lek. med. Adam Gresyk

Laryngolog

Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, zajmujący się zarówno diagnozowaniem, jak i leczeniem ambulatoryjnym chorób uszu, gardła i nosa, Starszy Asystent Oddziału Klinicznego Laryngologii GCM.

konkretny,kompetentny,szkoda,że przyjmuje tylko wizyty prywatne.

konkretny,kompetentny,szkoda,że przyjmuje tylko wizyty prywatne.

wczoraj mieliśmy zabieg u dziecka polecam lekarza jest naprawdę kompetentny uprzejmy zabieg był przeprowadzony w Tychach przemiła Pani anestezjolog Panie pielęgniarki polecam

Polecam Pana doktora wszystkim którzy mają kłopoty laryngologiczne. moja 5 letnia córka jest po zabiegu wycięcia trzeciego migdała w NZOZ Mavit w Katowicach Nikiszowcu i nie zawahałabym się udać na ten zabieg po raz kolejny. Duży profesjonalizm- naprawdę

Wspaniały lekarz profesjonalista w swojej specjalności nie tylko w zakresie migdałków .

Bardzo dobry laryngolog, świetny fachowiec. Nawiązuje wspaniały kontakt z pacjentem. Gorąco polecam!!!

Jestem po usunięciu migdałków podniebiennych i jestem bardzo zadowolona. Doktor dokładnie opisał jak będzie przebiegał zabieg i jakie jest ewentualne zagrożenie, poza tym jest uprzejmy i miły. Gorąco polecam.