polecam!

Pan doktor wysłuchał wszystkiego, doradził, pomógł. Bardzo miły, kompetentny lekarz. Polecam na 100% i pozdrawiam ;)

Bylam u tego pana z infekcja, ktora po prostu moglam zarazic innych przez dotyk, wiec sprawa byla pilna. Jednak ten pan, ktory zrobil sobie przerwe w godzinach pracy, stwierdzil, ze nie ma na to czasu. Wcale go nie obchodzilo, ze insektow na moim ciele jest coraz wiecej i, ze moga sie one przeniesc na kolejne osoby. Nie chce mowic juz jaka to choroba, bo bylo to dla mnie zbyt wielkim przezyciem.