Lekarze Żyrardów

lek. med. Maciej Pawlina

Prywatna Praktyka Lekarska Maciej Pawlina
Wysockiego 9
Żyrardów

Trafiłam do doktora z polecenia pani ginekolog, ponieważ wystąpiło u mnie poronienie chybione. Pan Maciej po badaniu i rozmowie dał mi nadzieje na zdrowa ciąże, na prawdę spotkałam wielu lekarzy ginekologów którzy nie powinni mieć styczności z pacjentami a tu- anioł nie człowiek. Czułam ze jestem w dobrych rękach i bardzo szybkie wróciłam do siebie. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Karolina
Żyrardów Psychiatra lekarz Tomasz Wilk

lekarz Tomasz Wilk

Psychiatra

Analizy i Gabinety Lekarskie
Moniuszki 13
Żyrardów

Nie polecam tego lekarza przepisywal mi sertraline i powiedział że nawet jak bym przedawkowal to nic się nie stanie. A stalo się bo dziś jestem w psychozie schizofrenicznej
Opinia dodana przez: Pawel

lekarz Krzysztof Potocki

RTG, Ginekolog położnik

Filia Nr 10 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SZKOL-MED" przy Zespole Szkół Nr 1
Bohaterów Warszawy 4
96-300 Żyrardów

Od około 2-3 lat tułam się po różnych ginekologach z problemem nawracających notorycznie infekcji. Do tego lekarza trafiłam przypadkiem, bo kolejna infekcja zmusiła mnie do szukania najbliższego wolnego terminu gdziekolwiek. Byłam zaskoczona zwracaniem się do mnie na 'Ty', ale pomogło mi to, o dziwo, zredukować stres. Opowiedziałam z czym przychodzę, spodziewałam się jak zawsze badania i kolejnych leków, a tutaj mile się zaskoczyłam, bo Pan pobrał wymaz do badania, o ...

lekarz Emilia Kotewska-Avramceva

Neurolog

NZOZ NEUROMEDYKA
ulica Okrzei 51C
96-300 Żyrardów

Bardzo niemiła kobieta, jeszcze się nie spotkałam z takim podejściem do pacjenta. Opryskliwa, chamska i krzyczy na człowieka. Nigdy więcej nie chcę mieć z nią do czynienia.

lekarz Karine Hovsepyan

Internista

Neuromedyka
Okrzei 51C
Żyrardów

Czemu opublikowane opinie są anonimowe? Skoro jesteście na tyle odważni, aby oczerniać ludzi to podpiszcie się. Dr. Karina jest jednym z lepszych lekarzy u jakich byłem i powie to każdy jej pacjent z Żyrardowa, Wiskitek czy Radziejowic. Pacjenci z Żyrardowa chcieli się przepisać do przychodni w Radziejowicach, bo chcieli być u swojej pani doktor. Oczernić łatwo, a wydaje mi się, że opinie są opiniami albo konkurencji albo ludzi, których pani ...
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Kazimierz Mruszczyk

AlkaDental
3 Maja
Żyrardów

Baaardzo fachowych lekarz. Leczy uśmiech... Robiłam koronę, wyszła cudownie. Wpasowała się idealnie w pozostałe moje perełki.
Polecam !
Opinia dodana przez: Wiola P

mgr Małgorzata Węgrowska

Psycholog

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Bardzo polecam! To bardzo miła i konkretna osoba. moge polecić szczerze bo już chodziłam wcześniej do innej pani psychologa, więc mam jako takie porównanie. Ja miałam problemy z nerwicą. Pozdrawiam wszystkich poszukujących pomocy! M.S.

dr Marek Krogulec

Internista, Reumatolog

Limanowskiego
96-300 Żyrardów

Polecam Pana Ordynatora, jest bardzo dokładny, konkretny, fachowy, przy tym uprzejmy. Pomógł mojej mamie przy RZS i ustawił leczenie jak należy. Tego lekarza z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Agata Jankowska

dr n. med. Jerzy Przylipiak

Ortodonta, Chirurg szczękowo twarzowy

Mireckiego 61/2
96-300 Żyrardów

Pan Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta. Zawsze znajdzie czas na rozmowę z pacjentem i wyjaśnienie techniki leczenia. Jestem zadowolona z efektu końcowego. Leczenie trwało ok 2 lat.
Opinia dodana przez: Roksana

Renata Firlej-Kucińska

Ginekolog

Neuromedyka
Okrzei
Żyrardów

Jeden wielki koszmar. Pani niemiła , robi wielką łaskę tym że wogole człowieka przyjmuje. Wyzywa się na pacjencie odnośnie błędów które popełniły panie w rejestracji. Dane w kartach niezgodne z danymi w komputerze. Dodatkowo przyjmuje pacjenta w obecności osob trzecich w gabinecie. Chciałam aby wypisała mi zwolnienie L4 nawet nie zapytała w jakich warunkach pracuje. Nie obchodziło ja nic. A pracuje w styczności z Klientem trudnym gdzie atmosfera jest napięta ...
Opinia dodana przez: Pacjent.