lekarz Zygmunt Sadkowski

Internista

2,7
2,7

Pan doktor wysłuchał wszystkiego, doradził, pomógł. Bardzo miły, kompetentny lekarz. Polecam na 100% i pozdrawiam ;)

Bylam u tego pana z infekcja, ktora po prostu moglam zarazic innych przez dotyk, wiec sprawa byla pilna. Jednak ten pan, ktory zrobil sobie przerwe w godzinach pracy, stwierdzil, ze nie ma na to czasu. Wcale go nie obchodzilo, ze insektow na moim ciele jest coraz wiecej i, ze moga sie one przeniesc na kolejne osoby. Nie chce mowic juz jaka to choroba, bo bylo to dla mnie zbyt wielkim przezyciem.

Pan Sadkowski jest gburowaty, nieuprzejmy i niekulturalny. Na gorączkę i charczący kaszel dostałem apap, deflegmin i otrivin. Musiałem iść później prywatnie, bo przez napady kaszlu nie mogłem spać. Nie polecam!